Гороскоп на 2020 рік КОЗЕРІГ

Гороскоп на 2020 рік Козеріг

До якого типу Козерогів ви ставитеся? Спритна гірська тварина, яка невпинно дереться на самий верх скелі чи загадкове морська тварина з хвостом риби?

Гороскоп 2020 Козеріг пророкує, що в майбутньому році вам доведеться грати обидві ролі. Присутність Юпітера у вашому протилежному знаку Рака в першій половині року, безсумнівно, змусить вас махати своїм риб’ячим хвостом.

Гороскоп 2020 Козеріг: радикальний переворот
Вам недавно довелося пройти через два найскладніших року. Три сильних планети вишикувалися

проти вас, а в 60 % ( іноді і в 70 %) планети чинили на вас стресовий вплив. Ваш характер проходив перевірку. Вас притиснули практично до самого краю. Не всі змогли б таке витримати, але якщо ви читаєте цей гороскоп, значить, ви впоралися. Це було великим досягненням з вашого боку. Дуже часто стресові ситуації йшли з сім’ї. У житті членів вашої сім’ї сталося багато драматичних змін. Сім’я могла б зруйнуватися або була на самому краю руйнування. Навіть зараз, сім’я тримається разом на ниточках, на дуже
тонких нитках. Якщо ви типовий представник свого знака, то ви віддаєте перевагу стабільність, а не зміни. Вам подобається знати, де ви знаходитеся і до чого можуть призвести різні обставини. Іноді це може дратувати і викликати почуття невлаштованості і невпевненості. Проблема в тому, що Уран знаходиться в 4 будинку і є причиною раптових розривів і непередбачених змін в будинку і сімейному колі.

Але гороскоп 2020 Козеріг каже, що ви навчитеся терпіти, на щастя, природа нагородила вас ангельським терпінням. Так триватиме деякий час, але ви знайдете свій спосіб з цим справлятися.

Гороскоп на 2020 Козеріг: духовність і творчість

Так як Нептун знаходиться в 3 будинку, дуже ймовірно, що вам захочеться глибше докопатися до якихось інтелектуальних областей, а також ви можете всерйоз зацікавитися містичними і надприродним феноменами. Ваш практичний склад розуму робить вас ідеальним кандидатом на добровільну роботу на благо суспільству. Цікаво, але ви відчували стрес, більшою мірою, від свого ж успіху. Майже завжди ви, Козероги, були на самій вершині успіху, тому ви являли собою мішень. Людина на вершині завжди є природною мішенню. Вам доводилося мати справу з нападками дрібних сошок і конкурентів. Якщо ви не вище інших — це важко, але якщо ви нагорі — це ще важче. Кожне ваше рішення вивчалося буквально під лупою і піддавалося критиці. Іноді вам доводилося нагадувати, навіть у жорсткій манері, про ваш статус. Гороскоп на 2020 Козеріг: позитив і успіх Любов і шлюб — ось головна тема майбутнього 2020 року. Це почалося з того моменту, коли Юпітер перейшов в 7 будинок любові 26 червня 2019 . У вашому житті звільняється місце не тільки для романтичних відносин, поява нового партнера або догляд старого, а також, можливо, шлюб, але й розширюється вся ваша соціальна життя, вся соціальна сфера, в цілому. І якщо ви і ваш партнер, по справжньому, є парою, то є шанс, що ваші стосунки будуть відрізнятися гармонією. Так як головний принцип Юпітера — свобода, тому все, що сприяє вашу свободу, буде мати значення в новому році. Так як Юпітер знаходиться в Раку, то емоції мають значення, тому не всі проблеми ви зможете вирішити тільки завдяки своєму стратегічному розуму. Вам доведеться стати морською істотою. Ваша » друга астрологічна половина » Рак нагадує про тенденції Козерога накопичувати матеріальну безпеку і замінювати їй емоційну нестабільність.

Гороскоп 2020 вказує, що водні знаки, які доповнюють земного Козерога, гратимуть впевнену роль в житті представників знаку в майбутньому році. Можуть скластися відносини з представниками Рака, Риб і Скорпіона, романтичні або іншого характеру. Однак у першій половині року ваш розклад в плані відносин і зустрічей буде досить складним.

Гороскоп 2020 Козеріг: глобальні зміни

Плутон відповідає за трансформації, іноді за дарующую силу і гроші, а також за корупцію, яка тісно пов’язана з цими аспектами. Іноді трансформація є внутрішньою, тобто представляє собою » еволюцію душі». У кожному разі, для вас це виявиться привілеєм. Плутон перебував у вашому знаку з 2008р. Тому, ви перебуваєте в процесі самооновлення, народжується ваше » я » таке, яким ви хочете бути. Така ситуація продовжиться цього року і ще протягом декількох років. Ви є типовим представником особистості типу А. Ви постійно рухаєтеся, щось робите, ваш мозок сконцентрований відразу на кількох задачах. Ви завжди приймаєте на себе всю відповідальність на роботі. Вам буває важко передати справи іншій людині. Ви — лідер, до якого всі звертаються за відповідями і консультацією. Під час транзиту Плутона в ваш знак, практично все у вашому житті піддасться серйозним трансформаціям. Однак все відбудеться не відразу. Звичайно, навряд чи, ви прокинетеся вранці і виявите себе в романі Стівена Кінга. Але коли в 2024 році Ви озирнетеся, ви насилу дізнаєтеся своє нинішнє життя. Які будуть можливості? Може змінитися ваша кар’єра. Ви можете отримати більш високий ступінь в тій області, яка викликає у вас інтерес. Ви можете поїхати жити закордон, вступити в шлюб або розлучитися. Гороскоп 2020 пророкує, що вам може дістатися грошове спадщину, ви можете заробити ціле стан або втратити його. Може бути, ви побудуєте будинок, купите будинок, отримаєте роботу вашої мрії. Який досвід ви отримаєте від цього транзиту залежатиме від того, що ви робили зі своїм життям до теперішнього часу.

Гороскоп 2020 Козеріг пропонує кілька безцінних рішень під час цього транзиту : розвивати позитивне ставлення ; жити сьогоднішнім днем ; бути вдячним і висловлювати подяку в будь-який час і в будь-якому місці ; досягати всього, що ви бажаєте з вірою в успіх. У цьому вам можуть допомогти книги : будь-які книги Естер і Джеррі Хікс, книга «Живи зараз » автора Екхарта Толле і » Зціли своє життя».

Гимнастика при грыже брюшной полости. Приседания при пупочной грыже. Упражнение для укрепление мышц брюшной стенки.

Гороскоп на 2020 рік КОЗЕРІГ

Гороскоп на 2020 рік КОЗЕРІГ
Рубрика: UA.