Корисні властивості часнику

Часник — дуже популярний і корисний овоч з незапам’ятних часів. І, незважаючи на стійкий неприємний запах, він має дуже широкий діапазон дії на людський організм. У стародавні часи часник поїдали не тільки раби, але і фараони. Хоча, завдяки одній з відомих британських кухарок, в англійському меню досі відсутня часник. Про надзвичайні властивості часнику ходять цілі легенди. Будь голлівудський фільм, що оповідає про вампірів згадує про дії на них чадного часникового зілля. Завдяки своїм антисептичним властивостям цей овоч врятував велику

кількість народу під час епідемій чуми, холери в середні століття. А атлети в Стародавній Греції використовували часник як допінг під час спортивних змагань. З його допомогою сучасні космонавти підтримують свій імунітет на орбітальній станції.

На думку медиків можна виділить цілий перелік корисних властивостей чудо-овочу: протизапальну, протипухлинну, імуномодулюючу. Крім того він підвищує тонус організму, нормалізує тиск, попереджає розвиток атеросклерозу. Його дія настільки сильно, що він блокує

дію противірусних засобів. Тому необхідно диференціювати їх одночасний прийом.

Часник є прекрасним антиоксидантом, що зменшують шкідливий вплив важких металів на організм жителів великих міст. Були розроблені спеціальні БАДи з екстрактом часнику, дуже ефективні і зручні в застосуванні.

Єдине велике АЛЕ часнику — це його різкий задушливий запах. Запах, так само як і корисні властивості часнику, зникають при його термічній обробці. Але навіть це незручність можна перетерпіти, враховуючи його омолоджуючі властивості. Не дарма в його честь влаштовують свято у французькому містечку Сен — Клер щороку.

Чистая кожа аспирин. Гантельная гимнастика для детей. Комплекс упражнений после 55 лет.

Корисні властивості часнику

Корисні властивості часнику
Рубрика: UA.