Гороскоп на 2020 рік по місяцях

Гороскоп на 2020 рік по місяцях
2020 Коні пройде під проводом 2 планет — Венери і Меркурія, які більше за інших будуть переживати за своїх підопічних — землян. Життєва філософія даного періоду — це добрі помисли і добрі дії. Гороскоп радить нам стати краще і чистіше навіть не для того, щоб не прожити наступне життя попелиць або глистом, а щоб вчинене зло не вдарило нас самих, коли запущений маятник хитнеться назад. Цього року циклічність подій, що відбуваються характеризуватиметься більш швидкими темпами, тобто, якщо Ви пішли проти правил

і поставили підніжку ближньому своєму, то заслужена кара прийде не роки потому або під час Страшного суду, а в самому незабаром, позбавивши Вас чогось важливого і бажаного. Люди повинні бути готові у тому, що віддача виявиться незрівнянно сильніше первісного негативного впливу, так що якщо ми запустили в ворога сніжком, то Всесвіт у відповідь спустить на нас цілу лавину.

У 2020 році всі знаки зодіаку мають приймати рішення тільки після ретельного аналізу та оцінки перспектив, адже дрібниці з нашого

життя зникнуть. Долі людей стануть подібні розширюється догори воронці, в якій навіть незначне на перший погляд дія переводить людини на наступний рівень, де крутяться більш потужні потоки енергії. Будьте впевнені в тому, що кожен Ваш крок стане визначальною ланкою цілого ланцюга подій, тому помилившись одного разу, згорнути в потрібному напрямку стане неймовірно складно. Цілком може статися, що поточні події підтягнутий дії з минулого, в результаті чого люди пожнуть солодкі плоди своєї наполегливої ​​праці. Якщо Ви марили навчанням за кордоном, всі роки наполегливо зубрили мову і вивчали традиції обраної країни, то в наступні 12 місяців велика ймовірність втілити свою мрію в реальність. Абсолютно несподівано Ви виграєте грант або отримайте велику суму грошей, яка дозволить оплатити навчання. Таким чином, шлях довжиною в кілька років виявиться пройдений, і Ви підете вже по іншій дорозі до зовсім нових цілей.

У 2020 році пані Фортуна обдарує своєю прихильністю не тільки вподобаних їй щасливчиків, а й тих, хто буде в потрібний момент знаходитися поруч і вибере вірну лінію поведінки. Людям необхідно навчитися не тільки працювати на свій успіх, але також отримувати вигоду з чужої удачі. Уявіть, що Ваш друг знайшов великий алмаз, а Ви запропонували його обробити і продати за більш високу ціну. У підсумку всі залишилися задоволені: раптово розбагатів друг, покупець, який став щасливим власником унікального за красою діаманта, і Ви, що отримав свою частку прибутку за ідею і огранювання каменю. Але ж варто було Вам махнути на подію рукою і не проявити належної кмітливості, і Ви залишилися б ні з чим, причому це також було б справедливо, адже ніякого відношення до знахідки Ви не маєте. Головне для всіх знаків зодіаку в 2020 році Коні — це пам’ятати, що грати треба за правилами, адже благородний Меркурій жорстоко карає неслухняних. У рішенні будь-якої проблеми вибирайте ті способи, які не ущемляють інших людей і не вимагають поступитися поняттям честі і благородства.

У наступаючому році на астрологічну арену виступить Чорна Місяць, яка наповнить наш світ міражами і туманними баченнями. Людство потрапить в гігантську кімнату кривих дзеркал, які будуть оточувати нас з усіх боків, до невпізнання спотворюючи риси і приховуючи реальність. Блукаючи по дзеркальних коридорах, нам підчас самим буде неясно, чи йдемо ми на самоті або тримаємо за руку супутника життя. 2020 характеризується численними ілюзіями і людськими зусиллями, спрямованими на позбавлення від них. Найчастіше під впливом зовнішніх обставин або наших власних дій дзеркала будуть битися, а гострі осколки, розлітаючись в усі сторони, ранити. Позбавлення від кришталевих замків виявиться дуже болючим, але це той урок, який людству необхідно засвоїти. Сприймайте разрушившиеся любовні відносини як знесення старого будівлі перед спорудою величезного, сучасного центру, а ссуть порожнечу всередині — як вільний простір для нових, радісних почуттів та емоцій. Гороскоп радить людям не сприймати наведений прогноз як істину в останній інстанції, адже згубну дію Чорної Місяця може обійти Вас стороною. Крім того, в зоні ризику знаходяться ті романи, які за своєю суттю є підробками, простим прагненням заповнити життя змістом, нехай навіть вигаданим. Якщо Ваші почуття щирі і міцні, то ніякі небесні тіла не зможуть їх зруйнувати.

У професійній сфері всім знакам зодіаку буде необхідно продемонструвати витримку і вміння відстоювати свою точку зору. Нам доведеться балансувати на гострому лезі офісної ввічливості, не дозволяючи собі зриватися на підвищений тон або переходити на особистості в офісних баталіях. Від того, наскільки добре Ви продемонструєте вміння тримати себе в руках, залежить і положення на службовій драбині. Енергетичні потоки 2020 відрізняються винятковою потужністю, немов Всесвіт вихлюпує на Землю все те, що накопичилося в просторі за кілька років. З цієї причини у нас з’явиться можливість різко змінити своє життя, виправивши саму лінію Долі. Якщо Ви давно хотіли відкрити власну справу або переїхати в іншу країну, то дерзайте! Люди в наступаючому році зможуть підкорити будь-які висоти, якщо будуть дивитися не тільки під ноги, а й угору, дозволяючи собі мріяти і творити!

Упражнения для мальчиков 10 лет с гантелями. Упражнения утренней гимнастики для студентов. Массаж и уход за руками.

Гороскоп на 2020 рік по місяцях

Гороскоп на 2020 рік по місяцях
Рубрика: UA.