КОНКУРСИ НА ВЕСІЛЛЯ

ВЕСЕЛІ КОНКУРСИ НА ВЕСІЛЛЯ — ВЕСІЛЬНІ КОНКУРСИ

Весільні конкурси. Сценарій весілля вибраний. Залишилося наповнити зміст весільного торжества веселими конкурсами для гостей і молодят.

Конкурси на весілля мають свою специфіку. Якщо Ви самі розробляєте сценарій весілля, і Вам хочеться одночасно розвеселити гостей, але при цьому уникнути пошлостей і споювання гостей весільними конкурсами з алкоголем, то цей розділ спеціально для Вас.

Тут підібрані тільки універсальні конкурси на весілля, які впишуться в будь-який сценарій весілля

легко і просто!

ВЕСІЛЬНИЙ КОНКУРС — ГРА » 20 РОКІВ ПОТОМУ «

Ця гра проводиться для батьків молодят. Одного з батьків, найчастіше дружина, просять на деякий час покинути зал. Його дружині в цей час задають кілька запитань.

Наприклад:

Коли і де ви познайомилися?
За яких обставин чоловік зізнався вам у коханні?
Скільки гостей було на вашому весіллі?
Яка погода була в день вашого одруження?
Який весільний подарунок сподобався вам з чоловіком найбільше?
Дружина просять

повернутися в зал і ставлять йому ті ж питання. Не важливо, будуть збігатися відповіді подружжя чи ні. Після гри можна запропонувати тост за одне з найбільш незабутніх подій у житті і за те, щоб через двадцять років молоді пам’ятали своє весілля так само добре, як і їх батьки.

ВЕСІЛЬНИЙ КОНКУРС — ГРА » Ласкаво просимо! «

Весільний конкурс ласкаво просимо. Для ігри виберіть декількох водящих. Їм на спини треба приколоти листочки з назвами різних » установ» : слідчий ізолятор, стриптиз — бар, нудистський пляж, лазня, кабінет гінеколога, державна дума, громадський туалет і т. д.

Свій власний листок водить
бачити не повинен, але їх повинні побачити
і прочитати (ні в якому разі не вголос!)
інші учасники гри.

Провідні » відправляються » в той заклад, який дісталося, а інші учасники — задають питання, на які ведучий » відверто і творчо » відповідає, як і раніше не знаючи, куди саме він іде.

Питання можуть бути самими різними:

    Як часто ви там буваєте? Хто вас туди супроводжує? Що ви берете з собою? У що ви при цьому одягаєтеся? З ким ви там проводите час? Яку музику при цьому слухаєте? Ви там щось їсте чи ні? Чи є у вас час там почитати і що саме ви там читаєте? Ви там фотографуєтеся? Де можна ці фото побачити? Скільки вам за це платять? Знає про це ваша дружина (чоловік) ? Ви отримуєте там задоволення? Чи довго ви там знаходитесь? Ви туди ходите в компанії або на самоті?

Після отримання достатньої кількості відповідей дозвольте водівшім нарешті дізнатися, де вони побували.

ВЕСІЛЬНИЙ КОНКУРС » СЬОМЕ ПОЧУТТЯ «

Сьоме почуття — конкур на свадьбуДля цієї гри будуть потрібні ведучий, ведучий, хустку для зав’язування очей і кілька хвилин терпіння для того, щоб вислухати правила.

Насправді вони дуже прості, але для пояснення потрібно якийсь час.

Отже:

Ведучий спочатку буде показувати дії. Кожне з них ведучий, не знаючи, що саме було показано, може відкинути, сказавши «ні» , або затвердити, сказавши «так».

Дії можуть бути самими різними: погладити водящего по голові, по коленочкі, почухати за вушком, поцілувати в носик. Показувати їх слід так, щоб глядачам було видно і зрозуміло, що пропонує ведучий, а от що водить щоб залишився в невіданні. Торкатися до нього не можна, інакше він все зрозуміє. Припустимо, що «так» прозвучало при » поцілунку в носик » — дія вибрано.

Тепер вирішуємо, скільки разів його треба виконати. Ведучий показує на пальцях різну кількість пальців, що водить погоджується на якийсь із варіантів, наприклад сім. Залишилося вирішити, хто буде цілувати водящего в носик сім разів.

Ведучий показує на когось із присутніх : «Це буде робити ця людина? » Кілька кандидатур відхилено, одна — затверджена. » Виконавець » підходить до водить і цілує його в носик сім разів і повертається на своє місце. Ведучому знімають з очей пов’язку, його завдання — визначити, хто тільки що його цілував.

Вгадав — молодець, що водить і виконавець міняються місцями, не вгадав — все одно змінюються.

Ведучий при виборі дій та виконавців може хитрувати, показуючи одне і те ж дію або одного і того ж людини по кілька разів поспіль — ведучий ж все одно нічого не бачить!

ВЕСІЛЬНИЙ КОНКУРС » СІМЕЙНЕ СПОВІДЬ «

Конкурс — Сімейна ісповедьДля цього конкурсу питання і відповіді треба написати на окремих картках, пронумерувати їх і розкласти на два підноси. Кожен грає спочатку називає того, кому він хоче адресувати запитання, і тільки потім бере з таці картку з питанням і зачитує його. Відповідальний спочатку бере картку з відповіддю, читає його, а потім вибирає, кому він буде задавати питання. Зміст питань і відповідей можна доповнювати і змінювати за вашим смаком і залежно від інтересів ваших гостей.

Ведучий:
— На жаль, не так часто, як хотілося б, родичі та друзі збираються такий великий і дружною компанією.
І тому багато чого виявляється недомовленим, недоспрошенним, недоотвеченним. Давайте спробуємо заповнити брак спілкування і поговоримо по душах, задаючи найвідвертіші питання і отримуючи на них найвідвертіші відповіді.

Питання на конкурс:

    Чи правда, що ви обожнюєте цілуватися під крики «Гірко » ? ПРиховуєте ви від сім’ї свої ліві заробітки? Чи правда, що цілуватися з незнайомцями ( незнайомками ) ваше хобі? Чи правда, що сусід зліва не дозволяє вам пити спиртне? Кажуть, що ви прийшли на весілля тільки за красивих ніг свідка. Це правда? Кажуть, що ви заробляєте на життя стриптизом. Це так? Кажуть, ви обіцяли подарувати молодим на річницю весілля віллу на Канарах? Ви хотіли б запросити мене на повільний танець? Ви хотіли б прокинутися зі мною в одному ліжку? Зізнайтеся, тільки чесно, ви жінконенависник ( чоловіконенависниця?) Чи вірите ви в кохання по Інтернету? Кажуть, що межа ваших мрій — це горбатий «Запорожець» ? Чи вірите ви в платонічну любов? Чи часто вам доводиться міняти зовнішність, ховаючись від прихильниць ( шанувальників ) ? Чи правда, що вас захоплює подвиг Моніки Левінські? Ви зробите мене хрещеним ваших дітей? Хотіли б ви випити з президентом на брудершафт? Чи правда, що вечорами ви наодинці танцюєте ламбаду? Чи правда, що ви миєтеся в лазні в протигазі? Чи правда, що ви таємний агент китайської розвідки?

Конкурс на весілля — гра «через 20 років»

Відповіді :

Так, і від цього дуже страждаю.
Так, я часто це практикую.
Тс — с, Не хочу, щоб знали інші.
Так. І цим пишаюся.
А ви складете мені компанію?
Після третьої чарки.
Зустрінемося через півгодини за рогом і обговоримо.
Я балдію від цього, як хохол від сала.
На вашому місці я б посоромився задавати такі питання.
Тільки ввечері. І тільки в ліжку.
Та я краще замість Анни Кареніної ляжу під поїзд.
А я отримаю за це гроші?
Цього я не скажу навіть під тортурами.
Коли немає грошей.
Поки що ні. Але завтра спробую.
Ні. Адже цього не вчили в школі.
Три рази на день.
Коли в будинку гості.
Коли дружина (чоловік) у відрядженні.
Коли притиснуть в громадському транспорті.
Питання для молодят. Система та ж.

Милий (а), ми купимо корову?
Сонечко, ти любиш мене?
Дорогий (а), а каву в ліжко мені буде вчасно?
Коханий (а ), ти будеш віддавати мені всю зарплату?
Єдиний (а), ти будеш допомагати мені по господарству?
відповіді :

Як скажеш, дорогий (а )
Це залежить від тебе
Ну це вже занадто
Якщо будуть гроші
А у тебе великі запити!

ВЕСІЛЬНИЙ КОНКУРС » ХТО ХОЧЕ СТАТИ ЛЗМЕНЕРОМ? «

Весільний конкурс ЛЗМ ( ЛЗМ краще знає молодих )

Ведучий:

(Питання слід задати молодим заздалегідь, отримати на них правильні
відповіді та доповнити декількома неправильними. )

    Улюблені квіти нареченої? Колір очей нареченого? Улюблена марка автомобіля нареченої? Улюблений вид спорту нареченого? Місце першої зустрічі молодих? У який день тижня наречений зробив пропозицію? Де молоді проведуть медовий місяць? Який ріст у нареченого? Який розмір взуття у нареченої? Скільки дітей мають намір мати молоді? Який улюблений фільм нареченої? На якому поверсі живе наречений? Яке хобі у нареченого?

МУЗИЧНІ ВЕСІЛЬНІ КОНКУРСИ

» Яке весілля без баяна? » — Таке питання ще зовсім недавно задавала нам відома пісня. Відповідь напрошувалася сама собою: без баяна — не весілля! Але це — нехай недавнє, проте минуле. З появою музичних центрів, синтезаторів і караоке про баянах згадують все рідше. Пропозиція » давайте заспіваємо! » Може бути зустрінута абсолютно без ентузіазму, а от провокаційне : хто більше, хто краще, хто швидше — байдужими гостей, залишить навряд.

Тому не пропонуйте гостям » заспівати » , запропонуйте » позмагатися » , тому що, коли гості увійдуть у смак, пісні поллються самі!

Музичні весільні конкурси

Конкурс : Вгадай мелодію

На стіл кладе цукерка, учасники встають з двох сторін, починає звучати музика. Як тільки один із учасників змагання зрозумів, що за пісня, він швидко бере цукерку зі столу, музика переривається, гравець дає відповідь, якщо відповідь, правильний — цукерка в якості призу дістається гравцеві, якщо ні — кладеться назад на стіл, перервана музика звучить далі.

Після визначення переможця обох учасників можна поміняти (якщо вони ніби представляють «команди» нареченого і нареченої, рахунок стане 1:0 на чиюсь користь ; можна замінити тільки програв учасника, а переможець продовжить заробляти призи ; в цьому випадку вийде щось на зразок індивідуального абсолютної першості ) .

У цьому змаганні повинні брати участь команди гостей, поодинці це буде і занадто складно, і не дуже видовищно.

Суть змагання у тому, що одна команда задає питання — рядком з пісні, наприклад : «Чому, чому, чому гармонь співає? » А інша — відповідає, другий рядком з іншого (обов’язково!) Пісні, наприклад: » Тому що не можна бути на світі такою гарною! «

Потім команди міняються ролями — відповідали, порадившись, задають питання, а тільки що задавали — відповідають. «Де ти? Тебе мені дуже не вистачає, де ти? З тобою всі мої мрії? «-» Там, за хмарами, там, за хмарами, там, там — тарам, там — тарам! «

Облік даних відповідей можна вести, а можна і не вести. Смішні, оригінальні збіги питань і відповідей самі по собі стануть хорошою нагородою та учасникам і вболівальникам, яких, до речі, може і не бути зовсім: нехай беруть участь всі!

Конкурс: Книга музичних рекордів

Скласти таку книгу можна змагаючись, а можна і просто так. Якщо змагаючись, то одна команда гостей може називатися «Суспільство максималістів » , інша — «Суспільство мінімалістів » , або простіше — » максі» і » міні» . Перші виконують пісні про все найбільше, численне, високе і т. п. , друге — про саме маленьке, низьке і т. д.

Наприклад:

Найбільш спекотна пісня найхолодніша пісня

    мокра суха денна нічна сонячна місячна морська сухопутна колективна одиночна міська сільська повітряна земна російська закордонна гучна тиха пристрасна скромна жіноча чоловіча дитяча доросла розумна дурна весела сумна

Виконувати, звичайно, можна не всю пісню цілком, а як домовитеся : куплет і приспів, або тільки приспів, або тільки куплет, або як піде.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНО — азартна гра » ВЕСІЛЬНИЙ КРУЇЗ»

Інтелектуальна весільна гра — Весільний круізМожет бути, це здасться вам дивним, але весільні традиції існують не тільки в нашій країні. Є вони і в інших народів світу. І може бути, це ще більш дивно, але з цього можна отримати чималу вигоду. Яку саме? Насамперед, матеріальну. Як?

Та дуже просто. Ведучий виписує на листівку десять весільних традицій різних народів світу, правда, не всі вони справжні, деякі — вигадані. Попередивши про це гостей, ведучий зачитує назву країни і нібито існуючу в ній традицію. Потім робить свою ставку. Це може бути будь приз, заготовлений для ігор і конкурсів. Заздалегідь показувати його гостям необов’язково.

Щоб виграти приз, гостю потрібно зробити свою ставку реально лежачими у нього в кишені грошима, а потім дати вірну відповідь, чи дійсно існує така весільна традиція у названій країні.

Ведучий грає проти гравця, який запропонував велику ставку. Гість відповідає коротко : або «так» , або «ні «. , Якщо відповідь правильна, то він отримує приз — ставку, зроблену ведучим. Якщо відповідь неправильна, то його ставка (гроші ) йде в бюджет молодят.

Щоб гості не намагалися викрити ведучого в » шахрайстві » , він може вибрати одного з гостей в якості незалежного експерта, яким у разі виникнення спірної ситуації можна показати листівку, на якій навпроти кожного питання проставлені плюс або мінус. Плюс — традиція існує, мінус — такої традиції немає.

ЄГИПЕТ — чи правда, що в Єгипті наречений бачить наречену лише після всіх весільних урочистостей? ( Верно. ) ДАНІЯ — чи правда, що в Данії під час сватання жених повинен подарувати всім членам родини нареченої по парі дерев’яних черевиків? ( Неверно. ) УГОРЩИНА — чи правда, що в Угорщині жених під час сватання повинен піднести батькам нареченої в якості подарунка свинячий окіст? ( Неверно. ) ФІНЛЯНДІЯ — чи правда, що у Фінляндії наречена перед весіллям повинна тиждень провести в будинку нареченого, виконуючи дрібну роботу по господарству? ( Верно. ) БАНГЛАДЕШ — чи правда, що в Бангладеш наречена перед весіллям повинна три дні провести в джунглях? ( Неверно. ) НОРВЕГІЯ — чи правда, що в Норвегії молодята після вінчання і перед весільним застіллям повинні зайти в хлів і подоїти корову? ( Верно. ) НІМЕЧЧИНА — чи правда, що в Німеччині в посаг нареченої, переїзної в будинок жениха, повинен бути п’яний півень, прив’язаний до мітлі? ( Верно. ) АНГЛІЯ — чи правда, що в деяких сільських районах Англії ворота церкви перед вінчанням прикрашають пивними кухлями і срібними ложками? ( Верно. ) Гра ведеться до тих пір, поки у гостей зберігається до неї інтерес. Використовувати всі пропоновані питання необов’язково. Але закінчити гру найкраще наступним питанням. РОСІЯ — чи правда, що в Росії на весіллях на честь молодят прийнято вимовляти тости? ( Звичайно, вірно. )

Правильно відповів на питання отримує суперприз — право виголосити тост на адресу молодих.

Якщо принципова позиція організаторів весілля полягає в тому, щоб ні за що і ніяких грошей не збирати, то цю гру можна провести інакше.

З охочого зіграти береться обіцянку в разі неправильної відповіді виконати будь-яке бажання молодят. Бажання можуть бути заздалегідь написані на окремих картках і розкладені на столі або підносі ( текстом вниз).
Якщо гість відповів правильно, він отримує приз, а якщо неправильно — бере навмання будь-яку картонку і виконує написане на ній.
Бажання можуть бути, наприклад, такими:

    виконати танець живота ( циганочку, бариню, лезгинку, ламбаду, рок — н — рол, твіст, нижній брейк ) ; виконати танго (вальс, польку, еротичний танець) з уявним партнером або з предметом ; заспівати частівки ; сказати скоромовку ; жінці поцілувати всіх присутніх чоловіків, а чоловікові — жінок ; прочитати вірш ; виголосити тост ; заспівати куплет з пісні «Ах, це весілля » , акомпануючи собі на ложках ; заспівати під фонограму з голосом ( плюсовки ) улюблену пісню молодих ; зізнатися в любові найближчого представника протилежної статі.

Цей список ви легко зможете продовжити самі, виходячи з талантів і здібностей ваших гостей.

Маски для взрослой коже. Как ухаживать за темными волосами. Как менялись идеалы красоты в разные эпохи.

КОНКУРСИ НА ВЕСІЛЛЯ

КОНКУРСИ НА ВЕСІЛЛЯ
Рубрика: UA.