Історія і походження свята Різдва Христового

Історія і походження свята Різдва Христового — захоплююча тема, яка повинна зацікавити кожного читача, кому цікаво знати виникнення чудового свята.

Як відомо, Різдво Христове — світлий добрий християнський свято, що відзначається усім світом з особливим настроєм, душевним спокоєм і теплом.

Близько 2000 років тому в невеликому місті під назвою Віфлеєм відбулася велика подія — народження Сина Божого, Ісуса Христа. Богонемовля з’явився на світ від непорочної Діви Марії ( Богородицею ) .

Ісус Христос зовсім не був багатим і

знатним, але доброта його серця виявлялася з кожним днем. Він народився у Вифлеємі, куди Пресвята Марія зі своїм чоловіком Йосипом вирушили з Назарету на перепис населення за наказом римського імператора Августа.

Народом був переповнений кожен двір, готелю, тому Марії з Йосипом довелося оселитися в печері — вертепі.

Це місце було пастухів, які в негоду заганяли саме сюди свої стада. Там і з’явився Син Божий, рятівник світу, був покладений у ясла на солому, куди для тварин звикли класти корм.

Першими,

хто побачив маленького Ісуса, виявилися не знатні вельможі, царі, а звичайні пастухи, яким було відомо про Різдво Христове від Ангела : «Я сповіщаю вам велику радість, яка буде всім людям : бо нині народився вам у місті Давидовому Спаситель, Який є Христос Господь! І ось вам знак : ви знайдете Дитину сповиту, що в яслах лежатиме » ( Лк 2,10-12 ) .

Пастухи з превеликим задоволенням і повагу вклонилися відразу новонародженому Спасителю, як тільки його побачили. В цей же час волхви ( древні мудреці ) йшли зі сходу, щоб подивитися на малюка.

Вони принесли дари : золото у вигляді дані як Царю, смирну як людині і ладан як Богу.

Єдиний ворог рятівника — Цар Ірод, який наказав вбити Богонемовля до Віфлеєму й всіх хлопчиків до двох років. Він думав, серед них, точно знайдеться і Син Божий.

Було вбито близько 14 тисяч дітей, — перших мучеників за Ісуса Христа.

Тому в Різдвяний день пам’ять святих невинних немовлят Вифлиємських шанує церква.

Перевязочки у младенцев. Упражнения на укрепление мышц передней брюшной стенки. Перевязочки на ручках у ребенка.
Історія і походження свята Різдва Христового
Рубрика: UA.