Душ шарко — протипоказання

Душ шарко — це душ, в якому струмінь води спрямована на людину на відстані від трьох метрів під тиском до чотирьох атмосфер. Температура подачі води різна. З одного струменя під напором подається гаряча вода (до 40 градусів), а з іншого — холодна (близько 20 градусів). Використання такої масажує процедури покращує роботу нервової системи, підвищує тонус м’язів і шкіри, збільшує приплив крові і зміцнює опірність організму перед інфекціями.

Незважаючи на численні позитивні ефекти від застосування спеціалізованого струминного душа,

є цілий ряд протипоказань до його призначення.

Душ шарко протипоказаний людям, якщо у них є хвороби серця, патології судин і варикозне розширення вен. Лікарі також не рекомендують сеанси струминного душа і для людей, які мають схильність до високого артеріального тиску. Онкологічні захворювання теж є обмеженням для відвідування душа.

Вкрай не бажано застосовувати Масажуючий душ особам з шкірними захворюваннями. Струмені води, спрямовані на поверхню тіла під тиском, можуть сильно роздратувати запалену

шкіру і посилити перебіг захворювання.

До строгих протипоказань для прийняття такого виду душа відноситься вагітність. Це стосується всіх жінок, на будь-якому терміні вагітності. Слід утриматися від відвідування душа шарко і в передменструальний період, так як в цей час чутливість тіла до будь процедурам дуже підвищена.

У людей з особливо ніжною шкірою можуть з’явитися на тілі синці після першого відвідування струминного душа. Проведення подальших процедур вже не буде так травмувати шкіру.

Таким чином, застосування гідромасажного душа краще починати з візиту до лікаря, щоб замість позитивного результату не отримати ускладнення хронічних захворювань.

Как при помощи одежды скрыть сутулость. Как с помощью одежды скрыть сутулость. Гимнастика для живота после операции.

Душ шарко — протипоказання

Душ шарко — протипоказання
Рубрика: UA.