Гороскоп БЛИЗНЮКИ на 2020 рік

Гороскоп Близнюки НА 2020 РІК

Завжди в стані бойової готовності, завжди з швидкими думками, готові поглинути задоволення життя, Близнюки являють собою знак зодіаку, який завжди поспішає, крутиться як білка в колесі. Виходить, що терпіння не відноситься до найвидатніших рисам характеру Близнюків.
Однак гороскоп на 2020 рік змусить вас, Близнюки, припинити своє занепокоєння і зосередитися на прозаїчному світі грошей, власності та активів. І тут найголовніше — це найдрібніші деталі, які вирішують все. Хоча Близнюкам добре вдається діяти

за натхненням, на карту поставлено дуже багато, щоб ігнорувати ретельне обмірковування, особливо, якщо ви не в найкращих стосунках з вашими «колишніми » , з банком, із співробітником або податковим інспектором.

Гороскоп на 2020 Близнюки пророкує перевірку вашого терпіння, може бути як ніколи раніше. І в цьому відношенні ви буквально можете вступити в бій і показати світу, що ви не просто задерикуватий підліток, ви зможете довести свою зрілість і цілеспрямованість, особливо в напружених ситуаціях.

Звичайно, це навряд чи порадує тих, хто звик бачити в вас вічного хлопчика Пітер Пена, який завжди шукає виправдання своїм провалів. Але в підсумку Близнюкам вдасться подолати цю напружену психологічну фазу і відчути в собі силу, а також зрозуміти, чого ж вони насправді хочуть від життя. Гороскоп 2020 Близнюки також проллє світло на те, якого ж людини ви хочете бачити поряд з собою в якості свого партнера. Близнюкам абсолютно необхідно позбутися від усього порожнього, марного : непотрібних зобов’язань, відповідальності і очікувань, особливо щодо тих людей, які не приносять в їх житті нічого, крім проблем.

Гороскоп на 2020 Близнюки: радикальний переворот

Транзитний Уран знаходиться у вашому 11-му будинку цілей, прагнень, дружби і групової діяльності. Плутон у Козерозі йде транзитом через 8 — й будинок спільних фінансових підприємств, банків, страхувань, психології та смерті. Тому квадратура між Ураном і Плутоном в період з 2012 по 2015 рік може вказувати на ваші особисті та / або професійні зміни за допомогою великого прагнення досягти цілей і здійснити мрії. Постарайтеся не сприймати все на свій особистий рахунок. Вам довелося пережити кілька років раптових і серйозних змін. Буквально одна хвилина і раптово все ваше життя стає зовсім іншою. У багатьох Близнюків вже був такий досвід і для багатьох же він виявився нескінченним. За останні два роки все потроху усталене, Уран відсунув від вас напругу і стрес, але ви навчилися, як жити, будучи невпевненими у своїй безпеці. І це було основною точкою концентрації у вашому житті. Ніщо в цьому житті не є постійним і вам потрібно навчитися справлятися з цією недовговічністю.

Гороскоп на 2020 рік Близнюки : позитив і успіх

Перехід Юпітера в Рак в червні 2019 — го запустив дворічний цикл процвітання для Близнюків. Тому новий рік буде сприятливим роком. У плані доходів Юпітер забезпечить хороший стан Близнюкам, яке прийде з додаткових джерел у першій половині 2020 року. Це допоможе вам підвищити впевненість в собі і до кінця осені вам захочеться більше спілкування та участі в громадській діяльності. Малоймовірно, що ви будете відчувати труднощі з фінансами в першій половині року. Ця позиція Юпітера надасть безсумнівну приємну дію на Близнюків, які завжди можуть знайти готівкові кошти, коли вони їм дійсно потрібні. У фінансовому плані у вас будуть свої вдалі моменти, але не варто припускати, що так буде завжди, що це норма для вас. У період цього транзиту з’явиться кілька чудових можливостей знайти нові джерела доходу. Не виключено, що можна всіма ними скористатися і притому з більшості витягти максимум вигоди, однак, Близнюкам варто бути розсудливими і не намагатися спіймати всіх зайців, а зробити свій вибір.

Гороскоп на 2020 Близнюки: духовність і творчість

Позиція Нептуна в області кар’єри вказує на деяку частку ідеалізму в професійних справах. Близнюки завжди були ідеалістичні в плані своєї кар’єри, але зараз це проявиться ще сильніше. Вас також дізнаються і з іншого боку, з боку благодійності, духовності, а не тільки в плані ваших кар’єрних досягнень. Але в більшості своїй суспільство буде не в змозі побачити, що відбувається у вашій ділового життя — вона буде оповита таємницею. Гороскоп на 2020 рік Близнюки : глобальні зміни Мабуть, всі знають про товариськості Близнюків, їх здатності вступати в дружні відносини з будь-якою людиною, заводити розмову навіть з незнайомими людьми. Це ваша захист, ваш дар, ваша причина існувати. Всі також знають, що ви можете змінювати свою думку про все в будь-який час і будь-якому місці. Ви вважаєте, що це ваше право від народження. Багато хто впевнений, що ви любите приукрашать ваше бачення реального життя, але, насправді, це не так.

Гороскоп 2020 Близнюки пропонує вам угоду: до 2024 року сприймати все так, як є. Жити тільки справжнім моментом. Що це означає? До 2024 року вам будуть цікаві езотеричні питання : привиди, примари, реінкарнація, зв’язок з мертвими, передбачення долі. Але ви також будете мати справу і з цілком земними речами: іпотека, кредити, страховки, податки, спадок, нотаріуси і так далі. Одним словом все, що може звести з розуму. Але ви зрозумієте, що здатні виконати будь-яке завдання, все, що від вас вимагається. Знаходження Плутона в Козерозі в 8 — му будинку може сприяти також тому, що ваша партнерка буде відчувати стрімкі злети і падіння в своїх особистих фінансах, поки, нарешті, не зрозуміє свого справжнього ставлення до грошей.
Дуже часто Близнюків описують, як безвідповідальних, непостійних, ненадійних і приписують інші невтішні характеристики. Якщо серед вашого оточення є люди, які саме так про вас і думають ( будемо сподіватися, що це не члени вашої родини або друзі ) , то транзит Плутона змусить їх змінити свою думку про вас і побачити вас в позитивному світлі. Звичайно, до того часу, як вони поміняють свою думку, ви почнете спілкуватися з людьми, які будуть цінувати вас з самого початку. Транзит Плутона змусить вас змінити свої переконання щодо всесвіту і того, що можливо в цьому житті на найглибших рівнях. Якщо раніше ви скептично ставилися до ідей метафізики, то ви станете їх послідовником, адже тепер у вас буде досвід, який дасть можливість все обдумати.

Гороскоп на 2020 Близнюки: труднощі і випробування

Сатурн в минулому році перейшов в 6 будинок — будинок здоров’я і роботи. Новий рік буде хороший для початку нового бізнесу або навчання новим умінням для отримання додаткової гарантії зайнятості. Гороскоп 2020 Близнюки вказує на те, що вам доведеться більше працювати і проявити велику дисципліну. Сатурн проведе 2020 в зоні, пов’язаної тільки з вашим важким і самовідданою працею. Але здоровий глузд і вкладена енергія принесуть свої плоди. Це справедливо, що Сатурн вимагає від вас не тільки фізичної, але і розумової віддачі. Дотримуйтеся цих правил, і ви гарантовано будете винагороджені. Було важко впоратися з ситуацією на роботі, у зв’язку з чим багато Близнюки змінять свою професійну діяльність. Це зробить вплив на ваше здоров’я і режим здоров’я.
Сатурн допоможе Близнюкам глибше подивитися всередину себе, попрацювати над своїм потенціалом, зрозуміти, які ж пріоритети у вашому житті. Більш того, Сатурн застереже вас від порожньої і марної витрати часу, енергії та джерел, прискоривши процес досягнення ваших цілей, які приведуть до ще більшого успіху. Ви, дійсно, будете задоволені собою, отже, станете більш оптимістичними і впевненими в собі. Саме ці відчуття стануть рушійною силою вашого справжнього і тривалого успіху. Близнюки дітородного віку цього року будуть особливо родючі. Особливу увагу слід звернути на свою вагу. В цілому, цього року буде процвітати любов. Торік, в цій області все було теж непогано, але в майбутньому ситуація тільки покращиться.

Бег физкультура. Компрессы на ногу. Компресс для ног.
Гороскоп БЛИЗНЮКИ на 2020 рік
Рубрика: UA.