Історія моди в деталях — для модниць цікавляться історією

Мода — поняття, на яке орієнтується більшість представниць прекрасної статі при виборі одягу! У всі часи жінкам хотілося виглядати більш привабливо, і вони всіма засобами намагалися себе прикрасити. Мода, як і все в житті змінюється і не стоїть на місці, давайте коротко поглянемо на історію моди. Історія моди налічує тисячі років, з тих пір вона стрімко змінювалася і зазнавала кардинальні зміни. Протягом століть законодавцями були різні країни: Італія, Іспанія, Франція, Англія. Отже, пропонуємо вашій увазі: Історія моди в деталях.

Кам’яний

вік

У часи кам’яного століття вважалося, що мода має бути функціональною, ідеалом краси була жінка, з сильними руками, обвислим животом і грудьми. Вважалося, що така дама може народити і вигодувати величезне потомство, а так само бути гарною берегинею вогнища.

Цивілізація Майя

У часи нашумілої цивілізації Майя обличчя і тіло мазали червоним складом з глини і фарби, що володіє специфічним запахом. Це вважалося гарним, а запах приємним.

Стародавній Єгипет

У Стародавньому Єгипті

істинної красою вважалися смарагдово-зелені очі і рум’яні щоки. Жінкам доводилося закопувати в очі сік беладони, який розширював зіниці і надавав очам блиск, а для рум’янцю натирати щоки соком ірису, який дратував шкіру і приводив до почервоніння.

Стародавній Китай

У Стародавньому Китаї модний ідеал — мініатюрна жінка з маленькою ніжкою, для цього стопу перев’язували в дитинстві, щоб не росла. Так само були в моді складні зачіски, через які дівчатам доводилося спати на дерев’яних дощечках. Китаянки мазали шкіру білою фарбою, а заміжні дами покривали зуби чорним лаком.

Середньовіччя

У середні століття жінки носили мішкуватий одяг більшого розміру, ніж вони самі, а волосся ховали під очіпок, косметикою не користувалися зовсім. Трохи пізніше в моду ввійшла фігура у формі букви S, для створення такої підкладалася подушка на живіт. Ідеал особи — витягнуте, з високим чолом, жінки збривають собі брови і волосся з чола.

Епоха відродження

Епоха «ренесанса» ставить ідеалом жінку з пишними формами. Худі дівчата підкладали подушки під сукні та носили одяг з безліччю рюшів і оборок, щоб виглядати об’ємнішим.

Рококо

В епоху рококо в моду входять величезні зачіски. У волосся впліталися шиньйони, різні прикраси, квіти, споруджувалися казкові шедеври на голові. У моді була блідість, тому пані активно користувалися пудрою, але змивати її було складно, і вирішено було перестати митися. Що з’являються від пудри і поганої гігієни прищі закривали «мушками».

Новий час

У ХХ столітті жінки «позичили» у чоловіків строгий костюм — піджак та брюки. Так само в моду увійшли військові деталі, такі як капюшон на верхньому одязі і пальто, сильно нагадують шинелі.

Содовые ванночки для рук. Как скрыть сутулость. Гимнастика для мальчиков упражнения.

Історія моди в деталях — для модниць цікавляться історією

Історія моди в деталях — для модниць цікавляться історією
Рубрика: UA.