Ідеї ​​для дівич-вечора

Весільні урочистості грунтуються на багатьох традиціях, часом мають дуже давню історію. До них же належать і посиденьки нареченої зі своїми подругами напередодні одруження. Раніше цей захід мало свої строгі канони : заборонялося запрошувати чоловіків, співати невеселі пісні і так далі. Але зараз це все в минулому. Вітаються будь-які ідеї для дівич-вечора. Пропонуємо кілька варіантів.

Вечірка

Можна влаштувати велике застілля — запросити безліч подруг, накупити всякої екзотичної їжі і різного алкоголю, все це » приправити » танцями

до упаду, караоке та різноманітними активними іграми.

Якщо ніхто не буде заперечувати і є схильність до авантюр — то можна навіть запросити стриптизера. Останнім часом це дуже модно. Якраз той випадок, про який ми говорили вище — твердих правил не існує, і хоча б один чоловік може бути присутнім на цій вечірці.

Для оригінальності можна влаштувати стилізований вечір — наприклад, свято в африканському стилі. Костюми нехай всі запрошені придумують самі. Можна, звичайно, зробити і що-небудь

менш екстравагантне — наприклад, піжама — паті. Гостьи нехай приходять зі своїми піжамами, наготовьте всяких коктейлів, назаплетайте кісок і хвостиків, нігті розфарбуйте найрізноманітнішими лаками. Ну а потім — битва подушками під гучну музику.

Клубна вечірка

Якщо хочеться потусуватися і потанцювати, то кращої ідеї для дівич-вечора, ніж «запалити» в клубі, і не придумати. Відправляйтеся в хороший заклад і відірвіться по повній. Ді — джей всю ніч працюватиме тільки на вашу компанію.

Домашні посиденьки

Найпростіший варіант — купіть торт (можете спекти самі) і обговоріть з подругами за чаєм майбутнє весілля, згадайте минулі роки, поміркувати про перспективи.

Непогано буде подивитися старі фотографії і відеозаписи — буде над чим посміятися.

Косметичний салон

Деякі влаштовують посиденьки зовсім вже екстравагантно. Наприклад, в салоні краси. Ось такі ідеї для дівич-вечора іноді приходять в голову. За всякими косметичними процедурами можна поговорити про останні події, попліткувати. До речі кажучи, і час добре проведете, і до весільних торжеств підготуєтеся. Що називається — двох зайців…

Пикничок

Якщо одруження у вас відбувається в літню пору, то чим не ідея — влаштувати виїзд на природу! Буде і весело, і для здоров’я корисно. Можна і купуватися, і позасмагати. Тільки не забудьте, що скоро весільний вечір — з облупленим носом будете виглядати не найкращим чином.

Сауна

Теж відмінне проведення часу. До речі кажучи, перед урочистостями, які зажадають багато сил і здоров’я, ця оздоровча процедура дуже навіть буде до речі. На відміну від всіх інших підійдете до урочистого дня відпочивши і посвежевшім.

Свято живота

Якщо ви з подругами прихильники якоїсь особливої ​​кухні — наприклад, японської, вирушайте в ресторан з кухарями з Країни Вранішнього Сонця. Замовте безліч різноманітної їжі і постарайтеся перепробувати все. Зрідка можна шикануть. Коли ще випаде нагода!

Дівич-вечір за дорученням

Якщо ви організуєте весільні заходи за допомогою спеціалізованого агентства, то їм же можна доручити і організацію посиденьок. Весільні служби мають у своєму арсеналі численні ідеї для дівич-вечора. І повірте, нудьгувати вони вам точно не дадуть!

Атракціони

Вирушайте з подругами гульнути в парк з атракціонами. Катайтеся на американських гірках, сходіть подивитися на криві дзеркала. Можна навіть у тирі постріляти. І не забудьте про солодке ваті — смаку минає дитинства.

І наостанок кілька порад

Якщо все-таки на дівич-вечір буде запрошений стриптизер, то вже постарайтеся, щоб нареченому про це не стало відомо. Принаймні — до весілля. І перед тим як переглядати записи на відеокамері або фотографії, відзняті на цьому заході — спочатку перевірте, чи немає там чого-небудь » крамольного «.

Дівич-вечір краще проводити не прямо перед весіллям, а хоча б за пару днів. Адже потрібно буде ще відіспатися і підготуватися до офіційних урочистостей.

Родичок майбутнього чоловіка на посиденьки краще не кликати, навіть якщо з ними чудові стосунки. Так і до нареченого можуть дійти деякі чутки. І, може бути навіть, в перебільшеному вигляді.

І не забудьте, що різновікових людям рідко вдається добре і цікаво провести вечір разом. Так що постарайтеся, щоб на вашому дівич-вечорі були тільки ваші подружки.

Лфк при грыже живота. Лечебная гимнастика для живота. Исторические идеалы красоты.
Ідеї ​​для дівич-вечора
Рубрика: UA.