Гороскоп на 2020 рік РИБИ

Гороскоп на 2020 рік Риби. За останні кілька років у житті Риб відбулися важливі і позитивні зміни. Нептун, ваша правляча планета, перейшов в ваш знак. Це додало ще більше чарівності вашому образу — вашої неземної краси. Крім того, ви стали більш впевнені в себе, підвищилася ваша самооцінка. Весь ваш організм зазнав підйом в вібруючої енергії. У 2011 Уран перейшов в ваш грошовий будинок, принісши з собою глобальні зміни всієї вашої фінансової життя, вашим інвестиціям, тому, як ви заробляєте і вашому відношенню до грошей.

Отже, Нептун у вашому

знаку і залишиться в ньому надовго. Ця містична і загадкова планета гармонує з вашою інтуїцією, вашої чутливої ​​особистістю. Позитивний вплив Нептуна полягатиме в тому, що він допоможе вам відчувати настрої навколо себе.
Вплив Нептуна найсильніше відчуватимуть Риби, що народилися в період з 24 по 29 лютого, як було і в 2019 . Всі планети мають позитивні і негативні якості. У кращому випадку, Нептун обдарує Риб чарівним дотиком і чарівністю, особливо, якщо представники знаку пов’язані з мистецтвом, музикою,
кіно, проведенням гуманітарних кампаній. У гіршому, Нептун може нагородити вас роллю мученика, чого слід активно уникати, особливо, якщо ви зустрічаєтеся з партнером в повний Місяць в лютому. Риби також пов’язані з планетоїдом Хироном, небесним тілом, що відповідає за зцілення і сміливість.
Його транзит в новому році зробить вплив на тих представників знаку, що народилися з 3 по 13 березня. Будуть відкриті їх найчутливіші місця, яких торкнеться мудрість Хирона. Хірон в 2020 році може дати вам роль цілителя, на противагу мученику від Нептуна.

Гороскоп на 2020 Риби: позитив і успіх Юпітер вже знаходиться в 5 будинку радості, дітей та творчості з січня 2019 і залишиться там до 16 липня цього року. У цей період ви отримуєте задоволення від життя і займаєтеся цікавою діяльністю, яка приносить радість. Гороскоп 2020 Риби пророкує, що з Юпітером у вашій зоні романтики і задоволення, у вас точно буде багато приводів для радості. Юпітер перейде в 6 будинок роботи в липні 2020 . І це прекрасна можливість для тих, хто шукає роботу або тих, хто наймає працівників.
Мрії про найкращою роботі можуть стати реальністю. А для роботодавців буде багато корисної допомоги від інших людей.

Гороскоп на 2020 Риби: труднощі і випробування Наприкінці минулого року Сатурн перейшов в 9 будинок і залишиться там ще два роки.

Риби відрізняються емоційністю, сентиментальність, прагненням до прекрасного, але трохи твердості ніколи не завадить в цьому жорсткому і безсердечним світі.

Гороскоп 2020 Риби показує, що Сатурн допоможе вам у цьому в новому році. Енергія Сатурна може бути жорсткою, але все ж це не та школи ударів долі, яку вам довелося пройти 4 роки тому. Час від часу вам доведеться співпрацювати з офіційними представниками, банкірами, чиновниками.
Для студентів це буде особливо важкий період, так як їм доведеться займатися набагато більше, ніж раніше. У них не буде ніяких щасливих обставин, тільки власні заслуги. Для тих, хто вже закінчив навчання, цей рік стане перевіркою переконань, реорганізацією вищого розуму. Зазвичай це приносить з собою «криза віри».

Як говорить гороскоп 2020 Риби, Плутон у Козерозі в зоні дружби означає фізичну і розумову активність у майбутньому році, коли у вас буде настрій спілкуватися і вступати в контакт із забутими друзями. Недарма ваш знак символізують дві риби, що пливуть в протилежних напрямках. У вас багато талантів, тому не рідко виникає конфлікт, який талант висловити. Сьогодні ви письменник чи художник? Режисер або психолог? Батько чи дитина? Деякі вважають, що Риби — це самий мрійливий знак зодіаку. Інші відносять вас до цілителів. Насправді, ви можете бути і тим, і іншим. Перехід Плутона в Козерога вплине на ваш 11 будинок, який управляє дружбою, груповою діяльністю, а також вашими мріями та бажаннями. Цей перехід допоможе вам сконцентруватися на одному з ваших талантів, розвивати його. Ваше геніальне уяву буде особливо акцентовано. Ви зможете налаштуватися на потрібну вам інформацію, коли вам це дійсно потрібно, а потім перетворити цю інформацію в щось більш конкретне і зрозуміле оточуючим. Всі, хто вас знають, розуміють, що у вас дуже багатий внутрішній світ. З переходом Плутона в Козерога, у Риб з’явиться можливість поділитися цим внутрішнім світом за допомогою творчих способів. Ваша інтуїція, безсумнівно, грає важливу роль у вашому житті, але в новому році, інтуїція буде особливо цінною якістю.

Гороскоп 2020 Риби гарантує, що ви зможете оцінити ситуацію або людини буквально за секунду і зрозуміти, чи варто мати з ним справу. Групові заняття виявляться корисними для Риб, неважливо, що це буде за діяльність. Через такі сайти, як Фейсбук, Однокласники або Твіттер, ви зможете частіше спілкуватися з іншими людьми, створюючи свою групу людей, які поділяють ваші інтереси.

Гороскоп 2020 Риби пророкує, що основними інтересами в майбутньому році стануть : ваше тіло і образ ; фінанси ; діти, творчість і радість (до 16 липня); робота і здоров’я ( з 16 липня і далі) ; релігія, філософія, поїздки за кордон ; друзі, групи і групова діяльність. Найбільше задоволення в майбутньому році принесуть творчість і радість (до 16 липня); робота і здоров’я ( з 16 липня і далі) ; релігія, філософія, метафізика, поїздки за кордон. Враховуючи, що цього року вода допомагає вам досягти емоційної рівноваги ( тому ніякої плаксивості ) , вас не можна буде звинуватити в непостійності.

Упражнения для мальчика с гантелями. Исполнилось 6 месяцев. Силовые упражнения для гимнастики.
Гороскоп на 2020 рік РИБИ
Рубрика: UA.