Кращі квіти на перше побачення. Для чого їх дарувати?

Перше побачення. Які квіти вибрати?

Які квіти подарувати?

Перше побачення — кращий привід, щоб показати себе елегантним, розумним, вихованим, або таким, яким ас хоче бачити Ваша кохана людина. І квіти та те, як їх дарувати мають не останнє значення на першому побаченні.

Перед тим, як купувати квіти ПОДУМАЙТЕ, чи варто це робити.

Наприклад:
Ви йдете в кінотеатр.

Біля входу в кінотеатр, ВИ будете чекати дівчину з букетом квітів, або з однією трояндом, маючи надію, що це сподобається дівчині.

Однозначно сподобається! Але не так, як Вам хочеться.

По-перше — де квіти будуть лежати під час сеансу, перегляду Вами кіно, Тим більше, якщо вони в гучній упаковці. Букет буде заважати дівчині і його доведеться якось тримати саме Вам. В такій ситуації дівчина буде посміхатися та робити вигляд, що задоволена, але в душі, використає всі мати, які вона знає. «ДЛЯ ЧОГО КВІТИ В КІНОТЕАТРІ???»

Далі — Ви йдете в ресторан, кафе чи бар. Дівчина знову має ці квіти кудись покласти. «КУДИ???»

Це трохи заважає. І нарешті — ставлення до самого букета.

Чому потрібно дарувати квіти на першому побаченні?

Квіти — це неочікуваний сюрприз. Якщо Ви покликали дівчину на побачення, отже Ви хочете робити якісь гарні речі. Показати себе з кращого боку, наприклад — подаруєте квіти, і вже коли Ви це зробили ви стаєте нецікаві дівчині / жінці. Зникає ввесь сюрприз.

Мабуть найбільші романтики не погодяться з моєю думкою, але в цьому є правда!

Але це не означає, що квіти не треба дарувати. Якщо хочете подарувати квіти, тоді вже робіть це не банально!

Наприклад:
Неочікувано знайдений букет червоних троянд знайдений вранці біля дверей будинку.
Або — чудовий букет принесений кур’єром в середині робочого дня.
Або — будь що інше — НЕ БАНАЛЬНЕ!.

От чому квіти дарують тільки до якогось свята? Квіти на перше побачення дуже важливі. І хочеться отримувати їх завжди. Тому що дарування квітів стало вже соціальним правилом, але покликом серця та душі.

Навіть найпростіше — традиційну троянду до 8 березня — міжнародного жіночого дня, замінити невеликим букетом із підсніжників, або інших ї улюблених квітів.

Дівчата / жінки зав жид цінують, коли про них пам’ятають та приділяють для них увагу!Кращі квіти на перше побачення. Для чого їх дарувати?