Гребінець для волосся — як вибрати

Практично всі хочуть мати гарні густе волосся. Для досягнення такої мети кожен застосовує різні методи: користується дорогими шампунями, використовує бабусині рецепти, відвідує салони краси. Важливим фактором красивої зачіски і здорових волосся є гребінець. Але, не кожна людина приділяє цьому важливе значення. Проте, слід пам’ятати, що хороша гребінець здатна допомогти позбутися багатьох проблем з волоссям.

Для здоров’я волосся дуже корисний — щоденний масаж гребінцем. Такий масаж сприяє видаленню забруднень з волосся, значно

покращує кровообіг, стимулює волосяні фолікули. Розчісуватися бажано з потилиці у бік лоба і продовжувати в усі сторони.

Перевагу потрібно віддавати гребінцям з натуральної деревини. Вони самі корисні, до того ж не електризують волосся.

    Зуби на гребені не повинні бути дуже густими. Це дозволить зберегти волосся від видирання. Для збору волосся у хвіст краще вибирати гребінець з частими зубами. Для виконання начісування або розчісування ламких і тонких волосся краще застосовувати гребінь з силікону.
    Кругла щітка у формі цлінтдра з отворами називається брашінг. Такі щітки підходять для укладання волосся феном. Каркасні щітки мають основу різних форм, на якій розташовані щетинки. Основа каркасної гребінця може бути виготовлена ​​з будь-якого матеріалу. Їх так само добре застосовувати для укладання. У таких гребінцях використовується свиняча щетина, яка розплутує волосся і знімає статичну напругу. Пластмасові гребінця краще металевих, вони благоприятней впливають на волосся. Найкращими визнані щітки з кінським волосом.
Лфк для живота ребенка. В чем преимущества замужества. Как при помощи одежды скрыть сутулость.

Гребінець для волосся — як вибрати

Гребінець для волосся — як вибрати
Рубрика: UA.