Любов Сонник до чого сниться Кохання уві сні

Сонник Любов до чого сниться Кохання уві сні

Психологи визначають любов як інтенсивне почуття прихильності або тривалу симпатію до іншої людини (часто протилежної статі) укупі з сильним бажанням бути поруч з цією людиною.
В наших сновидіннях образи зустрічаються набагато частіше, ніж ефемерні образи любові, і саме це спонукало Фрейда розвинути свою теорію, пов’язану з привабливою енергією. Він заявляв про те, що вони сильніші і більш інтенсивно проявляються в наших сновидіннях, ніж в реальному житті.

Зв’язок між любов’ю

і еротикою, таким чином, часто стає неминучою, коли справа стосується тлумачення сновидінь, а інтерпретація сновидінь стала для Фрейда ключем, отрывающим двері в таємниці сновидінь.
Юнг розглядав світ снів і любов не так, як Фрейд. Він відкидав тісний зв’язок між снами і коханням і вважав, що наші сни — це тільки шлях до розуміння того, що діється з людиною, що відбувається в його житті. Він також бачив у снах інструмент, здатний стимулювати творчий потенціал особистості. Таким чином, сни можуть бути
способом корекції емоцій для досягнення внутрішньої гармонії, любові, ніжності як у ставленні до себе, так і відносно інших людей в реальному житті.
Більшість тлумачів снів схильні вдаватися і до теорії Фрейда, і до теорії Юнга, коли справа стосується снів про кохання, але вони також ставлять своїм клієнтам питання, щоб зрозуміти, чи дійсно вони закохані чи існує інший спосіб тлумачення їх сновидінь.
Наприклад, ті сновидіння, в яких ми закохані або які нагадують нам про минуле кохання і стосунки, які можуть не мати ні найменшого відношення до особистого життя людини і його відносин у даний період часу. Однак подібні сновидіння можуть спонукати сплячого, привнести в своє життя трохи пристрасті.
Вони також можуть відображати наше бажання любові і ніжності. Спробуйте згадати, хто або що стало причиною того, що ви згадали або подумали про кохання або пристрасті. Якщо це пов’язано з вашим чоловіком або коханцем, якщо ви кого-то сильно любите в реальному житті, то ваш сон, може бути, має відношення до існуючих у даний час схильностям.
Але якщо для вас вже давно пройшли часи запаморочливої романтики і бурхливих пристрастей, той сон може нагадувати вам про те потязі, яке ви відчували по відношенню до свого партнера, і з якою легкістю ці почуття виникали у вашій душі знову і знову.
Якщо вам снилося, що ви закохані в когось (можливо, це ваш друг, колега чи той, кого ви зовсім не знаєте, але кожен раз зустрічаєте по дорозі на роботу), то, може бути, що спалахнули у вас почуття вибивають вас із колії, особливо якщо у вас є зобов’язання перед іншою людиною або іншими людьми.

Можливо, що в глибинах вашої підсвідомості є ніжні почуття до якоїсь людини, але в реальності ви не даєте цьому почуттю ні єдиного шансу, тому що вважаєте його неналежним. Іноді наші сни виникають на основі ірраціональних потягів. Якщо це так, то, напевно, ваша свідомість уві сні дозволяє вам насолоджуватися своїми любовними мріями, але тільки уві сні, так, щоб це нікому не могло пошкодити.
Якщо ж ви вільні від будь-яких зобов’язань до іншого людині, то, може бути, ваш сон спонукає вас відкрити свої почуття об’єкту вашої пристрасті. Однак пам’ятайте, що уві сні ви можете і не бачити цього чоловіка, але він часто може бути вам в чисто символічному образі.
Наприклад, він може з’явитися у вашому сні в образі якогось фалічного символу — списи, мечі, високі будівлі. Згадайте також і поширені вирази в нашій мові, пов’язані з об’єктом ваших любовних мрій. Ваш коханець може з’явитися в сновидіннях в образі кошеня чи якоїсь іншої тварини.
Якщо людина з вашого сновидіння в реальному житті зовсім не здається вам привабливою, то, можливо, він володіє якимись якостями, які ви хотіли бачити у себе? Це може бути манера говорити, бажання ввести в свій лексикон якісь новомодні слова, модний стиль в одязі, музичний талант, якась робота або карколомна кар’єра, вільний спосіб життя.
Подумайте про те, що саме стало причиною любовної пристрасті, яка загорілася у вашій грудей завдяки цій людині. Як і в інших випадках, коли справа стосується ваших емоцій. Любов у сновидіннях є відображенням тих почуттів, які ми відчуваємо в реальності, або ж сни про кохання є компенсацією, яку наша свідомість пропонує нам за всі наші страждання в реальному житті.

Освежающая ванна. Лосьоны для жирных волос. Когда женщина наряжается.
Любов Сонник до чого сниться Кохання уві сні
Рубрика: UA.