Гороскоп на 2020 рік СКОРПІОН

Гороскоп на 2020 рік Скорпіон

Скорпіон — водяний знак, хоча це і непомітно відразу. Адже Скорпіон — це житель жарких пустель. Фенікс, ще один символ Скорпіона, повстав з попелу. Проте, Скорпіон знаходиться в групі знаків зодіаку, які емоційно прив’язані до водного трикутнику.
Глибини океану — це частина життя Скорпіона. У жовтні 2012 Сатурн перейшов в ваш знак і залишиться там до грудня 2020 року. Це говорить про те, що вам доведеться взяти на себе більше відповідальності і велику ношу. У вас з’явиться необхідність бути більш серйозними

до життя. Сатурн у Скорпіоні поставить перед вами важку, але цікаву задачу, а з Ураном в зоні кар’єри, ви будете почувати себе підвішеними в повітрі, коли справа торкнеться роботи і кар’єри.

Гороскоп на 2020 Скорпіон: труднощі і випробування

Гороскоп 2020 Скорпіон радить підготуватися до перешкодам і до підвищеної відповідальності, так як за це відповідає Сатурн. Але ніколи не втрачайте надію і не здавайтеся, адже Сатурн завжди винагороджує за добре зроблену роботу, і його винагороди ніколи

не бувають швидкоплинними. Все, чим винагородить вас Сатурн, буде значущим і триватиме довго, хоча вам може здатися, що нагорода знайшла вас пізно.

Гороскоп 2020 Скорпіон пророкує гарне здоров’я, але воно буде більш крихким, ніж торік. У 2020 році Сатурн попросить вас перейнятися своїми емоціями і проявити свою стійкість, яка настільки властива Скорпіонам. Протягом 2020 Скорпіони виростуть, як особистості і залишать свій слід в історії. Важка праця, який не чужий Скорпіонам, окупиться в десятки разів сильніше. Якщо ви хочете відновитися з попелу, як Фенікс, то Сатурн допоможе вам у вашому особистому оновленні. Сатурну не притаманна тактовність, як могли помітити представники знаку, що народилися в жовтні в 1983 і 1954 роках. Сатурн відповідає за перевірку в реальних умовах. Рішення, які були зроблені сім, п’ятнадцять і 29 років тому, з них щось вийшло? Якщо ні, то варто забути про свої втрати і взяти інший напрямок. З транзитом Сатурна, у Скорпіонів буде збігатися будинок і кар’єра.

Гороскоп на 2020 Скорпіон: позитив і успіх

У першій половині року події для Скорпіонів будуть розвиватися швидко, коли Юпітер опиниться в 9 домі. Тут Сатурн є господарем необхідності, Юпітер — господарем можливості, тому вам потрібно проявити проникливість, щоб зрозуміти, де шукати переваги для себе. У той час як Сатурн тримає вас в їжакових рукавицях (тобто прагнути домогтися від вас самого кращого поведінки) , Юпітер дає вам життєрадісність і свободу польоту, що може означати відпустку.

Гороскоп 2020 Скорпіон пророкує подорожі або регулярне спілкування з іноземцями. Може статися так, що ви самі не будете точно знати, чи зможете ви поїхати куди-небудь, але саме передчуття поїздки буде дуже хвилюючим. Коли червня підійде до свого завершення, особливу увагу буде приділено вашої професії, ви можете отримати пропозицію про роботу, якого не очікували. Також це може бути просування по службі.

Гороскоп 2020 Скорпіон: глобальні зміни

Відколи Плутон, господар сузір’я Скорпіона, увійшов в 3 будинок спілкування в 2008 році, спілкування та інтелектуальні інтереси стали вкрай важливі для вас. Ви займаєтеся навчанням і викладанням, розширюєте свої знання та діліться ними з іншими. Тепер, коли правитель 3 будинки у вашому знаку, ці інтереси стануть ще сильнішими, і ви досягнете успіху в цих сферах.

Гороскоп 2020 Скорпіон каже, що це період стане вдалим для письменників, журналістів чи вчителів. Учні, які поки ще не отримують вищої освіти будуть успішні в своїй навчанні. Гострий розум буде сприяти гарному навчанню. Будучи найбільш емоційним, найяскравішим знаком зодіаку, мало що вислизне від Скорпіонів. Ви ставитеся до того типу людей, які входять в кімнату повну незнайомців, налаштовують свою уявну антену пару раз і відразу ж у вас з’являється інтуїтивна інформація про всі оточуючих людях. Це може відбуватися свідомо чи несвідомо, але, в будь-якому випадку, у вас буде все що потрібно, щоб почати відповідно себе в вести в такій кімнаті. Або навіть на серйозній конференції. Або у всій всесвіту. Перехід Плутона в Козерога принесе для вас переваги. Земля (Козеріг ) об’єднується з водою ( ваш знак ) . Цей транзит у третій будинок спілкування, будинок щоденного усвідомленого світу, вашого житлового району, ваших відносин з родичами. Він впливає на те, як ви спілкуєтеся. І хоча ви часто відгороджується, віддаєте перевагу бути в своєму особистому просторі, але якщо межі відкриваються, ви вже точно не будете ходити навколо. Під час переходу Плутона в сектор спілкування, ваші стосунки з братами або сестрами зазнають значних змін. Якщо у відносинах було якесь упущення, але у вас буде шанс відновити його.

Гороскоп 2020 Скорпіон каже, що у вас буде можливість переїхати з того місця, де ви зараз живете. Суть транзиту Плутона в тому, що ви дізнаєтеся про те, наскільки ви сильні, як особистість і якщо ви направите свою силу в правильному напрямку так, щоб інші люди отримають від цього користь, то ви візьмете верх. Всі події, які будуть з вами відбуватися — це ознаки слідування інтуїції, це послання всесвіту, що говорять, що ви на вірному шляху.

Гороскоп на 2020 Скорпіон: духовність і творчість

У 2012 році Нептун зробив важливий перехід в п’ятий будинок любові, дітей та радості. Цей перехід відбувається один раз на 14 років. Нептун надовго залишиться в цій позиції. Ваша особиста творча активність буде не здивування хорошою. Вам потрібно завжди бути напоготові, щоб не пропустити натхнення, яке буде постійно на вас знаходити. Ви будете частіше закохуватися і можливо, зустрінете дуже близької для себе людину — рідну душу. Скорпіони дітородного віку будуть особливо родючі, що найбільш сильно проявиться після 27 червня 2020 — го.

Гимнастика для передней брюшной стенки. Упражнения для укрепления брюшной грыжи. Упражнения для укрепления живота от стенки.
Гороскоп на 2020 рік СКОРПІОН
Рубрика: UA.