Конкурси для нареченого

Конкурси для нареченого

Викуп нареченої — стандартне дійство для будь-якого весілля. Саме з нього починається загальні веселощі, основою якого є конкурси для нареченого. Всі беруть участь в торзі розподілені по двох » командам » — одні виступають з боку нареченої, інші — на стороні жениха. Зазвичай кожну групу очолюють свідок і свідок. У завдання «продавців » входить придумування способів «законного відбирання грошей » чи інших товарів у нареченого. Завдання свити молодожона складається рівно в зворотному — якомога

менше витратити на викуп нареченої.

Зазвичай для участі в обряді наречений, свідок і їх компанія запасаються грошима, шампанським, горілкою, фруктами та солодощами. Треба зауважити, що церемонію не слід особливо затягувати — молодим ще треба встигнути в ЗАГС.

Наведемо кілька варіантів завдань, які можна використовувати при викупі нареченої.

Що ти знаєш

Подруги нареченої виготовляють з паперу велику ромашку. На пелюстках вказуються цифри або дати, які мають відношення до нареченої

або до обох молодятам (це може бути що завгодно — від зростання новобрачной, до номера її квартири). Наречений, відриваючи по пелюстці, називає, з чим пов’язана конкретна цифра. Якщо він помиляється — платить викуп.

Це завдання іноді має дещо інший вигляд — пелюстки розкладають на сходах, що ведуть до квартири майбутньої дружини.

Дізнайся наречену

На аркуші паперу залишаються відбитки жіночих губ і долонь. Наречений повинен вгадати, які саме належать його судженої. Додатково до цього завданням іноді виносять кілька пар туфель — з тією ж метою.

У випадку помилки свиті молодожона доведеться заплатити штраф.

Хороший чоловік

Пересуваючись до квартири нареченої, наречений, зупиняючись на кожній сходинці, повинен повідомляти всім присутнім, який він перспективний і хороший чоловік. При кожній зупинці йому треба привести конкретне зобов’язання — що він буде робити по дому, як займатися з дітьми, як доглядати за дружиною тощо. Кожен пропуск сходинки карається штрафом.

Рекомендується це завдання використовувати тільки в тому випадку, якщо наречена живе на першому поверсі.

Зізнання

Подружки нареченої виносять нареченому яблуко, утикане сірниками. Серед них він повинен відшукати одну коротку. Як тільки він дістає довгу сірник, має придумати для своєї майбутньої половини небудь ніжний епітет і визнаватися їй у коханні.

У цьому ж ключі існують і інші конкурси для нареченого. Наприклад, замість яблука з сірниками, двері в квартиру нареченої завішується стрічками, які він повинен знімати по одній, перераховуючи ласкаві слова на адресу нареченої.

Пропажа нареченої

У число конкурсів для нареченого входять задачки, які вже не пов’язані з обрядом викупу. Так, наприклад, обов’язковим моментом на багатьох весіллях є викрадення нареченої. І для того, щоб повернути свою суджену, молодожону доведеться пройти ряд випробувань.

Ну, наприклад, наречену можуть повернути, після того, як наречений зі свідком, надівши пачки, станцюють танець маленьких лебедів.

Ингода наречена не викрадають, а крадуть її туфельку. Що знову ж додає жартівливих проблем нареченому — раніше в цьому випадку його просили випити з решти туфлі, а свідка — перецілувати всіх жінок, присутніх на святі.

Перевязочки у младенцев. Упражнения на укрепление мышц передней брюшной стенки. Перевязочки на ручках у ребенка.

Конкурси для нареченого

Конкурси для нареченого
Рубрика: UA.