Калланетика — гімнастика для всіх

З боку, каланетика виглядає програмою, розрахованою виключно на розтяжку м’язів. Постройнеть з її допомогою думається не реальним. Але перше враження не вірно. Відчути результат від занять калланетикой можна, тільки приступивши до них.

Статичні вправи виглядають просто — нахил, присідання… Але, тим часом, м’язи працюють досить відчутно.

Головне, що калланетикою дозволено займатися всім тим, кому протипоказані активні аеробні тренування. З каланетикой можна придбати бажані форми і гнучкість, в неспішному темпі. У спортивних

клубах такі заняття популярні у жінок із зайвою вагою.

Так як же відбувається?
Насамперед, за рахунок навантаження на не задіяні в повсякденному житті глибокі м’язові групи, саме вони задіяні у вправах, а також, за рахунок багаторазових повторень.

Нижче, детально розписані вправи «на пробу». Якщо вам припадуть до душі заняття калланетикой, знайти повні програми тренувань не складе труднощів. Починати займатися варто з часових тренувань три рази за тиждень, далі переходити на п’ятнадцятихвилинні

щоденні заняття щоб підтримати нову форму тіла.

Вправа на верхню частину спини і плечей
Встати прямо, ноги розставивши на ширину плечей, руки витягнути рівно в сторони, долоні розгорнути вгору, великими пальцями до себе. Відвести руки максимально назад, ніби поєднуючи лопатки. Затриматися, пружинячи штовхаючи руки назустріч один одному. Повернутися у вихідне положення. Повторювати від 30 до 100секунд.

Вправа для тонкої талії
Ноги на ширині плечей, одну руку поставити на стегно (важливо, не спиратися на неї), іншу підняти вгору. Потягнутися сильно вгору, і, максимально нахилитися, в протилежний від піднятою вгору руки сторону. Затриматися в такому положенні декілька секунд і повернутися у вихідне. При виконанні важливо зафіксувати нерухомо стегна. Спина напружена. Зробити по 50 нахилів в кожну сторону.

Вправа на ноги
Зігнуту ногу, поставити на спинку стільця. Руками притриматися за ту ж спинку. Постаратися випрямити ногу, на скільки це буде можливо. При цьому не відпускаючи рук. Випрямивши ногу, затриматися в такому положенні на 50 секунд. Потім виконати це ж вправу для іншої ноги.

При регулярних заняттях калланетикой, дуже скоро ваша розтяжка стане помітно краще і вправи буде даватися легше. Також, зміцніє спина, зміниться постава і рухи стануть більш пластичними.

Крем кросс. Идеал красоты в разные времена. Идеалы красоты в разные времена.

Калланетика — гімнастика для всіх

Калланетика — гімнастика для всіх
Рубрика: UA.