Гороскоп на 2020 рік РАК

Гороскоп на 2020 рік Рак

Так як Рак — це перший водний знак, його представники часто емоційні, але динамічні. Інші водні знаки настільки ж емоційні, як і Раки, але у випадку зі Скорпіонами це насичені емоції, а у випадку з Рибами мінливі емоції.

Гороскоп 2020 Рак говорить, що основним завданням в новому році стане розуміння свого серця і, ймовірно, переналаштування його струн. Четвертий кардинальний знак зодіаку відзначає собою точку сонцестояння і точку рівнодення, тобто найдовший і найкоротший дні. Зимове сонцестояння грудня відповідатиме

за відносини, які складуться на самому початку нового року. Весняне рівнодення буде управляти кар’єрою, а літнє сонцестояння відкриє надихаючий місяць народження. У цей період багато що зміниться. Ви прожили 2 нелегких року. Ви виконували свій обов’язок, ставали сильнішими і жорсткіше. Все, що ви отримали, було зароблено потом і кров’ю. У 2020 році ви почнете одержувати винагороди за свої зусилля і важка праця. Буде здаватися, що успіх обернувся до вас обличчям, але, насправді, ви будете просто
пожинати плоди, насіння яких ви посіяли ще два роки тому. У багатьох з Раков високі прагнення і це добре. Але для того щоб досягти цих прагнень, потрібно розвиватися духовно і розумово. Адже ніхто не вірить в те, що непідготовлена ​​людина зможе виграти на Олімпійських Іграх.

Гороскоп на 2020 рік Рак: глобальні зміни

2020 рік сприяти великим досягненням у всіх сферах, і Раки відчують себе на передовій в самих різних ситуаціях, які можуть радикально змінити все життя. Вам може здатися, що доленосний 2020 — це кінець світу, який більше не збігається з вашою природного суттю. Готуйтеся вступити в більш масштабну всесвіт, повну стимулів, яка поверне у ваше життя фарби і радості, яких вам так довго не вистачало. Очевидно, що цей процес буде відбуватися поступово, але він не пройде непоміченим, змусити вас діяти і проявляти себе в ситуаціях, в яких ви раніше не могли собі уявити. Ви захочете самостійно робити свій вибір, не дозволяючи іншим вирішувати за вас або змушувати вас робити речі, які вам не підходять. Дуже може бути, що оточуючі звинуватять, що у вас поганий характер, назвуть вас ненадійним, ваша поведінка дитячим і примхливим, але їх думка більше не буде вас хвилювати. В цілому, весь майбутній рік буде пов’язаний із самовизначенням, з відмовою від старих правил і звичок. Ви будете все ставити під сумнів, що стане перешкодою на шляху до самореалізації як у професійній, так і емоційній сфері. У вас виникне відчуття, що прийшов час переглянути своє життя, звільнитися від монотонних звичок, які постійно тягнуть вас у минуле. Безсумнівно, будуть виникати моменти, коли вас поглинуть почуття туги за кому-небудь або чого-небудь. Але постарайтеся, щоб ці почуття несли позитивну енергію, залишайтеся спокійними, прийміть і подолайте причини вашого поганого настрою. Так, ви зможете відновити душевний спокій і відкрити для себе нові доріжки для особистого зростання, для початку нового життя, в якій ви більше будете сконцентровані на себе і свої потреби, без ризику стати занадто розважливим і егоїстичною людиною.

Гороскоп на 2020 Рак: позитив і успіх

Юпітер перейшов в Рака 26 червня 2019 , і Раки змогли відчутно відчути прояви внутрішнього зростання. Навколишні теж помітили це зростання. У період з січня по 16 липня, коли Юпітер буде у вашому знаку, ви можете відчути, що ви просто щаслива людина, адже у вас немає ніяких проблем і складнощів у житті, як це було раніше. Це зовсім не означає, що життя у Раків буде легкою. Будуть моменти, коли ви відчуєте сильну втому, але життя запропонує вам приємні бонуси в інших областях, які допоможуть вам впоратися з будь депресією.

Гороскоп 2020 Рак говорить, що вплив Юпітера розширить ваші горизонти і сферу інтересів і діяльності. Якщо ви вчитеся, то, ймовірно, ви побачите значний прогрес, за умови, що ви будете ретельно працювати. Тому, гороскоп 2020 Рак нагадує: докладете всіх зусиль, і вони обов’язково увінчаються успіхом. Новий рік стане хорошою можливістю розвивати природні таланти Рака. Також, вкрай рекомендується строго контролювати свої витрати і не витрачати гроші даремно, як часто буває, коли Юпітер входить в знак Рака. Так як Юпітер має репутацію вдалою планети, то додаткові гроші можуть надходити представникам знака. Хоча враховуючи позицію Сатурна, це будуть, швидше, зароблені гроші, а не «легкі «. У Юпітера є й інші ролі: наставника і шукача пригод, тому закордонні поїздки для тих, хто навчається, можуть виявитися великим і несподіваним перевагою.

Гороскоп 2020 Рак пророкує, що майбутній рік буде вдалим і принесе процвітання, починаючи з 16 липня і далі. Малоймовірно, що ви будете відчувати труднощі з фінансами і в другій половині року, Юпітер буде контролювати вашу зону доходу. Це принесе приємний ефект, коли буде здаватися, що ви завжди зможете знайти гроші, коли вони вам будуть дійсно потрібні. Вдалі моменти у фінансовому плані будуть вас радувати, але не варто думати, що так буде завжди.

Гороскоп на 2020 Рак: радикальний переворот

Цього року Раков чекають серйозні зміни в роботі і кар’єрі. Але так як ці зміни будуть раптовими, то Раков чекає деякий стрес. З тих пір як Уран перейшов в 10 будинок кар’єри в 2011 році, ваша кар’єра була нестабільна. Ви вже випробували багато змін, але їх буде ще більше. Раки вважаються великими консерваторами, але передова планета Прометей / Уран домінує в зоні кар’єри в 2020 році, тому Раки можуть почати мислити і діяти радикально. Так як Прометей пов’язаний з передовими технологіями, цифровий сферою, то Інтернет, телебачення і подібне можу зіграти нову роль у вашій роботі.

Гороскоп 2020 Рак: глобальні зміни

Спокійні і м’які Раки, життя для вас — це якась суб’єктивна мрія, в якій практично все, що ви відчуваєте, проходить спочатку через ваші емоції та інтуїцію. Вас ніяк не можна назвати егоцентристом, ви дійсно не вважаєте себе центром всесвіту. Але коли ви щось відчуваєте, то ваші емоції і інтуїція виступають в ролі своєрідного барометра, який визначає, наскільки істинно ваше відчуття. Під час переходу Плутона в Козерога, ваш протилежний знак, ви почали переглядати вашу точку зору на відносини і на питання влади.

Гороскоп 2020 Рак радить вам змінити вашу характерна поведінка. Не намагайтеся підштовхнути, змусити людей діяти проти їх волі, нехай все йде своєю чергою. Ви усвідомлюєте, що у кожної людини є свій барометр для вимірювання почуттів і, що кожен з нас повинен знайти свою дорогу в житті. Якщо під час цього переходу ви зрозумієте, що хтось намагається вами маніпулювати, значить, ви самі подали якийсь сигнал, який і привів до такого відношення. Життя — це вібрації і частоти, якщо ваш сигнал приваблює те, чого ви не хочете, значить потрібно змінити сигнал. Під час цього переходу Раки будуть надзвичайно амбітні і зможуть досягти всього, до чого прагнуть, якщо зможуть уникнути опору з боку авторитетних людей. Авторитетними людьми можуть бути і представники урядових структур, ваш начальник, партнер, батьки, всі, хто намагається маніпулювати вами або намагається втягнути в якусь справу, яке вам не до душі, які ви вважаєте неправильним. Під час цього переходу інтуїція Раков помітно підвищиться.

Гороскоп 2020 Рак радить прислухатися до внутрішнього голосу.

Гороскоп 2020 Рак говорить, що протягом цього року вас, швидше за все, краще розумітимуть навколишні з нетрадиційними, незвичайними поглядами на життя. Романтичні або близькі стосунки принесуть вам або величезну насолоду, або велику біль. У ваших стосунках з іншими буде деяка ступінь непередбачуваності, яка, з одного боку, буде дуже хвилюючою, а з іншого — буде вас нервувати.

Гороскоп 2020 Рак: труднощі і випробування

Сатурн в будинку насолод стежитиме, щоб Раки серйозно працювали над творчими та артистичними проектами, маючи певну мету в розумі. Може статися так, що хтось буде готовий навіть заплатити вам гроші за ваші навички. У такому разі, не продешевіть і, звичайно, проявіть подяку!

Гороскоп на 2020 Рак: духовність і творчість

Коли Нептун знаходиться в 9 домі, Раки можуть почати вивчати глибини мислення, записавшись на навчальні курси по предмету, який давно їх цікавив. Гороскоп 2020 Рак радить скористатися можливістю і вивчити нові галузі знань, в яких ви, напевно, відмінно проявите себе. Гороскоп 2020 Рак пророкує гарне здоров’я представникам знака. Якщо раніше у вас були проблеми зі здоров’ям, то в новому році ви почуєте добрі новини. У 2020 році Ракам слід приділяти увагу невеликим проблемам, не варто їх недооцінювати, адже є ризик, що несерйозні захворювання можуть стати хронічними. В цілому, раки будуть в хорошій формі, вони будуть насолоджуватися розумової та фізичної енергією, яка дозволить їм дуже швидко відновитися від сезонних захворювань. Не перебільшуйте серйозність звичайної застуди. І, навпаки, не намагайтеся піти від дивних симптомів, яких ви раніше ніколи не відчували. Для вас профілактика дасть найкращі результати.

Гороскоп 2020 Рак пророкує, що основними інтересами в майбутньому році стануть: власний образ та особисті насолоди (до 16 липня); фінанси ( з 16 липня і далі) ; діти, творчість і вільний час ; любов і романтика ; релігія, метафізика, вища освіта і поїздки за кордон ; кар’єра. Найбільше задоволення в майбутньому році принесуть власний образ та особисті насолоди (до 16 липня); фінанси ( з 16 липня і далі) ; діти, творчість і вільний час.

Гимнастика со скакалкой. Упражнения с мячом по физкультуре. Упражнения с мячом физкультура.

Гороскоп на 2020 рік РАК

Гороскоп на 2020 рік РАК
Рубрика: UA.