Формула любові. Безкоштовне ворожіння на папері : знайди формулу кохання!

Отже, відповідай на 7 простих питань про вашу любовної парі :

І. Кількість букв в імені твого коханого?

II. Скільки букв ти нарахувала в своєму імені?
III. У його імені присутня буква «О» ? Якщо є, то яка за рахунком? ( Став 0 , якщо букви «О» немає в імені твого коханого )
IV. Буква «О» є в твоєму імені? Яка по порядку? ( Якщо літера «О» відсутній, постав 0 )
В. Яке числове значення відповідає першій букві його імені за таблицею?
VI. Яке числове значення першої букви твого імені по таблиці?
VII. Яка кількість букв «Л »

присутній у ваших іменах?

Використовуючи цю таблицю, розраховуємо формулу кохання для вашої пари :

L = ( — 7 ) * 2 , де

( Сума чисел — відповідей на всі 7 питань) = I + II + III + IV + V + VI + VII.

L — підсумкове числове значення формули кохання для вашої пари

Розрахуємо для прикладу за допомогою » Формули любові » цифру для пари Борис і Олена :

1 . Борис = 5
2 . Олена = 5
3 . БОРИС = 2
4 . Ні = 0
5 . Б = 2
6 . Е = 6
7 . Борис і Олена = 1

Підсумовуємо числові значення відповідей на всі 7 питань:

=

5 + 5 + 2 + 0 + 2 + 1 + 6 = 21

Далі за формулою любові знаходимо результат для пари Бориса і Олени :

L = (21 — 7 ) * 2 = 28

Перетвори отриману цифру в просте число. У результаті у тебе вийде цифра від 1 до 9.
Цифра 28 перетворюється в нашому прикладі таким чином: 2 + 8 = 10 ; 1 + 0 = 1 .

Тепер ми можемо дізнатися багато чого про пару, якій відповідає цифра 1 . Дізнатися, що очікує коханих, як складуться відносини цієї пари, чи зможуть вони надалі створити міцний союз.

Безкоштовне ворожіння на папері : знайди формулу кохання!

Формула любові = число 1

Такі обопільні почуття зазвичай називають коханням з першого погляду!

Ви разом вже давно? Не дивно, адже ваші відносини можна вважати ідеальними. Звичайно, іноді у вас трапляються непорозуміння і невеликі сварки, але для вас це дрібниці. На примирення ви обидва йдете досить швидко. Ваші відносини і далі будуть повні емоцій, пригод і пристрасті! Один з одним вам вже точно ніколи не буде сумно і нудно! Ви абсолютно не схожі на сімейні пари, які вечорами тихо сидять біля телевізора. Вам ближче у ваших стосунках відчуття напруження пристрастей.

Крім того, ви обидва повні впертості і амбіцій, тому часом ваші взаємини можна буде порівнювати з полем битви. Але навіть такий розклад вас абсолютно не бентежить, таке бурхливий прояв почуттів та емоцій для вас обох цілком прийнятно.

Власницькі почуття по відношенню до партнера і обопільне бажання домінувати можуть стати основною небезпекою для даної пари. Не прагніть перетворити ваш союз схожим на пару пташок, замкнених у клітці.

Вам під силу побудувати гармонійні і тривалі відносини, якщо не будете концентруватися виключно на своєму партнері, а станете жити ще й у згоді з зовнішнім світом. Вам обом необхідні свіжі емоції і нові цікаві знання. Постарайтеся знайти хобі або розваги за межами ваших взаємин, а також не бійтеся надати деяку частку свободи і особистого простору своїй коханій людині.

А якщо ви все ще не разом, чому? Можливо, один з вас осторожничает і не поспішає зробити перший крок? Може пора вже зважитися і налагодити стосунки? У вашої пари є всі шанси створити гарний і міцний союз!

Формула любові = число 2

Ваш союз — дуже глибокий і прекрасний! У подібних відносинах обидва партнери дуже схожі. Таких закоханих називають » спорідненими душами » : вони немов знають один одного тисячу років! Ці люблячі серця відчувають потребу в турботі про свого партнера і намагаються виконувати бажання один одного.

Цей союз можна порівняти з парочкою щось туркотять голубів. Вам безумовно подобається жити одне для одного: вас більше не цікавить ніхто і нічого навколо. Ви обоє зворушливо піклуєтеся про свою половинку, завжди підтримуєте один одного у важких життєвих моментах.

Вам абсолютно не страшні всілякі неприємності і проблеми: ви переконані, що разом подолаєте будь-які труднощі.
Але деякі кризи у відносинах можуть періодично виникати навіть у таких ідеальних пар. І, як правило, ці кризи будуть спровоковані самими ж закоханими. Адже вам самим може набриднути така розмірене і спокійне життя, ви інтуїтивно захочете її зрідка урізноманітнити невеликими сварками і конфліктами. Проте, як тільки ви з коханим випробуєте емоційний вибух і отримаєте невеликий загострення пристрастей, обидва швидко заспокоїтеся і далі продовжите воркувати.

Формула любові = число 3

Взаємна повага і рівноправність завжди будуть присутні у ваших любовних відносинах. Можна сміливо назвати ваш союз чудовим. Перша зустріч, красиві залицяння, подарунки, квіти, компліменти, хвилюючі романтичні побачення — ваша історія кохання сповнена подібних приємних спогадів! Найважливіше, щоб таке чудове початок романтичних відносин не пішло вниз по похилій. Вам обом необхідно намагатися зробити все можливе і неможливе, щоб ваші відносини з часом не зіпсувалися. Все неодмінно вийде, якщо ви відчуваєте один до одного справжнє кохання!

Чия ідея краще і чия думка важней — такі суперечки у вас практично не виникають, адже ви легко розумієте один одного, домовитися вам значно простіше! Вам абсолютно не складає труднощів все обговорити і прийняти спільне рішення.

Загальне світогляд і спільні інтереси дозволять вам знайти кілька точок дотику, вам буде легко і просто один з одним спілкуватися! Також вам буде цікаво постійно дізнаватися нове грані особистості свого партнера.

Ви прекрасно усвідомлюєте, що ви обидва — сильні особистості з власними поглядами і особистою думкою, і це теж причина того, що вас так тягне в обійми один одного.

Ви зможете побудувати гармонійний союз без праці, але, на жаль, зрада одного з подружжя може все перекреслити. Подібні фатальні помилки здатні раз і назавжди зруйнувати ваш прекрасний союз. Так що врахуйте, що невірність одного з партнерів здатна поставити у ваших стосунках жирну крапку.

Формула любові = число 4

Про такі пари зазвичай кажуть » разом тісно, а нарізно нудно «. Вас потужно притягує один до одного, разом з тим, між вами регулярно виникають прикрі конфлікти і недомовки. У вас не виходить зрозуміти один одного, і тому ви не можете довго насолоджуватися вашим союзом.

Правда, через деякий час, забувши про прикрі сварки і образи, ви один до одного повертаєтеся. Через деякий час, після запанувала гармонії і недовгою сімейної ідилії у вас, як правило, знову починаються проблеми. І так відбувається весь час. Ви настільки звикли розходитися і сходитися, що для вас ця ситуація вже входить у своєрідну звичку.

Але варто тільки вислухати, прийняти і зрозуміти позицію коханої людини, і ви створите прекрасний союз! Не намагайтеся » зліпити» ідеал з свого партнера, постарайтеся зрозуміти і прийняти його суть такої, яка вона є, спробуйте самостійно адаптуватися до особливостей своєї другої половинки. Бо часом доводиться заради любові йти на деякі жертви і прощатися зі своїми власними амбіціями. Це варто того, адже у вас є абсолютно всі передумови, щоб стати справді щасливими!

Головне для вас — не забувати, що ви тепер — пара, і живете не кожен сам для себе, а вже для вас обох!

Формула любові = число 5

Ви будете настільки зачаровані один одним з самих витоків зародження вашої історії кохання, що можете навіть не помітити деяких явних недоліків вашого партнера. На початку ваших відносин для вас двох не існуватиме нічого, крім вас самих.

Ваші взаємини будуть відрізнятися яскравими емоціями і особливою пристрастю, і, природно, ви обидва будете милуватися на світ крізь рожеві окуляри. Ви усвідомлюєте лише через деякий час, що все здавалося зовсім не таким, яким є насправді.

Чи будуть далі продовжуватися ваші відносини — вже залежить лише від вас.

Поступово ви станете звертати увагу, що ваш партнер зовсім не ідеальна, як ви вважали раніше. У нього, як у всіх людей, є свої особливості і » таргани «. Якщо ви зможете усвідомити і прийняти цю дійсність, намагаючись при цьому адаптуватися до особливостей коханої людини, у вас будуть всі шанси стати щасливою парою!

Але вас чекає сумний фінал ваших взаємин, якщо ваше розчарування в партнері буде настільки глобальним, що вам вже не захочеться нічого приймати і розуміти.

Так що постарайтеся спочатку дізнатися про партнера якомога більше подробиць, з’ясувати завчасно про його шкідливі звички, щоб потім вся ця даність не стала для вас неприємним сюрпризом.

Любіть всією душею, не забуваючи тверезо дивитися на навколишній світ. А найголовніше, зрозумійте, що не існує ідеальних людей! Визначте для себе, які якості вашого партнера для вас неприйнятні, а з якими недоліками коханої людини ви цілком зможете змиритися.

Формула любові = число 6

Особливим трепетом і бурхливої ​​пристрастю ваша пара, швидше за все, відрізнятися не буде. Ваші відносини базуються на повазі та взаєморозумінні, більше нагадуючи дружню любов. Вам разом дуже добре, ви один одному близькі й цікаві — а це, погодьтеся, важливо! Але чекати від подібних відносин напруження емоцій і пристрастей, мабуть, не варто.

Якщо ви віддаєте перевагу розмірене сімейне життя, значить, вам підійдуть саме такі відносини. У вас дуже гарний і стабільний союз, далеко не всім закоханим вдається небудь досягти такої гармонії. Звичайно, навіть у таких гармонійних відносинах між партнерами будуть час від часу виникати невеликі розбіжності. Найчастіше проблеми будуть пов’язані з ревнощами.

Занадто сильно ідеалізуючи свою пару, ви обидва ризикуєте привнести у ваші стосунки чимало сварок від однієї лише думки про можливу невірності партнера.

Проте, у вашої пари є всі шанси бути дуже щасливою! Важливо тільки, щоб ви не просто прийшли до взаєморозуміння, а й беззастережно один одному довіряли. Адже довіра — одна з найважливіших умов для створення щасливої ​​, дружною і міцної родини.

Найголовніше, вам з легкістю вдається знайти точку дотику, і спільними зусиллями ви здатні вирішити будь-яку виниклу проблему. Хіба не це є запорукою щасливого сімейного життя?

Формула любові = число 7

Не чекайте рівноправності від ваших відносин. Найчастіше в таких любовних союзах згубним стає потреба одного з партнерів реалізувати свої лідерські якості за рахунок іншого. Один з вас буде домінувати в любовних відносинах, і чи погодиться другий партнер, якому дістанеться другорядна роль, прийняти даний формат відносин — ось від чого залежить майбутнє такої пари.

Якщо вас двох влаштує така ситуація, то ви зможете створити щасливий міцний союз!

Ви обоє — товариські особистості, вам необхідно випробовувати нові емоції, вам необхідний активний спосіб життя, вечорами сидіти вдома ви абсолютно не звикли. Отже, в даному аспекті взаємин зіткнень у вас точно не буде. Вже ви завжди придумаєте, чим зайнятися і про що поговорити!

Ви можете бути абсолютно впевнені в стабільності ваших відносин і у вірності свого партнера! Обидва партнери, відносинам яких відповідає сімка за формулою любові, віддані й вірні, свою другу половинку вони не зрадять.

І якщо навіть зрада раптом трапиться, то по дурості. Але ніхто не стане приховувати свою помилку. Солодкої брехні ви обидва віддаєте перевагу гірку правду.

Ваша пара зможе побудувати гармонійний і стабільний союз. Секрет простий: не прагнете жити тільки для себе, намагайтеся для своєї пари. І не скупіться говорити компліменти : регулярно нагадуйте своєму партнеру, що ви його сильно цінуєте і міцно любите!

Формула любові = число 8

Нічого не скажеш, важкий союз. Можливо, початок ваших взаємин буде романтичним і красивим, але, на жаль, вся ця романтика надалі безслідно зникне.

Період закоханості характерний тим, що пара повністю розчиняється один в одному, не помічаючи при цьому недоліків свого партнера. Але пройде час, пристрасть поступиться місцем турботі і прихильності. На жаль, тоді у вашої пари і почнуться конфлікти і проблеми. Настане важкий період ваших відносин : ви станете помічати недоліки свого партнера, станете критикувати і дорікати його.

Виник почуття незадоволеності вашими відносинами змусить одного з вас гикати на стороні позитивні емоції. Звичайно, легше і цікавіше почати нові романтичні відносини, не позбавлені закоханості і пристрасті, ніж намагатися знайти корінь усіх зол у відносинах з нинішнім партнером.

Якщо вам доріг кохана людина, краще розберіться у своїх відносинах. Постарайтеся разом зрозуміти, що у вашому союзі йде не так, замість того, щоб закриватися від проблем і бігти від конфліктів.

Не опускайте руки: ви можете бути дуже щасливі разом! У ваших силах побудувати гармонійний і дружний союз, потрібно тільки постаратися. Прийміть своєї коханої людини, який він є. Не критикуйте партнера і не шукайте в ньому недоліки, краще зверніть увагу на всі його достоїнства і цінуєте їх по заслугах.

Пам’ятайте, ваш союз дуже потребує обопільній взаєморозуміння та терпінні! Не забувайте, що у всіх є свої недоліки…

Формула любові = число 9

Багатьох дивує, що ви разом, так як прийнято вважати, що у таких партнерів зазвичай спостерігається повна несовместімость. Возможно, вам буде затишно і добре один з одним якийсь час, але згодом ваші відносини можуть зайти в глухий кут.

Ви з партнером абсолютно не схожі : у вас різне світогляд, кожен з вас по — своєму ставитеся до життя. Звичайно, протилежності притягуються, але вам буде дуже важко один до одного пристосуватися.

Йти на поступки не згоден жоден з вас, чому-небудь жертвуючи заради кохання. Один прагне свободи і безмежного спілкування з друзями, іншому ближче спокійний домашній відпочинок з книжкою або біля телевізора. Так як ніхто не захоче йти на поступки, вам двом знайти компроміс буде дуже складно.

Ваші стосунки, крім усього іншого, буде ускладнювати постійна боротьба за авторитет і лідерство. Кожен з вас намагається вплинути на партнера : ви пробуєте змінити, переробити один одного, а очікуваного результату ваші дії не приносять. Все, що ви отримуєте, діючи подібним чином, — лише причіпки, суперечки і постійні докори. Як тільки ви підійдете до «точки кипіння » , так взаємне розчарування наблизить кінець ваших відносин.

Але не думайте, що така пара не зможе побудувати міцні стосунки. Навіть розлучившись, нехай навіть на кілька років, люблячі серця можуть знову возз’єднатися, щоб ніколи вже не відпускати один одного! Ви можете бути абсолютно щасливі, правда для цього вам обом доведеться потрудитися.

Найголовніше — це брати до уваги потреби та бажання свого партнера. Що вам коштувати вислухати його думку? Постарайтеся прийняти його до відома, спробуйте виконувати великі і маленькі бажання своєї коханої людини, і відповідні дії вашого партнера обов’язково вас порадують! Любов і сім’я будуються завдяки двом серцям, поважає думку один одного. Усвідомте, що ви — різні половинки єдиного цілого, навчитеся самостійно управляти своїм щастям!

Упражнения для мышц живота при грыже. Зарядка для худых. Противовоспалительные лосьоны.

Формула любові. Безкоштовне ворожіння на папері : знайди формулу кохання!

Формула любові. Безкоштовне ворожіння на папері : знайди формулу кохання!
Рубрика: UA.