Гороскоп хобі : захоплення за знаком зодіаку

Гороскоп хобі : захоплення за знаком зодіаку
Як стверджують астрологи, улюблене заняття нерозривно пов’язане зі знаком Зодіаку.

ОВЕН ( 21.03 — 20.04 ) . Саме життя для Овна — це хобі. Але тільки коли вона активна, насичена яскравими подіями : танці, зустрічі, спорт… » У русі — життя» , — вважає Овен, тому він вічно кудись біжить — на спортивні заняття, на побачення, на концерт. Овни за своєю природою — воїни. Тому часто вибирають собі заняття, в яких потрібно змагатися і боротися з кимось : як у буквальному сенсі ( відповідні

види спорту — від боксу і боротьби до бальних танців) , так і в переносному. На дозвіллі вони із задоволенням повоюють в Мережі з яким-небудь віртуальним монстром.

ТЕЛЕЦЬ ( 21.04 — 20.05 ) . Хоббі Тельців, як правило, пов’язано з рукоділлям ( вишиванням, шиттям, бісероплетінням ) . З не меншим натхненням вони розводять квіти. Тельці люблять збирати: гроші, вбрання, залицяльників. Брак часу неприйнятна для будь-якого Тельця. Якщо через свого хобі він починає кудись запізнюватися або йому доводиться порушувати

звичний спосіб життя, Телець пожертвує улюбленим заняттям. Хоча б відносний спокій — обов’язкова умова його існування.

БЛИЗНЮКИ ( 21.05 — 21.06 ) . Вивчити пару — трійку іноземних мов, записатися в танцювальну студію — хобі Близнюків дуже різноманітні. А ще вони люблять на дозвіллі розгадувати кросворди, читати і ходити в кіно. Близнюки обожнюють екстремальні подорожі, легко заводять друзів і романи, багато пишуть. Заняття цього знака, як правило, пов’язані з потоком інформації. Вони часом навіть засинають під радіо або телевізор.

РАК ( 22.06 — 22.07 ) . Раки обожнюють облаштовувати своє житло. Тому в них і хобі відповідні : квітникарство, вишивання, кулінарія. Деякі можуть і молотком постукати. А якщо у них є дача, вони весь час будуть наводити в своєму будинку красу. Багато хто любить займатися генеральним прибиранням. Якщо вони не можуть весь час проводити в будинку, шукайте їх в басейні, на ставку або на худий кінець в дельфінарії.

ЛЕВ ( 23.07 — 23.08 ) . Леви — творчі натури і дозвілля проводять відповідно. Захоплюються фотографією, малюванням, співом. А деякі навіть ювелірним ремеслом. Леви часто люблять котів, все-таки споріднені душі. Леви вибирають заняття, в яких вони можуть бути краще за інших, щоб їх похвалили і оцінили по достоїнству. Вони люблять робити враження на вдячну публіку.

ДІВА ( 24.08 — 22.09 ) . У Дів різнобічні таланти : музика, читання, шиття. Навколишні дивуються, скільки всього вміють представники цього знака. Діви люблять копіткі заняття. У багатьох Дев прекрасні бібліотеки — вони їх регулярно поповнюють і з гордістю показують. До речі, вони дуже хлібосольні : у них завжди знайдеться частування за особливим рецептом.

ТЕРЕЗИ ( 23.09 — 23.10 ) . Хоббі ваг обов’язково творче : малювання, танці, література. До речі, Терези часто колекціонують небудь оригінальне : праски, кактуси, божих корівок… Взагалі, вони, як цінителі і любителі мистецтва, намагаються своє захоплення » підняти над буденністю «. Один всерйоз займається історією опери, другий збирає фільми французькою мовою, а третій колекціонує одяг, тому весь час проводить в магазинах на розпродажах.

СКОРПІОН ( 24.10 — 22.11 ) . Вони не хочуть бути схожими на інших. Скорпіони тому і хобі вибирають незвичайні : лазять по каменоломнях, спілкуються по Інтернету зі знавцями готичної літератури чи випилюють лобзиком портрет Мони Лізи. Серед представників знаку дуже багато екстремалів, які прагнуть забратися вище, подалі, чим глибше. Так Скорпіон демонструє себе і оточуючих, на що він здатний. А через пару — трійку днів він виявиться на самоті на березі водойми з книгою в руках. Ось такий він непередбачуваний.

СТРІЛЕЦЬ ( 23.11 — 21.12 ) . Тварини і подорожі — ось дві сфери життя, де будь Стрілець знайде собі захоплення до душі. І дійсно, дуже багатьох представників цього знаку можна виявити як в кінно — спортивній секції, так і на собачих майданчиках. Деяким представникам знака з успіхом вдається поєднувати два захоплення. Стрільці люблять влаштовувати сюрпризи. Обожнюють на дозвіллі всіх вчити жити і ще, як особливо вишукане хобі, закохувати в себе і закохуватися самим. І це їх великий плюс, адже в нашому житті так мало романтики…

КОЗЕРІГ ( 22.12 — 20.01 ) . Козероги працюють, як відпочивають, і відпочивають, як працюють : грунтовно і повноцінно. І таланти у них найрізноманітніші: від фотографування і малювання до випікання пиріжків. Часто хобі для Козерога стає роботою, яка приносить їм не тільки моральне, але й матеріальне задоволення. Варто йому чимось захопитися по — справжньому, як він іде в процес з головою. Козероги обов’язково рано чи пізно починають небудь колекціонувати : зброя, годинники, рибальські снасті.

ВОДОЛІЙ ( 21.01 — 19.02) . Водолій може захопитися самими незвичайними заняттями: участю в мюзиклі місцевої самодіяльності, фотографуванням комах або створенням комп’ютерних програм. Для нього важливо бути не самотнім у цьому процесі, виявляючи в своє заняття якомога більше людей. У цьому він бачить сенс існування — бути з друзями, для них і заради них. Хоча і серед Водоліїв попадаються самотні вовки. Тоді вони займаються винаходом вічного двигуна або доказом недовідних теорем. Практика показує : саме їм це вдається!

РИБИ ( 20.02 — 20.03 ) . Вишивання гладдю, фотографія, живопис, кіно, музика — і все це таланти Риб. Недарма цей знак часто зустрічається в творчому середовищі. До речі, як і інші водні знаки, Риби схильні до містики : хлібом не годуй, дай сходити на спіритичний сеанс. Ще одне улюблене заняття Риб — витати в хмарах. Їм подобається жити ілюзіями. Але якщо вони зуміють втілити мрії в життя, з них вийдуть найталановитіші письменники, музиканти, художники. Треба тільки докласти зусиль!

Худеем в ванной. Маски для лица для зрелой кожи. Компресс для ступни.

Гороскоп хобі : захоплення за знаком зодіаку

Гороскоп хобі : захоплення за знаком зодіаку
Рубрика: UA.