Католицьке Різдво — звичаї і традиції свята

Католицьке Різдво — звичаї і традиції свята

Урочиста різдвяна меса в католицьких храмах починається о 12 годині ночі різдвяного Святвечора.

Слід зазначити, що готуватися до свята послідовники Римсько-католицької церкви починають ще за чотири тижні до католицького Різдва. Цей період називається Адвента і включає дні покаяння, сповіді, причастя.

Згідно традиції, повсюдно в костелах, в будинках католиків і в школах в ці дні встановлюються «різдвяні вертепи», так називаються барвисті і любовно виконані макети печери, де відбулося

народження немовляти Христа з фігурками головних героїв. Двері будинків та святкові столи прикрашаються різдвяними вінками зі свічками, кожна деталь яких має символічний зміст. Вбираються різдвяні ялинки, прикрашені кульками та свічками, на верхівці яких обов’язково повинна сяяти зірка. У Німеччині популярні барвисті різдвяні календарі, які відраховує дні, що залишилися до католицького Різдва.

І ось нарешті цей довгоочікуваний день настав! Вже багато століть радості й захвату як дітей, так і дорослих, які на час самі стають схожими на дітей, немає меж! Можливо тому, що на Різдво прийнято обмінюватися подарунками з виразом любові і добрими побажаннями. Ця різдвяна традиція дуже радує виробників товарів і приносить їм в цей період чималі прибутки.

Физические упражнения со скакалкой. Обезьяний персик. Лфк при грыже живота.

Католицьке Різдво — звичаї і традиції свята

Католицьке Різдво — звичаї і традиції свята
Рубрика: UA.