Гороскоп на 2020 рік ТЕЛЕЦЬ

Гороскоп на 2020 рік Телець

У кінці 2012 року, в жовтні Сатурн перейшов в Скорпіона і створив напружену ситуацію для вас. Ті представники знаку, що народилися пізніше, відчують це напруга найбільш сильно в 2020 році. Тому, навіть зараз ви відчуваєте сильне опір. Стрес не настільки сильний, щоб привести до провалу, але він вас вимотує. Тому слід звернути особливу увагу на вашу енергію, тому що опір заважає вам досягати своїх цілей. План Сатурна на 2020 рік вкрай зрозумілий: почніть рік так, як хотіли б його завершити, зберігайте рівномірний темп, не

піддавайтеся ніяким штормам на вашому шляху, і без надмірних емоцій сприймайте все те хороше, що приготували вам зірки. Стати найкращим представником знака: обережним, але продуктивним, щедрим, але практичним.
Перехід Сатурна в Скорпіона став також і переходом в ваш 7 — й будинок, який відповідає за любов і соціальну активність. Шлюби і серйозні відносини в цей період пройдуть хорошу перевірку на міцність, втім, як і відносини в бізнесі.

Гороскоп 2020 пророкує, що цього року соціальна активність буде

трохи нижче, а стосунки у сімейних Тельців будуть напруженими. Сатурн тісно пов’язаний з часом і, ймовірно, Тельцям доведеться вирішувати питання і розплутувати відносини, які мали місце в період з 1999 по 2000 , коли планета була у вашому знаку. Частково, 2020 стане роком кармічного розплати за події 15 років. На щастя, Сатурн висуває свої вимоги відповідно з характером Тельців, їх переваги тверезого реалізму і постійних зусиль. Так як Сатурн також представляє і авторитетні особистості, то гороскоп 2020 Телець попереджає про незначні конфліктах з дріб’язковим начальством і корпоративними конформістами. Будьте готові виконувати задачі для галочки, щоб домогтися їх задоволення. Будьте готові прийняти на себе ще більшу відповідальність. У випадку з Тельцями, представники знаку виявляться в тривалій фазі роздуми, це дуже корисний час, щоб визначитися зі своїми потребами, щоб відчути глибоке задоволення від власного вибору, який був зроблений в минулому.

Гороскоп 2020 Телець знайде для вас правильний стимул, щоб покласти кінець вичерпали себе відносинам ( як в особистому, так і професійній сфері ) . Такі відносини більше не мають сенсу ні для вас, ні для вашого партнера, так як ви трималися за них лише з почуття обов’язку і провини, яке часто напливає на вас при розставаннях. Тельцям слід знати, що продовжувати даремні відносини того не варто. І все ж весь рік не буде пов’язаний тільки з Сатурном. Нарешті, Тельцям вдасться позбутися зайвого, особливо восени, коли почнеться нова фаза і триватиме вона до наступного року.

Гороскоп 2020 Телець каже, що ви відчуєте необхідність раціоналізувати деякі аспекти у вашому житті, уникнути порожньої витрати енергії в тих ситуаціях, коли слід просто відрубати мертві гілки раз і назавжди. Постарайтеся не шукати в іншому місці те, що вже знаходиться у ваших руках, вчитеся управляти ресурсами, які є у вашому володінні або якими ви можете легко управляти. Це призведе до відмінних результатів, кращим, ніж ви очікували.

Гороскоп на 2020 Телець: духовність і творчість

Нептун, сама духовна з усіх планет, зробила головний перехід в 11 будинок, який відповідає за друзів. Планета залишиться в цьому положенні ще в найближчі 13 років. Ваша соціальна сфера, відносини з друзями будуть ставати все більш духовними і вдосконаленими. В результаті, ви будете залучати у своє життя людей, які стануть для вас близькими духовно.

Гороскоп на 2020 Телець: радикальний переворот

У березні 2011 — го Уран перейшов в ваш 12 будинок, що відповідає за духовний аспект життя, і залишиться там ще на довгих 5 років. Цей транзит надасть серйозні зміни вашої кар’єри, про що ми поговоримо пізніше. Але найбільше, як вказує гороскоп 2020 Тельцям, драматичний, радикальний переворот торкнеться внутрішнього духовного життя. Тельці відрізняються традиційним, консервативним підходом до багатьох речей, але тільки не в духовному житті. А зараз ви відрізняєтеся експериментальним і науковим підходом до всього. Ви змінюєте вчителів, порядок, методи, можливо, навіть не один раз. Ті з представників знаку, які ніколи не мали відношення до духовності, ймовірно, саме цього року увійдуть в цю сферу їхнього життя. А ті, хто вже став на духовний шлях, ймовірно, змінять його напрямок.

Гороскоп 2020 Телець пророкує, що в цій галузі будуть серйозні хвилювання і потрясіння. Важливі зміни торкнуться і тих благодійних та альтруїстичних організацій, в яких ви перебуваєте. Так як Уран відповідає за вашу особисту зону, то дуже ймовірно, що ви знайдете себе в таких професіях, які зазвичай залишаються за лаштунками. А якщо об’єднати це з соціальною сферою, за яку відповідає Нептун, то Тельці зможуть отримати глибоке задоволення від таких професій, як консультанти з питань шлюбу і сім’ї, соціальні працівники, медичні сестри.

Гороскоп на 2020 Телець: глобальні зміни

Тельці відомі своєю рішучістю, умінням доводити почате до кінця, впертістю і непохитним думкою. Але Тельці також дуже чуттєві і ця чуттєвість поширюється на всі сфери — їжу, мистецтво, музику, тобто на весь спектр людської діяльності. Плутон в Козеріг поміняє ваш погляд на світ на найглибших і неизменимо рівнях. Наприклад, якщо ви виховувалися в сім’ї зі строгими традиційними поглядами, то ви можете почати своє життя в абсолютно протилежному ключі. Ви можете стати буддистом, послідовником суфізму, спіритуаліста, агностиком або атеїстом.

За гороскопом 2020 Телець, ще одна сфера, яка зазнає змін — це ваше ставлення і ваші переконання до іноземців, закордонних країнах, світовій економіці. Скажімо так, що у вас був гіркий життєвий досвід в період, коли Плутон був у Стрільці, це роки з 1995 по 2008 . Ви пережили зміну Президентів від Єльцина до Путіна, від Путіна до Медведєва, були свідком дефолту Росії в 1998 році і війни в Чечні. Можливо, ваші переконання мінялися від однієї крайності в іншу або ж ви стали одним із щасливчиків, які змогли знайти свою золоту середину. А тепер ви почнете розуміти справжнє значення переходу Плутона в дев’ятий будинок.
Ваші переконання повинні бути вашими власними, а не тими, які перейшли до вас від батьків, вчителів, друзів. Ваша особиста філософія під час переходу буде розвиватися, змінюватися, ставати більш цілісної, більш гармонійним з вашим внутрішнім «я». До іншим областям, в яких можуть відбутися зміни, відносяться видавнича справа, вища освіта, професійні цілі, ваше ставлення і переконання до закону. Якщо ви працюєте на себе, то ваш продукт або послуга можуть стати популярними на іноземних ринках, і ви отримаєте великі переваги. Плутон зараз також відповідає за подорожі за кордон, проте причини цих подорожей будуть зовсім не банальні. Можливо, ви вирушите в подорож, щоб зрозуміти щось. Відносно здоров’я, гороскоп 2020 радить вам уникати будь-яких крайнощів (особливо надлишок в їжі ) у першій половині року. Інакше може постраждати ваш організм, який буде відчувати невеликі проблеми, пов’язані з травленням і можливим збільшенням ваги, який надалі вам буде важко втратити.

Гороскоп 2020 Телець пророкує, що основні інтереси в майбутньому році — це спілкування і інтелектуальні інтереси (до 16 липня); будинок і сім’я ( з 16 липня і далі) ; любов і соціальна активність ; релігія, філософія, зарубіжні подорожі і вища освіта ; друзі, групи, групові заняття, організації та духовна сфера

Комплекс упражнений с гантелями для подростков. Лечебная физкультура для живота. Сообщение на тему идеал красоты.

Гороскоп на 2020 рік ТЕЛЕЦЬ

Гороскоп на 2020 рік ТЕЛЕЦЬ
Рубрика: UA.