Гороскоп на березень 2020 для знаків Зодіаку

Гороскоп на березень 2020 для знаків Зодіаку

Гороскоп на березень 2020 Овен

Протягом усього березня Овни будуть змушені шукати компроміс між своїми власними бажаннями і необхідністю враховувати інтереси членів сім’ї. Особливої ​​напруги ця ситуація досягне до кінця місяця. У першій декаді березня можливі неприємні переживання і в зв’язку з вашими друзями або тими людьми, з якими вас об’єднує спільна справа. Всі ж ви не опустіть руки і прикладіть максимум зусиль, щоб у підсумку налагодити ці відносини.

Гороскоп на березень
2020 Телець

Велику заклопотаність у Тельців в березні викличуть їх близькі та рідні. Можливі будь-які варіанти : хтось з вашого найближчого оточення потрапить в неприємну ситуацію, і ви будете важко переживати це ; можливо, серед друзів або колег з’явиться таємний недоброзичливець ; або близька вам людина буде з якоїсь причини тимчасово закритий для спілкування. Порятунком для вас стане повсякденна праця, який приведе до успіху і стане ліками від важких думок.

Гороскоп на березень 2020 Близнюки

Для

Близнюків в березні на перший план виступають матеріальні проблеми, так чи інакше пов’язані з друзями або знайомими. Постарайтеся не втрачати контроль над своїми фінансами, не давайте і беріть гроші в борг, не вплутуватися в афери. У першій декаді місяця зарубіжні партнери чи інші люди здалеку будуть дещо заважати реалізації ваших планів і поточних завдань. Проте вже до середини місяця ви досягнете в цих відносинах гармонії і зумієте налагодити свою роботу.

Гороскоп на березень 2020 Рак

Березень для Раків стане періодом, коли дуже складно буде домогтися поставлених цілей і реалізувати плани. Труднощі очікують вас і в кар’єрі, і в стосунках з начальством і вищестоящими інстанціями. Зірки рекомендують відкласти всі важливі справи на потім і переключитися на сім’ю, близьких людей і домашні турботи — у цій сфері особливо сприятливою буде друга половина місяця.

Гороскоп на березень 2020 Лев

Леви в березні будуть занурені в роздуми і рішення деяких філософських проблем. Ймовірно, відбудеться щось, що докорінно змінить ваше світовідчуття і погляди на життя. Може статися й так, що якась подія далеко від дому викличе у вас серйозні переживання і занепокоєння. Це можуть бути сумні звістки про когось з ваших знайомих чи близьких людей. Однак у середині місяця ви докладете всіх зусиль, щоб допомогти цій людині, і становище покращиться.

Гороскоп на березень 2020 Діва

У березні Дів очікують нерадісні події, пов’язані з друзями або партнерами. Не виключено, що ви втратите когось із них, і це буде важка для вас втрата. Особливо важко доведеться в першій декаді місяця. Відволікання ви знайдете у праці і щоденних турботах, і це виявиться правильним рішенням, т. к. будь-які дії, пов’язані з матеріальною стороною життя, будуть зараз успішними.

Гороскоп на березень 2020 Ваги

Проблем у відносинах зі старшими партнерами, впливовими людьми або начальством слід побоюватися Терезам в березні. Може статися й так, що інтереси ваших партнерів будуть ущемлені через ваших планів і кар’єрних цілей, і це неминуче призведе до конфлікту. Але ви не станете пасивно спостерігати за ситуацією, навпаки, направите всю активність на відстоювання своїх позицій, і це навіть принесе вам деяке матеріальне задоволення.

Ті з представників знаку Скорпіон, хто отримує вищу освіту або сам читає лекції студентам, в березні мають бути готові до обтяжливим несподіванок, пов’язаних з вашими заняттями. Але навіть якщо ви не маєте відношення до науки, вам, можливо, доведеться пережити вплив нової філософії чи релігії на вашу звичне життя, і вплив це не буде позитивним. Ще одним варіантом розвитку подій може стати додавання до ваших повсякденних обов’язків чогось вельми неприємного і незвичного для вас.

Гороскоп на березень 2020 Стрілець

Стрільці в березні не дуже серйозні і зовсім не націлені на особисту самореалізацію, кар’єру і просту повсякденну роботу. Вашу увагу займатимуть люди, які вас оточують, а також нові зустрічі та знайомства. Цілком очевидно, що ви вирішите присвятити перший весняний місяць спілкуванню. Хоча й воно не завжди буде вибудовуватися так, як вам хочеться. Можливі різні проблеми: від матеріальних у зв’язку з кимось із ваших знайомих до любовних — у цій сфері слід проявити найбільшу обачність.

Гороскоп на березень 2020 Козеріг

Для Козерогів березня вдасться неспокійним. Несподівані події в вашій родині, в яких буду задіяні всі, включаючи старших родичів, викличуть великі сварки і внутрішньосімейні конфлікти. Найімовірніше предметом суперечок стануть гроші або інші цінності. Хоча особисто для вас березня обіцяє бути досить благополучним в матеріальному плані. Рішучість і натиск в професійних справах і вирішенні поставлених цілей принесуть вам в другій половині місяця непоганий заробіток.

Гороскоп на березень 2020 Водолій

Безліч турбот з’явиться в житті Водоліїв у березні, і пов’язані вони будуть з вашим найближчим оточенням. Це можуть бути клопоти самого різного характеру, наприклад : доведеться приймати в гості когось із друзів або рідних чи доглядати за хворим родичем, або у вас з’явиться необхідність частих і утомливих поїздок у зв’язку з роботою. Словом, березень принесе щось вкрай обтяжливе і матеріально витратна. А порадує вас у другій половині місяця нова справа, яка буде мати відношення до чужої культури і далеким країнам.

Гороскоп на березень 2020 Риби

Велику заклопотаність у Риб в березні будуть викликати справи, пов’язані з творчістю, а також діти і улюблені люди. Хто конкретно з цього списку стане головною турботою особисто для вас, легко можна буде розпізнати по тому, на що саме доведеться весь місяць витрачати непомірні суми грошей. Матеріальна сфера вашого життя піддасться в березні великому випробуванню, причому неприємна ситуація стане затяжний, і це викликатиме сумні думки і переживання. Постарайтеся хоч трохи відволіктися, для цього зараз якраз підійде старий перевірений спосіб розслаблення.

Упражнения по укреплению стенки живота. Лечебный состав для волос. Маска для сухой зрелой кожи лица.

Гороскоп на березень 2020 для знаків Зодіаку

Гороскоп на березень 2020 для знаків Зодіаку
Рубрика: UA.