Гарний макіяж очей: для карих очей, блакитних очей і зелених очей (фото)

Ні для кого не секрет, що вирішальну роль в макіяжі грають очі, вони можуть повністю змінити обличчя дівчини. Але не всі володіють мистецтвом стиліста і візажиста, тому макіяжі не завжди виглядають ідеально і можуть навіть істотно зіпсувати природну привабливість. Багато хто думає, що зробити гарний макіяж вдома не можливо, але це не так. Навчитися правильно фарбувати очі не так складно. Як зробити макіяж в домашніх умовах — спробуємо розглянути на прикладах різнокольорових очей. Важливо пам’ятати, що косметика для повинна бути якісною

і перевіреної!

Карі очі найпоширеніші на землі, ними володіє близько 60% світового населення. Такі очі самі по собі виразні і не вимагають яскравого макіяжу, їм підходять практично всі кольори.

Підводка — жінці з карими очима йдуть практично всі види і колір підводки, можна експериментувати скільки завгодно. Для легкого денного мейк-апу варто використовувати її по мінімуму або взагалі підвести їх тінями, для вечірнього ж можна жирно обвести їх в арабському стилі. Що стосується туші, так само підійдуть

будь-які кольори.

Для світловолосих ідеальний варіант — коричнева туш, для темненьких — чорна. Однак до карих очей підходять і контрастна туш, наприклад зелена і бірюзова. Що стосується тіней, то тут вибір у карооких дуже великий. Наприклад, для власниць світлого волосся підходять пісочний, зелений (усі відтінки), бежевий і темно-рожевий.

Для брюнетки з карими очима — чорний, золотистий, сріблястий, темно-коричневий, фуксія і бузковий. Але власницям пекучих очей слід пам’ятати — що не варто переборщувати з фарбами, адже яскравим макіяжем можна зіпсувати свій образ.

Зелені очі вважаються досить рідкісними, зате мають безліч колірних варіацій. У цьому полягає їх особлива краса. Підводка — зеленооким дамам не рекомендується використовувати чорну підводку і олівець. Краще замінити їх на сіро-чорні та шоколадні відтінки.

Туш так само рекомендується використовувати темно-коричневу, але допускається і чорна. Що стосується тіней, то вибір для зеленооких досить обширний. Їм підходять різні відтінки зеленого, коричневого, сірого кольорів, а так само золотистий і мідний.

Для темно-зелених вічко добре підходять темні тони перерахованих квітів, для очей кольору морської хвилі — середні тони, власницям світло-зелених очей краще утриматися від темних тіней або використовувати їх як підводки, а чародійкам з сіро-зеленими очима рекомендується комбінувати темні і світлі тіні, як показано на фото. Загальна рада для власниць таких очей — не переборщувати із зеленим, щоб Ваші оченята не зливалися з століттями і не перетворилися на одне зелене пляма!

Блакитні очі — одні з найрідкісніших на планеті. Вони відрізняються тим, що поєднуються з різними макіяжами і техніками нанесення. Підводка підходить темно-сіра, коричнева, темно-зелена і темно-синя. Не варто зловживати темними кольорами, їх наносити тільки тонкими лініями.

Туш — ідеальний варіант сіра, але можливі експерименти з блакитною, синьою і фіолетовою. Тіні для блакитнооких підходять золотисті, сріблясті, блідо-рожеві, фіолетові, перлинні, лавандові, яскраво-сині.

Для сіро-блакитних очей ідеальними будуть — бірюза і морська хвиля. Головна порада для блакитнооких дівчат — не вибирати тіні блакитних відтінків, вони зроблять Ваші очі порожніми. Це загальні поради для мейк-апу наших в Вами «дзеркал душі» за колірною ознакою, існують так само варіанти макіяжу за формою та посадці.

Сподіваюся вони допоможуть Вам створити відмінний образ і бути найкрасивішою!

Комплекс упражнений с гимнастической скакалкой. Комплекс упражнений с гимнастической скакалкой.. Утренняя гимнастика со скакалкой.

Гарний макіяж очей: для карих очей, блакитних очей і зелених очей (фото)

Гарний макіяж очей: для карих очей, блакитних очей і зелених очей (фото)
Рубрика: UA.