Гороскоп на 2020 рік ТЕРЕЗИ

Гороскоп на 2020 рік Терези
Терези характеризуються відразу декількома рисами : правильним судженням, соціальної стійкістю, тонким смаком, справедливістю і спокоєм. У реальному житті, звичайно, Терези рідко бувають повністю врівноважені. Навіть невеликий дисбаланс може змусити їх сильно хитатися. Ваги і перепади настрою, саме таку характеристику можна часто почути про представників цього знака.

Гороскоп 2020 Терези пророкує

Що в новому році основною темою для Терезів стане справедливість, особливо в першій половині 2020 — го. Будуть

знайдені справедливі і правильні рішення проблем у стосунках.

Гороскоп на 2020 Терези:труднощі і випробування необпалених руда має дуже неприємний запах, спека в процесі просто нестерпна. Але в результаті ми отримуємо чистий метал. Так і у людей. Всі, хто мають високі прагнення проходять через роки труднощів, чим вище прагнення, тим суворішими будуть випробування. Останні 2 роки для Терезів були саме такими. Коли Сатурн перебував у знаку Терези, вам могло здаватися, що стосовно вас перейдені всі межі.

Але це не так. Вищі сили знають, що вони роблять. Кожна задача точно вимірюється.
Випробування даються тільки ті, які ви можете винести і ні грама більше. І це не було покаранням чи невдачею, як ви могли подумати. Це були відповіді на ваші прохання. Ви хотіли щось отримати, але для цього потрібно пройти необхідну перевірку. Потрібно позбутися деяких психологічних засмічень. Тільки випробування можуть у цьому допомогти. Зараз ви це розумієте, але в той момент це не було настільки очевидно. Сатурн, як ви напевно помітили, скуповуючи планета (хоча хороша робота завжди винагороджується ) . Ця планета увійшла в вашу грошову зону наприкінці 2012- го року і тепер до кінця 2015 року економія стане вашим розумною поведінкою. Ваша праця і старання зможуть збільшити ваш капітал або доходи. Можливо, ви знайдете більш високооплачувану роботу. Але пам’ятайте : терпіння — це гідність!

Гороскоп 2020 Терези: радикальний переворот 13 березня 2011 Уран перейшов в ваш 7 будинок шлюбу і відносин. Існуючі зв’язку піддалися серйозній перевірці, багато з Терезів її не пройшли. Уран залишиться в цьому положенні і в 2020 році і ще в найближчі п’ять років. Квадратура між Ураном і Плутоном з 2012 по 2015 роки підданий всі особисті відносини капітальному ремонту. Любов буде вкрай нестабільною. Вся сфера відносин буде серйозно змінена. Весняне рівнодення прийде з громом і спалахом блискавки. Відносини нинішні, минулі і майбутні піддадуться дуже ретельній перевірці. Любовні стосунки з представником будь-якого знака навесні, навряд чи, будуть грайливими, скоріше вони будуть нагадувати важку роботу.

Гороскоп 2020 Терези рекомендує представникам знака максимально проявити свої дипломатичні якості. Уран вороже ставиться до відносин, які втратили свою іскру і щедрість, тому він може запропонувати вам найнесподіваніші альтернативи.

Гороскоп на 2020 Терези: позитив і успіх

Терези почнуть свій рік, коли Юпітер ще буде перебувати в 10 будинку кар’єри. Отже, кар’єра цього року буде процвітати. Особливо успішною вона буде, якщо ви працюєте в сфері освіти, політики чи рекламно — торговельному бізнесі. Невпинне розширення кругозору завдяки самоосвіті і подорожам посприяє зміцненню позицій.

Гороскоп 2020 Терези каже, що в першій половині нового року Юпітер зробить благотворний вплив на ваші професійні цілі, роботу і матеріальне благополуччя. Дуже ймовірно, що в цей час ви познайомитеся з корисними людьми, які, як ангели — охоронці, з’являться з нізвідки, щоб підняти вас на більш високий рівень життя. Юпітер відкриє двері назустріч новим фантастичним можливостям для розширення бізнесу і придбання хорошої репутації, так що будьте відкриті для встановлення нових контактів, навіть тим, які на самому початку не схожі на багатообіцяючі, але можуть призвести до великих справ у майбутньому. Після 16 липня 2020 — го Ваги отримають величезну підтримку друзів і однодумців. Спільно з іншими людьми ви просунетеся вперед набагато далі.

Гороскоп на 2020 Терези: духовність і творчість

Нептун, сама духовна з усіх планет, увійшла в ваш 6 будинок здоров’я ще в 2012 році. Це несе з собою позитивний розвиток.

Гороскоп 2020 Терези радить більше уваги приділяти своєму здоров’ю. Вірогідні дивні психологічні стани, незрозумілі розлади і погано діагностуються захворювання, що залежать від тілесного стану і інших менш зрозумілих обставин. Але також цей 2020 рік періодом, коли Ваги почнуть вивчати свої великі духовні джерела здоров’я та енергії. Терезам підкажуть, як отримати доступ до цих джерел і вирішити безліч проблем.

Гороскоп 2020 Терези: глобальні зміни

Терези — самий мирний знак зодіаку, його представники не люблять конфронтації, не сприймають агресію, дисгармонію, війну. Терези не відносяться до тих, хто креслить лінію на піску і насмілюється змусити перейти її абстрактного ворога. Ви ніколи не були і не будете агресивним задиракою. Ваша душа прагне до прекрасного в мистецтві, музиці, театрі, фотографії, літературі. Ви шукайте баланс і гармонію. Коли Плутон перейшов в ваш четвертий будинок, ви виявили, що ваша сім’я і дім, звичайне життя подвергнулись глибоких змін.

Гороскоп 2020 Терези пророкує, що, можливо, ви заведете сім’ю або, навпаки, розлучитеся. Можливо, ви зустрінете свою споріднену душу, якщо раніше її у вас не було. Ви і ваша половинка, можливо, придбаєте будинок або іншу сумісну власність. Хоча такі придбання можуть бути і роздільними. Ваші батьки захочуть жити окремо від вас або, навпаки, виявлять бажання приїхати жити у ваш будинок. Суть в тому, що всі рішення не матимуть нюансів або проміжних зон. Вибір буде складним, але ви повинні будете його зробити. Буде можливий переїзд. Але за 13 років кожен з нас має можливість переїхати на нове місце. Однак для вас це переїзд, якщо він відбудеться, буде дуже значущим. Ви знайдете район, місто або країну, яка вам до душі.

Гороскоп 2020 Терези явно показує, що в сімейному житті вас чекають зміни. Коли все це буде відбуватися, інші чинники вплинуть на вашу любовне життя, творчість, відношенні з дітьми і на те, що ви робите для задоволення. Іншими словами, в астрології немає поняття тільки одного переходу, однієї сфери впливу. Все залежить від того, як ці енергії перемішаються, і будуть взаємодіяти один з одним. Але зрештою, тільки від вас залежить, який вибір буде правильним. Саме ви створюєте своє життя, а не зірки. Тільки ви. І цьому вас вчить Плутон і його перехід в Козерога.

Гороскоп 2020 Терези пророкує, що основними інтересами в майбутньому році стануть: фінанси ; будинок і сім’я; здоров’я і робота ; любов і діти ; релігія, езотерика, кар’єра ( до 16 липня); друзі та групова діяльність (з 16 липня і далі). Найбільше задоволення в майбутньому році принесуть фінанси ; релігія, езотерика, кар’єра ( до 16 липня); друзі та групова діяльність (з 16 липня і далі).

Ванны из травяного настоя. Паровые ванночки из шалфея. Комплекс ритмической гимнастики для женщин.

Гороскоп на 2020 рік ТЕРЕЗИ

Гороскоп на 2020 рік ТЕРЕЗИ
Рубрика: UA.