Гороскоп на 2020 рік Овен

Гороскоп на 2020 рік Овен

Будучи першим знаком зодіаку, що представляє собою будять сили природи, Овна можна назвати гарячим, нетерплячим створенням, готовим вести всіх вперед. Овен може бути натхненним першопрохідцем або йде напролом лідером. Останні три роки були дуже напруженими для Овна з постійними кризами. На щастя, Овни впоралися і з цим.
Гороскоп 2020 Овен каже, що все найгірше вже позаду. Більшість планет позбавлять барана від стресів і стосовно здоров’я та енергії на 2020 рік будуть помітні значні покращення.

Гороскоп 2020 Овен:
радикальний переворот

Гороскоп 2020 Овен запропонує можливість для серйозних і радикальних змін, які принесуть більшу стабільність і сенс у ваше життя. Овнам доведеться мати справу з різними ситуаціями, проявляючи свою відповідальність і зріле ставлення до життєвого вибору. Спочатку ви будете здивовані, тому ви насилу усвідомлюєте, як вам, нарешті, вдалося впоратися з ситуацією, до якої ви боялися навіть підійти. З тих пір, як Уран, одна з найдинамічніших планет, перейшов в ваш знак в березні 2011 ,

зміни, раптові і драматичні, проходили червоною ниткою через все ваше життя. До того часу як Уран закінчить з вами, приблизно через 5 років, ви опинитеся в абсолютно інших умовах і обставинах. Всі Овни здатні відчувати зміни, але найгостріші почуття у Овнів, що народилися з 20 березня по 10 квітня. Іноді це буває не надто приємно. Іноді Овни неусвідомлено чіпляються за негативні ситуації, відносини, думки. Все це носить деструктивний характер.

Гороскоп 2020 Овен пророкує, що Уран зможе звільнити представників цього знака зодіаку від якоїсь важкої ноші. Цьому може сприяти землетрус, цунамі або інше стихійне лихо. Це може бути якесь інше драматична подія. Але не варто сприймати це як покарання чи нещастя, тому що це — звільнення. Якщо в справу вступає Уран, то ми практично нічого не можемо зробити, щоб свідомо запобігти зміні. Це те, чого ми не можемо запланувати. Всі події подібного плану завжди раптові і несподівані, ви собі й уявити такого не могли. З Ураном можна чекати тільки несподіваного.

Але гороскоп 2020 Овен показує, що як тільки зміна відбудеться, у вас несподівано з’явиться нове життя. Раптово, ви відчуєте свободу слідувати своєму серцю. І це справжнє благословення. Уран в Овні направляє вас до всього нового, допомагає звільнитися від будь-яких дратівливих факторів, які заважають Овнам виразити себе. Отже, гороскоп 2020 Овен пропонує вам той необхідний потенціал, щоб перевірити себе і показати всьому світові, що ви не настільки імпульсивні або ненадійні, як часто про вас думають і говорять. Навпаки, ви можете думати і діяти логічно, з постійністю і впевненістю. Овнам вдасться схопити можливість в самий відповідний момент, що, ймовірно, призведе до радикальних змін в їхньому житті. Овни стануть незаперечними головними героями, акторами і директорами свого нового життя, нового мислення, які набагато більше відповідають вашій природній суті.

У деяких сферах гороскоп 2020 Овен запропонує можливості показати світу свої справжні здібності, потенціал, який призначений долею і який ви, нарешті, зможете застосувати на практиці. Дуже скоро ви почнете знімати стиглі плоди таких життєвих змін і вони виявляться набагато солодший, ніж ви могли припускати. Тільки не забувайте, що вам потрібно дивитися завжди вперед і бути при цьому абсолютно чесним з собою, ніколи не приховувати своїх справжніх намірів. Овни часто дозволяють панувати своєї темній стороні, а це залишає їх з почуттям невдачі, відсутність сенсу життя. Саме тому спробуйте уникати таких неприємних почуттів, немов ви маєте чудову спортивну машину, але вам здається, що ви сидите за кермом старої руїни.

Гороскоп 2020 Овен пропонує вам стати трохи більш конкретним і, в якійсь мірі, цинічним по відношенню до досягнення своїх цілей, не звертаючи уваги на критику або коментарі оточуючих. Ці люди можуть ввести вас в оману, не дати вам повною мірою насолодитися вашим успіхом, який прийдемо тільки завдяки вашим власним заслугам і невеликий дещиці удачі.

Гороскоп на 2020 Овен: позитив і успіх

Юпітер знаходиться у вашому 4 будинку з червня 2019 і відповідає за сім’ю і домівку і залишиться в цьому положенні до 16 липня цього року. Гороскоп 2020 в цьому відношенні обіцяє Овнам переїзди, придбання нерухомості та розширення сімейного кола, в якому всі будуть щасливі. Юпітер в 4 будинку припускає, що багато чого буде відбуватися саме в сімейної та домашній сфері протягом перших півроку. Можливо, Овни задумаються про нове місце проживання або про розширення колишнього житла, в будь-якому випадку, вам дуже пощастить, і ви знайдете, що шукайте без проблем і затримок. 16 липня Юпітер перейде в 5 будинок, в якому планета управляє любов’ю, творчістю і дітьми. Це буде щасливий і безтурботний період, свого роду, космічний відпустку. Ви почнете відчувати радість життя. Гороскоп Овна говорить, що представники цього знака в дітородному періоді будуть більш родючі.

Гороскоп на 2020 Овен: труднощі і випробування

Сатурн перейшов в 8 будинок в жовтні 2012 — го, і поки залишається там, і це дуже хороший перехід для того, щоб витягнути з вас зі стресу. Цього року вам слід більш ретельно поставитися до вашої активності. Овнам потрібно більше сконцентруватися на якості, ніж на кількості. І Сатурн знає, як це зробити. Сатурн задає питання про гроші та майно, особливо, про ті джерела, якими ви ділитеся з іншими. Звичайно, не варто вганяти себе в рамки жорсткої економії (хоча Овни на це здатні ) , але цей період не схвалює недбалого ставлення з банкнотами або того, як ви і ваш партнер розподіляєте між собою ресурси.

Гороскоп на 2020 Овен: духовність, ідеалізм і творчість

4 лютого 2012 Нептун — планета містики, уяви і духовних цінностей зробила перехід з 11 будинку в таємничий 12 — й будинок. Набагато більше уваги, ніж раніше приділятиметься духовного життя, і ця тенденція збережеться надовго. Гороскоп 2020 Овен каже, що ви більше зможете покладатися на інтуїцію. Овнів також більше хвилюватимуть потреби сім’ї і друзів. Може бути, Овни надихнуться добровільною допомогою благодійним організаціям, підприємствам по збору коштів на добродійність або місцевим організаціям. Овни отримають глибоке задоволення від надання допомоги іншим.

Гороскоп 2020 Овен не пророкує публічних визнань і фанфар на вашу честь, зате буде особисте задоволення за рахунок добровільної роботи. Ймовірно, вам потрібно більше звертати більше уваги на те, що відбувається всередині вас, на ті психологічні та духовні зміни, до яких ви з часом почнете звикати. Безсумнівно, ви змінили деякі певні непродуктивні ставлення до життя. Деяким з вас, можливо, слід провести психологічний аналіз, альтернативну терапію або піти по тій дорозі, яка приведе вас до вашого внутрішнього «я». Овни дійсно можуть спробувати спробувати себе в нових ситуаціях і максимально використовувати свої здібності, в результаті чого у вашому житті з’явиться цілий ряд нових можливостей, які приведуть вас до успіху як на особистому, так і на професійному рівні.

Гороскоп 2020 Овен: глобальні зміни

Ваш престиж і популярність будуть підкреслені силою планети Плутона. У 2020 і наступні роки ваша впевненість в собі і віра в себе будуть тільки зміцнюватися. Ваша внутрішня харизма і товариськість притягнуть до вашої особистості увагу суспільства, що допоможе вам піднятися ще на одну сходинку вашої кар’єрних сходів. Отже, подивимося, як гороскоп 2020 Овен зробить вплив на представників цього знака. Розходячись на 90 градусів, Овен і Козеріг утворюють квадрат, який стане джерелом напруги для Овнів і змусить їх приймати дії. Якщо Овен чогось хоче, то він сконцентрується на цьому і збереже свою рішучість довести справу до кінця.

Гороскоп 2020 повідомляє, що представники цього знака зіткнутися з чимось новим, невипробувані, незвіданим. У Овнах є пристрасть і їх не так легко злякати різними перешкодами. А якщо точніше, то Овни просто не визнають перешкоди і йдуть напролом до свого бажанням. Овни прекрасно проявляють себе при запуску нових проектів, але їм не часто вдається їх завершити. У 2020 році ця ситуація може змінитися. Плутон у Козерозі змусить Овнів спуститися на землю зі своїми ідеями і висловити їх так, щоб вони були зрозумілі іншим людям. Зрештою, Овни завжди відрізнялися практичністю, деякою приземленностью і особистою ефективністю. Овни знаходяться в пошуку нових рішень, які будуть працювати. Овни — першопрохідці, підприємці, авантюристи, дослідники. У вашому солярі Козеріг впливає на область кар’єри, тому в новому році саме ця область буде під особливою увагою. Під час тривалого транзиту Плутона через ваш знак, в кар’єрі відбудуться значні і незворотні зміни. Наприклад, ви можете змінити професію, раптово, без пояснень. Також імовірно, що вас чекає просування по службі, підвищення зарплати, визнання в колективі. Але все це буде залежати від вашого наміру, емоцій, переконань.

Що стосується вашого здоров’я, 2020 рік досить сприятливим. У будь-якому випадку, слід бути обережними і не допустити перенапруги, пов’язаного з новою відповідальністю. Напруга і стрес можуть вплинути на здоров’я вашого хребта і шлунку, особливо в середині осені і в період між зимовим і весняним часом року.

Косметические средства классификация по. Представление человека в разные эпохи. Укрепление брюшной стенки.

Гороскоп на 2020 рік Овен

Гороскоп на 2020 рік Овен
Рубрика: UA.