Гороскоп на 2020 рік ВОДОЛІЙ

Гороскоп на 2020 рік Водолій

Так як символ Водолія — відніс з посудиною в руках, то це знак легко прийняти за водний. Насправді, це знак зодіаку, також як і Близнюки і Терези, відноситься до знаків повітря. Водолії далекі від емоцій. Водолієм був римський інженер, який подбав, щоб у населення була вода, що подається по трубах. Цивілізація для всіх!

Гороскоп на 2020 Водолій:

Труднощі і випробування Залежно від вашої роботи, а багато Водолії вибирають професії, пов’язані з їжею, гороскоп 2020 Водолій пророкує перехід до більш особистим

справам в новому році. Ви будете пов’язані з вашою любовної життям, вашою творчістю, вашими фінансами. Найнапруженішою, особливо в другій половині року, виявиться ваша кар’єра. Зазвичай Водолії дотримуються нонконформізму. Вони дуже цінують свою незалежність, а в майбутньому році з’являться схильності зберегти свою незалежність незвичайними способами.

Гороскоп 2020 Водолій пророкує, що вам вдасться зберегти баланс між відповідальністю та відпочинком. Ймовірно, ви ще ніколи так багато не працювали,

як будете працювати в майбутньому році. Важливо пам’ятати, що якщо мова заходить про кар’єру і публічної діяльності, то Сатурн змусить вас дотримуватися старих і перевірених методів роботи. Водоліям рекомендується проявляти повагу до більш авторитетним особам, особливо якщо це офіційні представники. Сатурн воліє сувору дисципліну і будь-якого чекає відплата за лінь, неповагою і безтурботні помилки. Тому вам доведеться докласти всі свої зусилля, щоб довести свої плани до логічного завершення. Сатурн завжди винагороджує старанність і дисципліну. Успіх приходить завдяки виключно заслугах і ніяк інакше.

Гороскоп 2020 Водолій попереджає, якщо ви не готові працювати над цим, не чекайте результатів. Дуже ймовірно, що в деяких випадках ви отримаєте не той результат, який очікували або ті зобов’язання, які ви на себе візьмете, виявляться набагато більш важкими. Дуже важливо не приходити в зневіру від цих тимчасових провалів, особливо, коли Сатурн контролює вас. Аналогічно, не опускайте руки, коли в такі періоди нічого не буде відбуватися. Сатурн у Скорпіоні не може викликати у вас дуже сильний стрес, але вам доведеться більше стежити за своєю енергією. Сатурн може трохи пригальмувати вас, але він не зупинить вас назовсім. Закон Сатурна простий — робіть, що повинні і все буде добре.

Гороскоп на 2020 Водолій: позитив і успіх Юпітер в 6 будинку до 16 липня — це добра ознака для вашої кар’єри і здоров’я. Ви будете розвивати нові навички та, мабуть, зможете знайти практичне застосування своїм талантам. Гороскоп 2020 Водолій пророкує, що перша половина року принесе цікавий розвиток, яке посилить ваш позитив. Але ви завжди будете готові до змін і це добре, так як остання половина 2020 буде більш важкою.

Гороскоп 2020 Водолій: глобальні зміни Плутон знаходиться у вашому духовному 12 будинку з 2008 року. У вашій духовного життя станеться космічне ізлечіваніе. Дуже багато порожнього піде з вашого духовного життя, щоб духовні сили змогли вільно переміщатися. Тепер, коли ми вступили в століття Водолія, ви повинні відчути себе комфортно. Гороскоп 2020 Водолій говорить, що ви будете шукати свою власну правду. Або, якщо вам щось не сподобається, ви будете намагатися це змінити. Або ви зможете знайти кращий спосіб робити що-небудь. Під час транзиту Плутона по Козерогу і в 12 — му будинку, ваш внутрішній світ піддасться значним перетворенням. Ви можете почати займатися духовними пошуками, вивченням вашого особистого підсвідомості, традиційної терапії, шаманізму, чорної магії та інших нетрадиційних систем.

Гороскоп 2020 Водолій припускає, що ви будете вивчати значення своїх снів, життя в минулому. Вивчення може прийняти практично будь-які форми, адже Водолії ніколи не йдуть звичайним шляхом. Якщо у вас ще немає свого блога, то ви можете почати вести його і описувати свої знахідки, може бути, ви напишіть про це книгу або знайдете іншу форму самовираження. Під час цього довгого транзиту, вам доведеться втілити ваші ідеї в щось конкретне, відчутне, щоб оточуючі зрозуміли вас. Ніхто і ніщо не зможе збити вас з обраного шляху.

Гороскоп на 2020 Водолій: духовність і творчість У 2012 році Нептун, ваша фінансова планета, зробила перехід в грошовий будинок. Це лише сильніше підкреслить ту ситуацію, яка відбувається вже кілька років : ви будете глибше перейматися духовними аспектами матеріальних благ, поринете в надприродні джерела вивчення того, як працює духовність, виробляючи матеріальне багатство.

Гороскоп 2020 Водолій: радикальний переворот У 2011 році Уран, ваша правляча планета, зробив перехід від Риб до Овна і у ваш третій будинок спілкування. Водолії завжди відрізнялися хорошими навичками спілкування, а цього року вони будуть тільки посилені. Гороскоп 2020 Водолій припускає, що у вашому житті буде багато експериментів, але особливо у сфері спілкування. Ваша оригінальність проявиться в листі, мовлення, в онлайн діяльності.

Гороскоп 2020 Водолій пророкує, що основними інтересами в майбутньому році стануть: фінанси ; спілкування та інтелектуальні інтереси ; здоров’я і робота (до 16 липня); любов і романтика (з 16 липня); кар’єру; духовність. Найбільше задоволення в майбутньому році принесуть здоров’я і робота (до 16 липня); любов і романтика (з 16 липня).

Физические упражнения при грыже белой линии живота. Спицетерапия. Как скрыть сутулость спины с помощью одежды.

Гороскоп на 2020 рік ВОДОЛІЙ

Гороскоп на 2020 рік ВОДОЛІЙ
Рубрика: UA.