Гороскоп на 2020 рік ЛЕВ

Гороскоп на 2020 рік Лев

Королівські сім’ї люблять асоціювати себе з Левом і його жорстокістю і благородством. Але представники знаку зодіаку Лев не просто гордо дивляться зверху вниз на простих смертних (хоча і це Леви теж можуть ), їх більше хвилює власне звеличення. З чого випливає, що Левам не чуже виставлення себе на показ і деяка частка драми в житті.

Гороскоп на 2020 рік пророкує Левам, що майбутній рік буде найбільш вдалим для цього.

Гороскоп на 2020 рік Лев : позитив і успіх

Майже весь попередній 2019 Леви просто пливли за течією.

Планети були або розташовані до вас, або залишали вас наодинці з собою. Торік у Львів енергія била через край, у порівнянні з минулими роками, що сприяло загальному успіху та досягнення цілей. Така ж ситуація буде продовжитися і в майбутньому році.

Гороскоп на 2020 рік Лев повідомляє, що здоров’я, в цілому, буде хороше, але зажадає уваги. Уран, планета любові, протягом трьох років перебувала в Овні, знаку вогню. Тому відносини на любовному фронті у вогненних Львів були позитивними. І так само буде

в 2020 році. Юпітер перейшов в 10 будинок, будинок кар’єри, в 2011 і 2012 роках. Це принесло Левам великий успіх у кар’єрі у вигляді визнання, підвищення по службі, підвищення заробітної плати. У червні 2019 Юпітер перейшов в 12 будинок, будинок духовності і залишиться там протягом першої половини 2020 року. Тому в першу половину нового року Левам належить духовний і внутрішній ріст. Відбудеться багато важливих речей, які будуть пов’язані з секретами, священними аспектами, але це все не буде відкритим і очевидним. Ті з представників знаку, хто вже став на шлях духовності, тільки поліпшать свій досвід. У цей період буде багато духовних проривів. Це період внутрішнього зростання, який приведе до дворічного циклу процвітання.

Гороскоп на 2020 рік Лев : труднощі і випробування

Зараз Сатурн знаходиться в 4 будинку, який відповідає за сім’ю і сімейне вогнище, і може надати обмежує вплив на цю область життя.

Гороскоп на 2020 Лев пророкує, що ви можете відкладати домашні справи або будете змушені взяти на себе важкі зобов’язання, пов’язані з сім’єю. За все це відповідає планета Сатурн. Наприкінці року Левам доведеться прийняти серйозні рішення, що може привести до деяких життєвих змін. Вам на шляху зустрінуться люди, яким ви точно зможете довіряти, і вони виявляться вкрай корисними для вирішення ваших особистих проблем. життя буде якіснішою і духовної. Це почалося ще минулого року і тривати протягом декількох років.

Гороскоп 2020 Лев : глобальні зміни

Оплески. Визнання. Кажуть, що Леви тільки для цього і живуть, чого жадають, це їх причина існування. Дійсно, Леви можуть проявити себе в будь-якій професії, але не кожен Лев жадає слави. Деякі Леви невпинно працюють за лаштунками, отримуючи глибоке задоволення від того, що змінюють життя інших людей. Під час знаходження Плутона в Козерозі, ви виявите глибини в вашої звичайної щоденній роботі, нові способи вирішити старі проблеми, ніщо для вас вже не буде буденним.

Гороскоп 2020 Лев каже, що вас, ймовірно, попросять зробити ваші ідеї та дії більш відчутними, більш практичними, приземленими. Коли оточуючі попросять вас пояснити, що ви маєте на увазі, вам доведеться зробити це буквально на пальцях. А це непросте завдання для тих, хто звик пояснюватися поспіхом. Вам не вдасться відкупитися тільки за рахунок вашої чарівності, дотепності і таланту. Плутон у Козерозі, знак землі. Що ж, земля не сама улюблена стихія Львів. Земля душить вогонь, вбиває його.
Але навіть для вас, Леви, земля може послужити хорошу службу. Земля допомагає вам звертати увагу на дрібниці щоденного життя : походи по магазинах, готування, що і коли ви їсте, чи достатньо займаєтеся фізичними вправами, чи піклуєтеся про себе. У цьому переході можуть виникнути проблеми зі здоров’ям, принаймні, ризик для цього є. Але ризик пом’якшується тим, що ви знаєте своє тіло і можете піклуватися про нього.

Гороскоп на 2020 рік Лев радить прочитати книгу Луїзи Хей » Зціли себе». І ви ніколи більше не будете думати як раніше про фізичне дискомфорті або хворобах.

Гимнастика для худых. Ребенку исполнился год. Чтобы звучал голос.
Гороскоп на 2020 рік ЛЕВ
Рубрика: UA.