Гороскоп на 2020 рік ДІВИ

Гороскоп на 2020 рік Діва

У більшості Дів голова міцно тримається на плечах і ногами вони твердо стоять на землі, тому удача не так часто буває в їхньому житті. Їх життєвий девіз: «Чим більше я працюю, тим більш вдалими стаю». Як і Близнюки, останні 10 років Діви тільки й справлялися із змінами, раптовим, драматичним вулканом змін, і вчилися справлятися зі страхом і відсутністю безпеки, які тягли за собою ці зміни.

В червні 2019 року Юпітер перейшов в 11 будинок, керуючий цілями і друзями, і залишиться там на всю першу половину року. Тому майбутній

2020 — й рік для Дів буде дуже сильним в соціальному плані. Ви вже познайомилися з новими важливими друзями і такі знайомства ще відбудуться. Ви отримаєте задоволення від спілкування з вашими друзями, а вони з вами. Таке розширення соціального кола продовжиться до 16 липня. Проявіть сміливість, будьте товариські, адже саме це велить робити Юпітер в 11 будинку Дівам. Але не перестарайтеся з проявом ваших особистих і соціальних амбіцій. Є різниця між впевненістю в собі і позерством.

Гороскоп 2020
Діва: радикальний переворот

У 2011 році ситуація у Дів почала стабілізуватися, коли Уран покинув зону стресу. 2011 рік був легше, ніж 2010 , а 2012 легше, ніж 2019 .

Гороскоп 2020 Діва каже, що майбутній рік буде трохи напружений, але, в порівнянні з періодом 2008-2010 стане справжнім подарунком. Все відносно. Уран провів багато часу, більше 7 років, в 7 будинку подружжя і партнерства. Тому життя на любовному фронті була вкрай нестабільна. Період з 2003 по 2010 був відзначений великим числом розлучень.
Гороскоп 2020 Діва пророкує, що цього року ситуація буде набагато спокійніше, а у відносин більше шансів зберегтися. У березні 2011 Нептун зробив головний перехід в ваш 7 будинок, і вся любовна життя Дів стала краще і була відзначена більшою духовністю.

Гороскоп 2020 Діва: глобальні зміни

Діви — перфекціоністи, вони завжди прагнуть зробити все настільки ідеальним, щоб подальші спогади про це сяяли в пам’яті, як діамант. Але дуже швидко Діви розуміють, що сяйво діаманта підходить не всім прикрасам, що життя зовсім не ідеальна. Але Діви — оптимісти, такий характеристики зазвичай не зустрінеш в описах вашого знаку. Ви дійсно хочете, щоб життя було казкою, в тій чи іншій формі, і якщо ви досить сильно налаштовані, а багато з Дев відрізняються наполегливістю, то поступово ви зрозумієте, що ви самі сценаристи свого життя. Знаходження Плутона в Козерозі піде вам на користь. Ваша любовна життя, творчість, відносини з дітьми, якщо вони у вас є, і все, що вичинені для власного задоволення і розваг, піддасться величезних змін до 2024 .
Звичайно, можна посперечатися, що буде логічним, що зміни неминучі, особливо за 13 років. Але Плутон приносить зміни глибокі і непоправні. Плутон у Козерозі змусить вас досліджувати вашу власну креативність, ваш погляд на світ і духовні переконання, а також ваші романтичні очікування і потреби в особистих відносинах. А так як тут залучений ще і Козеріг, то кар’єра стане частиною цієї великої картини змін. Чим ви дійсно хочете займатися? Плутон принесе вам усвідомлення свого місця в цьому всесвіті. Звичайно, це буде щось, пов’язане з інтелектом. Діви зрозуміють, що реальність є відображенням їх найглибших переконань, усвідомлюють, що ви самі створюєте своє життя зсередини себе.

Гороскоп на 2020 Діва: труднощі і випробування

Тепер, коли Сатурн вийшов з вашого грошового будинку (у жовтні 2012 ) , ви повинні відчути негайне підвищення ваших можливостей заробітку. Цього року з фінансами буде набагато легше, ніж у минулому. Спілкування, як би ви не розуміли це слово, буде під особливим увагу в майбутньому році, завдяки Сатурну в зоні спілкування.

Гороскоп 2020 Діва каже, що ви будете пов’язані з соціальними мережами, будете публікуватися, читати лекції або повідомляти про пробки на дорогах по радіо. Так як сила слова ( на листі чи усно) буде особливо потужною в другій половині 2020 , особливо обережно підбирайте слова. Якщо ви пов’язані з утворенням, то уявляйте себе з належним авторитетом. Дослідження та аналіз, сильна сторона багатьох Дів, дадуть позитивні результати. Якщо у вас є брати чи сестри, подумайте, наскільки зручно звертатися до них з проханням або за підтримкою. Сатурн у Скорпіоні в зоні спілкування, приверне вашу увагу до діяльності району, де ви живете або спільноти. Тому, ймовірно, добровільна робота буде відволікати вас від того, щоб скористатися тими можливостями, які відкриються перед вами на основній роботі.

Гороскоп на 2020 Діва: духовність і творчість

Коли Нептун знаходиться у вашому протилежному знаку Риб, а Плутон в зоні творчості, ви відзначите, що неглобальні зміни відбудуться у вашому погляді на світ.

Гороскоп 2020 Діва припускає, що тепер ви не будете думати тільки про себе, але ви будете приймати рішення, озираючись на наслідки для інших людей. Відносини з важливими оточуючими людьми, дружиною, коханцем, колишнім партнером, бізнес партнером, ворогами, будуть дещо заплутаними пару місяців. З ким би ви не стикалися, очікуйте деяку частку непоступливості і, можливо, нещирості.

В даному випадку, гороскоп 2020 Діва радить зберігати відкритість і прямолінійність при спілкуванні і встановлювати певні межі. Нептун являє собою і чарівність і деяку вульгарність і обіцяє Дівам спокусливі зв’язку, особливо тим представникам знака, які народилися з 1 по 6 вересня. Від вас залежить, чи буде Нептун елегантним музикантом або підпилим дружелюбним базікою.

Идеалы красоты в разные эпохи.. Йога для души. Мой идеал красоты в искусстве.
Гороскоп на 2020 рік ДІВИ
Рубрика: UA.