Китайський гороскоп Дракон. Характеристика сумісність Драконів 2020

Люди, народжені в роки Дракона, мають відмінне здоров’я і великим запасом життєвих сил. Вони енергійні та активні, емоційні й рішучі, свавільні й норовливі. Дракон — людина вольова, благородний і великодушний. Прагнення до вдосконалення робить його вельми вимогливим — як до себе, так і до інших. У Дракона є свої негативні риси: він легко порушимо, швидко дратується. Упертість його може дійти до норовистості, він нестриманий на мову і гордий.

Великий ентузіаст, Дракон досягає успіху в будь-якій справі, за яку береться, здатний вселяти,

переконувати і навіть переконувати інших. До його думки прислухаються, з ним рахуються, оскільки ради його завжди змістовні і корисні. Якщо він присвячує себе великої мети, то йде до неї, не звертаючи з шляху. На жаль, з таким же успіхом він може піти і на погану справу і теж стати переможцем. Дрібну роботу, як правило, Дракони намагаються перекласти на плечі інших, хоча плоди воліють пожинати самі. Всі звинувачення на свою адресу Дракони парирують досить винахідливо, хоча й трохи зверхньо.

Дракони з дитинства

відчайдушно намагаються відстоювати свою особисту свободу і незалежність. Вони можуть рано повстати проти батьків та інших членів сім’ї, якщо вважатимуть, що виховні заходи проти них несправедливі або занадто суворі.

Цілі у Драконів численні і різноманітні. Для їх здійснення ним потрібно влада, яку вони завойовують не тільки своїми здібностями і тактикою, але також хитрістю і лукавством, спираючись на вельми сильну інтуїцію. Консервативні сили і бюрократи, люди нерішучі, що коливаються стають їх ворогами, які поставили лише одну мету — повалення Драконів з їх постів, посад.

Захист себе і однодумців вимагає від Драконів багато сил і енергії. У такі періоди вони стають різкими і грубими, навіть нещадними, і, завдаючи ударів по ворогах, нерідко зачіпають і тих, хто й не винен. У цьому їх трагедія, бо в такі хвилини їм відмовляє почуття справедливості, вони слухають тільки себе. Якщо Драконам, які звикли тільки перемагати, це не вдається зробити прямо з ходу, вони відчувають себе глибоко ураженим. Те ж саме відноситься і до сфери кохання та шлюбу. Вони підходять до об’єкта залицянь з явною упевненістю завойовника. Якщо той відразу ж не здається, в цій любові продовження вже не буде.

Дракон зі своєю здатністю швидко запалати і ще швидше згасати, як правило, довго не може знайти гідного партнера по любові, по шлюбу. Проте, зазвичай Дракон любимо, хоча сам по — справжньому любить рідко. При такому розкладі Дракон практично не відчуває любовного розчарування, хоча сам він часто буває причиною драми або навіть трагедії колишнього свого партнера. Як правило, Дракони рідко одружуються в молоді роки, а багато хто з них так і залишаються холостяками.

Комунікабельний Дракон — улюбленець суспільства. Він миттю підкорює присутніх, особливо молодих жінок як своїм шармом і блиском розуму, так і дотепністю, афоризмами і тонким психоаналізом. Замкнуте Дракон — це тип мислителя, що віддає перевагу викладати свої ідеї, думки в письмовому вигляді — в статтях, в книгах, поважних монографічних працях. Він теж ввічливий і привітний з усіма, доброзичливий, але друзів і однодумців відбирає тільки за власним розсудом.

Як правило, у Дракона невеликі труднощі можуть бути в першій третині його життя, коли він відстоює свою незалежність і домагається самостійності. Його артистичні нахили можуть стати причиною проблем в другій третині його життя. Але щасливий він буде тільки в останню її третину, яка принесе все, про що він мріяв ще з ранніх років. Йому будуть слухати, і їм будуть захоплюватися.

У східній астрології роки Дракона вважаються роками удачі, знаком небесного могутності. Він символізує саме життя і зростання благополуччя — багатство і чеснота, гармонію і довголіття.

КИТАЙСЬКИЙ ГОРОСКОП : СУМІСНІСТЬ ДРАКОНА З ІНШИМИ ЗНАКАМИ

ДРАКОН і ЩУР. Прекрасний союз. У них даний взаєморозуміння — і духовне, і душевне. Щур для Дракона завжди корисна, і він їй буде вічно вдячний і вдячний. Тут не буває ні протиріч, ні протиборства. Дружба також вельми міцна, бо обидва партнера цінують і поважають один одного. Ділові стосунки завжди підуть в гору за умови, що справами керуватиме Дракон.

ДРАКОН і БИК. Шлюбний союз неміцний через їх вічної боротьби за владу і занадто великого впертості обох партнерів. Правда, Бик часто захоплюється шармом Дракона, а Дракона приваблює практичність Бика, але для спільного життя цього ще недостатньо. Дружба між ними неможлива через повну відсутність сумісності. Ділові відносини можуть бути, але лише за умови, що Дракон буде командувати, а Бик тільки працювати.

ДРАКОН і ТИГР. Союз багатообіцяючий і перспективний. Це два сильних знака, а крім того, Дракон буде корисний Тигру своєї розважливістю і обережністю. Дружба між ними сильна і міцна як скеля. Вони багато в чому добре доповнюють один одного, що приносить їм обом і користь, і вигоду. Ділові стосунки прекрасні через гарний взаємодії двох сильних особистостей. Дракон буде думати за двох, а Тигр — трудитися.

ДРАКОН і КРОЛИК. Дракону до душі поступливість Кролика, його постійний оптимізм і доброзичливість, хоча Кролика бентежить жага влади Дракона. Якщо обидва партнери дійдуть компромісу — шлюбний союз буде хорошим і спокійним. Дружба між ними вже дуже проблематична, якщо не гірше. Ділові відносини мають хорошу перспективу, так як Кролик непогано розбирається у всіх комерційних і фінансових операціях, посилюючи честолюбство Дракона, його активність і підприємливість.

ДРАКОН і ДРАКОН. Тут справжній барвистий феєрверк, в якому іскрити будуть два видатних розуму. Нерідко геніальність одного партнера заохочується великий ексцентричністю іншого. Часто спостерігається духовна і душевна близькість. Дружба між ними більш проблематична, особливо через вічну конкуренції між собою. Ділові стосунки не рекомендуються. Тут неминуча боротьба за авторитет і компетентність, престиж і репутацію. Ніхто з них не захоче і не зможе добровільно поступитися свої позиції іншому.

ДРАКОН і ЗМІЯ. Такий союз буває просто чудовим. Дракон завжди пишається і захоплюється красою, чарівністю і чарівністю Змії, навіть якщо її чари поширюються не тільки на нього одного. Щастя і довговічність даного шлюбного союзу залежать головним чином від мудрості та хитрості Змії. Дружба між ними також може процвітати, бо у них чудове взаєморозуміння, і вони просто доповнюють один одного в усіх відношеннях. Ділові стосунки можливі за умови, що Змія, крім своєї мудрості і порад, буде в загальний котел вкладати і частинку своєї праці.

ДРАКОН і КІНЬ. Союз досить проблематичний, якщо не безперспективний. Тут дуже велика різниця в характерах і звичаї. Дружба також безперспективна. Кінь занадто велика індивідуалістка і егоїстка, хоче тільки отримувати. Дракон, правда, теж хоче отримувати, але при цьому він готовий і давати. Ділові відносини можуть бути, але тільки на короткий час.

ДРАКОН і КОЗА. Чи не надійний союз. Коза під опікою Дракона може бути навіть щасливою, але сама не може ощасливити свого партнера. Навіть, навпаки, багато в чому тільки йому заважає. Дружба можлива. Коза буде настільки задоволена, що стане просто чарівною, чарівною і захопить цим Дракона. Ділові відносини можуть процвітати лише в тих випадках, коли Коза стане для Дракона менеджером, режисером, імпресаріо.

ДРАКОН і МАВПА. Цей шлюб може бути просто чудовим, оскільки багато в чому Дракон і Мавпа доповнюють один одного. У такому союзі Мавпа зі своєю хитрістю і спритністю стане справжнім радником і помічником для занадто довірливого Дракона, посилюючи його владу і положення в суспільстві, за що Дракон буде її у всьому захищати. Вони дійсно потребують одне одного. Дружба буде тривати до тих пір, поки вони не почнуть діяти один одному на нерви. Ділові стосунки будуть процвітати і принесуть чудові плоди. Тут добре поєднуються хитрість і могутність.

ДРАКОН і ПІВЕНЬ. Хороший союз за умови, якщо вони знайдуть спільну мову. Цей шлюб завжди буде позбавлений від байдужості і нудьги. Півень скористається успіхами Дракона, щоб досягти успіху самому. Дружба між ними грунтується на обопільній симпатії, а це не так уже й мало. Ділові стосунки можливі, особливо в сфері громадської діяльності. Тут Дракон запропонує геніальні ідеї та міркування, а Півневі доведеться здійснювати їх на практиці. Але може бути й так, що Півень зі столу загального успіху підбере тільки крихти.

ДРАКОН і СОБАКА. Цей союз досить проблематичний. Собака дуже велика песимістка і реалістка. Вона бачить Дракон не через рожеві окуляри, а таким, який він є насправді. Сварки між ними забезпечені до самого розлучення і розставання. Дружба та ділові відносини також неможливі.

ДРАКОН і СВИНЯ. Хороший союз. Дракона приваблює природна сила Свині, а Свині подобається духовна сила Дракона. Свиня вміє показувати своє захоплення, що доставляє Дракону найбільше задоволення. Ділові стосунки віщують гарантований успіх, особливо якщо Свиня буде вести себе скромніше.

Как укрепить брюшную стенку живота. Малышу исполнилось 6 месяцев. Женщины дают на отдыхе.

Китайський гороскоп Дракон. Характеристика сумісність Драконів 2020

Китайський гороскоп Дракон. Характеристика сумісність Драконів 2020
Рубрика: UA.