Гороскоп на 2020 рік СТРІЛЕЦЬ

Гороскоп на 2020 рік Стрілець

На відміну від більшості знаків зодіаку, ваш символ — міфологічна істота, а саме, Кентавр. Це істота, яка чергує земні задоволення і піднесене філософствування. У кожному разі, Стрільці не люблять обмежень, їх імпульсивні бажання досліджувати будь-які кордони дуже великі. Стрільці часто асоціюються з авіацією і науковою фантастикою, що підтверджується такими представниками знака, як Джиммі Хендрікс, Стівен Спілберг та іншими творчими людьми, які зневажають кордону.

І все ж, гороскоп 2020 Стрілець попереджає,

що вам доведеться зіткнутися з кордонами, особливо між вами і важливими людьми у вашому житті, чоловіком (дружиною) , коханцем, колишнім партнером, партнером по грі в теніс або людиною, з якою ви разом ведете бізнес.

Гороскоп на 2020 Стрілець: позитив і успіх

Приблизно після 8 років напруженої стресу, проблем, розривів, психологічних потрясінь і відсутності безпеки, період з 2012 по 2019 був для Стрільців немов пікніком в парку. Склалося так, немов ви виплатили всі борги життя і тепер ви прийнятий член

суспільства. Гороскоп 2020 Стрілець обнадіює, більше не доведеться мати справу з серйозними проблемами. А от багатьом іншим знакам, наприклад, Раку, Терезам, Козерогам, доведеться випробувати зворотний феномен. Вони зіткнуться з тим, з чим довелося зіткнутися вам. Раніше вони відпочивали, а ви боролися. Тепер все навпаки. Так як вам довелося так багато перевірок та випробувань, тепер ви можете допомогти іншим пройти через це. Це не було вашим покаранням. Всі ці перевірки готували вас до справжньої любові (з якою ви мали зустрітися минулого року ) і для тієї ролі, яка приготована для вас. Олімпійський спортсмен навряд чи отримує величезне задоволення від виснажливих, підчас хворобливих тренувань. І тільки коли починаються змагання, він починає цінувати ці зусилля. Багатьох з Стрільців підвели до самого краю, але, на щастя, не перекинули через нього. Юпітер, планета розширення, виявиться у вашому 8 будинку інвестицій і процвітання в першу половину 2020 .

Ви можете отримати прибуток від продажу майна або почнуть працювати минулі інвестиції. гороскоп 2020 Стрілець не виключає, що ви можете отримати грошову спадок, і це буде дуже несподівано. 16 липня 2020 Юпітер перейде у Лева і виявиться в 9 домі. Цей перехід буде відповідати за пригоди, подорожі, закордонні зв’язки. Можливо, ви отримаєте ще одну вищу освіту, почнете вивчати релігійні / філософські предмети. У кожному разі, успіх у навчанні забезпечений. Після 16 липня велика ймовірність поїздок за кордон. З 2019 року здоров’я Стрільців дуже і дуже сильно покращав. У вас знову з’явився напір, енергія і життєва сила. Коли у вас в розпорядженні з’явилося більше енергії, то і більше можливостей відкрилося перед вами. Все, що раніше було неможливо, стало здійсненно.

Гороскоп 2020 Стрілець: радикальний переворот

Гороскоп 2020 Стрілець каже, що ви почнете усвідомлювати цінність домашнього вогнища і сім’ї і цінувати, як багато значать деякі люди у вашому житті. З Ураном у вашій зоні любові, велика ймовірність романтичних відносин, приємного проведення часу, хоча тут ніщо не буде передбачувано. Нептун в зоні будинку і сім’ї припускає, що ви можете відчути потужний імпульс зайнятися творчим проведенням часу, що ізолює вас від сім’ї. Може виявитися так, що ваше творче заняття в майбутньому принесе комерційну вигоду. Якщо ви почнете проводити багато часу з самим собою або проводити час в соціальних мережах, граючи в комп’ютерні ігри, взаємодіючи з людьми тільки через монітор комп’ютера, а не особисто, то ви можете незабаром виявити, що просто намагаєтеся сховатися від реальності. Гороскоп 2020 Стрілець також попереджає представників знаку утримуватися від зловживання алкоголем.

Гороскоп 2020 Стрілець: глобальні зміни

Плутон перебував у вашому грошовому будинку протягом кількох років і все ще буде там в майбутньому році. Тому гороскоп 2020 Стрілець рекомендує очистити своє фінансове життя, позбутися зайвих витрат і нераціональних витрат, але найголовніше, від свого негативного ставлення до грошей. Ви самі уявляєте собою життя у всіх її проявах. У вас величезна кількість друзів і знайомих. Людям щиро подобається ваше суспільство і ваш нетривіальний інтелект. Вам же подобається подорожувати, чим екзотичніше місце, тим краще, ви з легкістю розповідаєте про країни, в яких побували. Ви просто склад інформації. Подорож Плутона по Козерогу і вашому другу дому вплине на ваші цінності та фінанси.

Гороскоп 2020 Стрілець дає вам можливість структурувати ваші фінанси таким чином, щоб ви могли збирати гроші. Ймовірно, ви навчитеся платити спочатку собі з кожного гонорару, тобто навчитеся відкладати гроші. Або, можливо, ви вирішите інвестувати в землю, майно або дорогоцінні метали, наприклад, золото або срібло. Для вас буде вкрай важливо, що ви заробляєте гроші способом, що не суперечить вашим переконанням. Наприклад, якщо у вас антивоєнні погляди, то ви не будете працювати в Пентагоні або іншої корпорації, яка отримує прибуток від військових дій. Якщо ви приєдналися до Грінпісу, то ви ніколи не підете працювати в нафтову компанію.
Робота Плутона полягає в трансформаціях на найглибших рівнях, тому якщо є якісь уроки, які вам потрібно вивчити відносно грошей, то Плутон змусить вас це зробити. Якщо ви безрозсудний марнотрат, то Плутон затягне міцніше фінансові віжки. Якщо ви вірите, що гроші — це добре (тобто, ви не переконані, що гроші є корінь всіх зол ) , то Плутон дасть вам більше. Це чорно — білий світ, в якому планети мають не таку й велику владу, ви швидко зрозумієте, що в цьому житті діє принцип » як відгукнеться, так і відгукнеться «. У цей період працюйте над своїми переконаннями, будьте позитивними. Виховуйте в собі, «силу вдячності» , щоб Плутон зміг надати вам ще багато чого, що ви зможете оцінити.

Гороскоп на 2020 Стрілець: труднощі і випробування

Сатурн у Скорпіоні буде протягом усього року. У цей період ви знайдете спілкування зі своїм внутрішнім світом, відчуєте бажання надавати безоплатні послуги, що особливо гостро проявиться в травні та листопаді. Це може бути турбота про літніх родичів або відхід у монастир.

Гороскоп 2020 для Стрільців пророкує, що у вас буде багато інтересів в майбутньому році. З одного боку, це добре, адже вам швидко стає нудно. Якщо у вас буде багато проектів, то ви легко перейдете з одного на інший. Однак є небезпека розтратити свою енергію. А адже успіх вимагає зосередження.

Как скрыть сутулость одеждой. Упражнения для мальчиков 10 лет с гантелями. Упражнения утренней гимнастики для студентов.

Гороскоп на 2020 рік СТРІЛЕЦЬ

Гороскоп на 2020 рік СТРІЛЕЦЬ
Рубрика: UA.