Йога для схуднення — наскільки вона ефективна

Сьогодні модною альтернативою регулярних занять в тренажерному залі стали такі спортивні напрями, як «йога для схуднення» і пілатес, покликані оздоровити не тільки тіло, а й душу. Йога-пілатес з кожним днем ​​стає все більш популярною, привертає все більше і більше послідовників.

Вона, як симбіоз духовної і фізичної практики, спрямована на самовдосконалення. Людина, яка займається «йогою для схуднення», дуже скоро досягає внутрішнього спокою і врівноваженості. На початковому етапі вона веде до фізичної досконалості — вдосконалюється

тіло. У процесі виконання різних асан йоги людина стає більш здоровим і сильним і у фізичному плані, і в психологічному.

Мета йоги — досягнення нірвани, так називається стан звільнення. У йоги є свої особливості — вона змінює ставлення до життя, недарма в основі йоги лежить мудрість древніх.

Вона тягне за собою саме оздоровлення всього людського організму, призводить до добровільної відмови від шкідливих звичок. Відомі випадки, коли людина намагався зав’язати з курінням багато

років, але всі спроби були безуспішними. А прозанимавшись півроку йогою, раптово відчув, що більше не хоче курити.

Займатися їй можна самостійно, за посібниками і дискам, достаток яких можна знайти в мережі. Але найбільшого результату в заняттях «йогою для схуднення» можна досягти лише, регулярно займаючись під керівництвом досвідченого інструктора. Кожне заняття принесе вам потужний заряд позитивної енергії, додасть сил і спокою одночасно.

Якщо ви поставили перед собою мету — зміцнити своє здоров’я, позбутися шкідливих звичок, стати більш привабливою, досягти гармонії у своїй душі, ви на вірному шляху до успіху!

Тигр выпускает когти. Сообщение о красоте человека в разные эпохи. Гимнастика для передней брюшной стенки.
Йога для схуднення — наскільки вона ефективна
Рубрика: UA.