Коли я вийду заміж? Безкоштовний тест

Цей нескладний безкоштовний тест підкаже, коли ти вийдеш заміж і потрібен тобі шлюб взагалі. Результати тесту слід сприймати як загальні рекомендації, оскільки на такий індивідуальний питання, як заміжжя, може вплинути безліч різних факторів, врахувати які в тесті загального характеру просто неможливо. Вважається, що всі жінки повинні мріяти вийти заміж, однак, в сучасному світі це твердження вже не є настільки однозначним.

Сьогодні багато жінок воліють заміжжя побудова кар’єри, творчий розвиток і подорожі. Втім, деякі з них в глибині душі все ж мріють про прекрасного принца, який поведе під вінець.

1. Де ти хотіла б жити — в будинку або в квартирі? Як ти взагалі уявляєш собі ідеальне житло? Я хотіла б жити у великому красивому будинку, який неодмінно повинен знаходитися в передмісті. Ідеальне житло для мене — це будинок, побудований з натуральних матеріалів і оточений зеленим садом з безліччю дерев і квітів. У такому будинку у мене обов’язково повинно виникати відчуття справжнього домашнього затишку. Мене приваблюють будинку, але я чітко усвідомлюю, що жити у власному будинку набагато проблематичніше і важче, ніж у квартирі. Втім, якщо б знайшовся чоловік, який подарував мені будинок, я б з задоволенням там оселилася, незважаючи ні на які труднощі. Ідеальним житлом для мене є те, в якому мені комфортно. Квартира приваблює мене своєю сучасністю і близькістю інфраструктури, а власний будинок — можливість милуватися прекрасним видом з вікна і самітністю. Саме тому я мрію жити в пентхаусі або старому лофті, які поєднують в собі всі переваги приватних будинків і квартир. Ідеальним житлом для мене стане незвично оформлене приміщення, в якому буде витати дух творчості. Мені подобається ритм сучасних мегаполісів, тому я воліла б жити в квартирі. В ідеальному для мене оселі все повинно бути максимально функціонально і продумано, щоб полегшити повсякденні рутинні дії і спростити прибирання.Коли я вийду заміж? Безкоштовний тест