Конкурси на Новий рік коня

Конкурси на Новий рік коня

Конкурс «навколо стільців». Відомий дитячий конкурс, який припаде до смаку як дорослим, так і дітям, адже це завжди весело і цікаво. Вибирається певна кількість учасників, стільців ставиться на один менше, ніж кількість учасників. Учасникам необхідно водити хоровод навколо стільців доти поки грає музика. Після того як музика замовкає, необхідно сісти на стілець, хто не встиг, той вилітає з гри.

Конкурс » святкова страва «. Жоден новорічний стіл не обходиться без святкових страв. Учасникам необхідно

скласти свою неповторну страву з набору продуктів. Набір продуктів у всіх учасників повинен бути однаковим. Сам же набір може бути довільним і навіть з тяжко поєднуються між собою продуктами.

Конкурс » заспівати спробуй так «. Учасникам пропонується виконати під відомі мелодії абсолютно нові тексти. Так текст може бути використаний з будь-якого вірша або ж будь-який інший пісні.

Конкурс » показуха «. Старий конкурс відомий дуже багатьом. Гості діляться на дві команди. Далі вибирається по

одному учаснику з команди. Їм необхідно без допомоги слів показати те чи інше слово ( або ж можна використовувати певні теми для завдань)

Конкурс » слови яблучко «. Необхідно підготувати дві тазика або великі миски з водою. Туди опускаються невеликі яблучка. Кількість встановлюється за бажанням. Вибираються два учасники. Їм необхідно виловити яблучка з тазика без допомоги рук.

Конкурс » асоціації «. Гостей ділять на дві команди. Один учасник з команди задумує слово іменник. Потім за допомогою інших членів промову він його описує, а команда повинна вгадати про що йде мова..

Конкурс » стрибки в мішках «. Підійде для активних гостей і великого простору для ігор. Бажають учасники одягають мішки і намагаються пропригать якнайдалі до фінішу. Виграє найшвидший.

Конкурс » з якої книги». Для конкурсу необхідно заздалегідь виписати відомі фрази і цитати з популярних книг. Потім учасники намагаються вгадати про яку книгу йде мова.

Конкурс » просто випити води». Конкурс елементарно простий. Учасникам пропонується випити на швидкість літр чистої води. За бажанням конкурс можна змінити помінявши воду на будь-який інший напій.

Конкурс » з’їж швидше». Учасникам необхідно якнайшвидше з’їсти мандарини, при цьому за раз можна з’їдати по одній часточці.

Обезьяний персик. Лфк при грыже живота. Лечебная гимнастика для живота.

Конкурси на Новий рік коня

Конкурси на Новий рік коня
Рубрика: UA.