Макіяж «котячий погляд», як зробити

Макіяж «котячий погляд» ось уже кілька століть допомагає жінкам зробити свої очі таємничими і чарівними. Ще в Давньому Єгипті представниці прекрасної статі прагнули розгадати і повторити секрет магічного чарівності погляду кішок. Ці створіння вже в той час були удостоєні титулу Священних тварин, вони підкорюють своєю перевагою, незалежністю і загадковою граціозністю.

Даний вид макіяжу прекрасно впишеться в загальний образ в будь-який час дня і ночі, і неважливо, яке захід ви збираєтеся відвідати, будь то ділова зустріч, побачення

з коханим або галаслива вечірка у друзів, головне, правильно підібрати палітру улюблених тіней. Ще одним плюсом макіяжу Котячий погляд стане, то, що цей стиль підійде абсолютно всім незалежно від розміру і форми очей.

Для реалізації задуманого мейкапа вам знадобиться всього кілька складових вашої косметички: палітра правильно підібраних тіней, що складається з трьох відтінків одного кольору, підводка в будь-якому вигляді: рідка або у вигляді контурного олівця і туш надає обсяг.

Алгоритм нанесення

декоративної косметики, як і в будь-якому іншому стилі макіяжу, починається з глибокого очищення шкіри, її зволоження і нанесення бази під макіяж.

Коли тон особи вирівняний, можемо починати наносити тіні:

    1 етап: Наносимо самий темний відтінок з обраної палітри тіней на верхню повіку. Після чого м’якими рухами пензля растушевиваем по лінії росту вій в сторону складки рухомого століття. 2 етап: Починаючи з внутрішнього краю століття наносимо світліший відтінок з обраної палітри на верхню повіку, злегка виходячи закордону очі, при цьому намагаючись зберегти природну форму очей. Акуратно растушевиваем кордону між першим і другим шаром, приховуючи перехід. 3 етап: Для того щоб зробити погляд відкритим на центр рухомого століття наносимо самий світлий відтінок палітри. 4 етап: Малюємо стрілочку, попередньо розставивши орієнтири: в середині століття і на зовнішньому куточку ока, лінія стрілки повинна проходити якомога ближче до зростання вій. 5 етап: нанесіть об’ємну туш, прокрасьте половину війок розташованих ближче до зовнішньої сторони глазика додатковим шаром.
Понятие идеала красоты. Гимнастические упражнения эспандером. Понятие красоты в разные эпохи.

Макіяж «котячий погляд», як зробити

Макіяж «котячий погляд», як зробити
Рубрика: UA.