Коли кращий час для весілля

Більшість молодих людей, які збираються узаконити свої стосунки, одружуються або влітку, або на початку осені. Однак весілля можна зіграти і в інший час, у будь-якого періоду є плюси і мінуси.

Найсприятливіша пора для одруження — це літо. У цей час року наречена може підібрати практично будь-яку модель весільного плаття, та й запрошеним людям буде легше підібрати святкове вбрання. Плюс до всього можна заощадити на овочах і фруктах, так як в цей період ціна на них невисока. Квіти теж коштують набагато дешевше, ніж в інші пори року.

Влітку

можна організувати прекрасну прогулянку, яка буде відображена на фотографіях. Але знайти хорошого відеооператора, фотографа і тамаду буде складно, так як багато охочих зіграти весілля, тому вони всі зайняті, і ціни на послуги значно виростають. Також потрібно буде заздалегідь записуватися в Закс і кафе, щоб захід відбувся в намічену дату.

Якщо одружитися у вересні, то в цьому випадку діють всі переваги і недоліки річного одруження. А ось реєстрація відносин у другій половині осені має вже свої плюси

і мінуси. У цей час спостерігається спад весіль, тому вартість весільних послуг і атрибутики знижується. На прогулянці можна зробити прекрасні фото на тлі осіннього пейзажу. Єдиним мінусом осіннього весілля є те, що свято може зіпсувати погана погода.

Можна зіграти незвичайне весілля в зимовий період. Вбрання нареченої може чудово прикрасити біла шубка, а замість машин можна використовувати сани. Основною перевагою зимового весілля є те, що ціни на послуги тамади і фотографа будуть мінімальними, а також будуть відсутні чергу в РАГСі. До недоліків можна віднести епідемію простудних захворювань, можливість похмурої погоди, великі ціни на овочі, фрукти та квіти.

Весна є періодом зародження любові і нового життя. Ціни в ресторані і на весільні послуги ще невеликі, але зіпсувати настрій може погода. Ціни на фрукти та квіти все ще високі. Якщо всі ці фактори важливі для молодят, то найкраще перенести одруження на другу половину весни.

Православним людям необхідно враховувати те, що дата весілля не повинна збігатися з багатоденними постами. Навесні найкращий час — це неділя, наступне за Великоднем. Восени — після Успенського посту. Взимку — до Великого посту і після Різдвяних святок.

Закаливание физкультура. Самомассаж рук. Люди разных эпох.

Коли кращий час для весілля

Коли кращий час для весілля
Рубрика: UA.