Фейхоа — користь (про корисні властивості фрукта)

Фейхоа — це дуже смачний тропічний фрукт з кумедною назвою і незвичайним смаком. Дозріває цей плід восени, тому на риках з’являється до кінця листопада. Фейхоа має вигляд ягоди темно-зеленого кольору з трохи горбистою поверхнею. Буде корисною інформація про те, що фрукт можна виростити в домашніх умовах. Великого врожаю не буде, але екзотичний вид рослини буде радувати своєю красою і незвичністю.

Найголовнішим і цінним властивістю цього фрукта є те, що його м’якоть багата йодом (нарівні з морепродуктами). Причому йод в плоді знаходиться

у вигляді таких сполук, які легко засвоюються людським організмом. Завдяки цій властивості, фейхоа рекомендується їсти в цілях профілактики захворювань щитовидної залози.

Фейхоа також містить у своєму складі велику кількість вітаміну С, клітковини, сахарози і пектину. Що дозволяє використовувати його при хворобах, що вражають шлунково-кишковий тракт, атеросклерозі, захворюваннях нирок або звичайній застуді.

Користь полягає ще в тому, що корисними речовинами багата не тільки м’якоть

фрукта, а ще і його шкірка. Вона містить фенольні сполуки і біологічно активні речовини, що володіють антиоксидантною активністю. Але шкірка має досить терпкий смак, тому, найчастіше її сушать, і використовують як добавку до чаю. У дерматології використовується ефірне масло, приготоване з м’якоті фрукта, яке має протизапальні властивості. Саме наявність ефірного масла прийде цьому фрукту незвичайний аромат.

Завдяки своєму чудесному смаку і аромату, плоди фейхоа застосовують в кулінарії. Їх них готують компоти, варення, салати і навіть джеми. А в Новій Зеландії фейхоа використовується у виробництві горілки, як смакова добавка.

Упражнения по гимнастике со скакалкой. Упражнения со скакалкой в гимнастике. Представление о красоте человека в разные эпохи.
Фейхоа — користь (про корисні властивості фрукта)
Рубрика: UA.