Кращі тости на Новий рік — 2020

Кращі тости на Новий рік — 2020

Будь-яке святкове застілля не обходиться без тостів, і Новий рік у цьому плані не є винятком.
Сьогодні ми переступаємо в Новий рік і в нове життя. Пропоную всім освоїти нову професію аналітика. Вона вимагає тільки одного вміння : уважно стежити, а налито чи що? Вип’ємо за професійну майстерність та успіхи у всіх нових справах!

Сьогодні йде в минуле старий рік, відірваний останній листок його календаря. Не будемо сумувати, проводжаючи минулої. Пропоную взяти з календаря приклад, відірватися по повній

і до останнього, щоб у наступаючому році почати життя з нового аркуша!

Ранок Нового року потрібно зустрічати у всій красі. Для цього косметологи радять змішати якомога більше коктейлів і зробити маску для обличчя, уткнувшись в салат » Олів’є». Пропоную приступити до процедур і випити за красу!

Давайте піднімемо келихи за те, щоб у наших дітей були багаті батьки! А у наших батьків — багаті діти!

Заходять якось до фізику гості і бачать у нього на дверях підкову. » Ви хіба вірите в те, що

підкова приносить удачу? » — Запитали в нього. «Я не вірю, але удача, здається, вірить! » Вип’ємо за те, щоб у новому році удача частіше приходила у наш дім!

Нехай у Новому році кожен з вас зрозуміє, що він заслуговує всього лише найкращого і отримає все те, про що навіть боявся мріяти! Нехай цей рік стане роком справджених надій і втілених мрій! Вип’ємо за це!

За традицією ми відзначаємо Новий Рік шампанським. Нехай наше життя в новому році буде як це шампанське — легкої, хвилюючої, ароматною і ллє через край!

Давайте вип’ємо за Діда Мороза та Снігуроньку : скільки себе пам’ятаю, — не хворіють, не старіють і гроші на подарунки завжди є! За те, щоб ми теж були такими!

Бажаю я, щоб Дід Мороз Мішок вам радості приніс, Інший мішок — зі сміхом, А третій нехай — з успіхом! Свою печаль, свою тугу Складіть Ви в мішок йому. Нехай він все це збере І в ліс подалі понесе!

Когда женщина наряжается. Секреты дыхания. Зарядка для студентов.

Кращі тости на Новий рік — 2020

Кращі тости на Новий рік — 2020
Рубрика: UA.