Домашній стриптиз сценарії для початківців

Домашній стриптиз : покрокова інструкція

Стриптиз на думку психологів, для того щоб викликати в чоловіку бурю емоцій, жінка повинна роздягатися якомога повільніше. Здається — немає нічого простіше. Однак ті, хто пробував влаштовувати своєму партнеру справжній стриптиз, знають, що це далеко не так. Мало не найскладніше чимось заповнювати паузи після позбавлення від чергового предмету туалету і перед » розправою » з наступним. Для цього і потрібен сценарій, який бажано продумати заздалегідь.

Сценарій 1

Цей сценарій хороший

для початківців : по-перше, він не дуже складний, а по-друге, він припускає велику кількість реквізиту, за яким ти завжди зможеш сховатися, якщо раптом відчуєш гострий напад збентеження — для новачка це цілком природно.

Місце дії : спальна або вітальня.
Реквізит : стілець із спинкою, але без підлокітників.
Сценічний костюм: його піджак і краватку, панчохи, туфлі на шпильках, чорні трусики — стринг без бюстгальтера.
Музика: ритмічне диско — цілком підійде Мадонна.

1 — й крок. Усади свого

приятеля на ліжко. Потім присунь до ліжка стілець — коли ти сядеш на нього, твої коліна повинні будуть стосуватися колін партнера, а твої очі — бути напроти його очей. Пам’ятай, що постійний контакт очей — один з ключових моментів твого уявлення. Сядь на стілець і, дивлячись прямо на партнера, повільно розстебни піджак, потім розплющ його так, щоб твої груди були повністю відкрита. Не поспішаючи застебни його знову.

2 — й крок. Розвернися на 180 градусів. Кілька разів підніми поли піджака. Потім нахилися, спершись на спинку стільця і ​​встань, піднявши сідниці. Покачай ними вгору — вниз, піддражнюючи його. Тепер знову повернись обличчям до нього і сядь на стілець.

3-й крок. Продемонструй ноги, розстебнувши нижній гудзик піджака і зсунувши підлоги в сторони. Потім повільно розстебни інші гудзики піджака, рухаючись знизу вгору. Дивлячись йому в очі, зніми піджак з плечей — так, щоб твоя оголена груди виявилася у нього перед очима. Зачекавши кілька секунд, знову накинь піджак на плечі.

4 — й крок. Розверни стілець спинкою до партнера і опустися на сидінні — так, щоб ви знову опинилися лицем до лиця. Повільно зніми піджак і опусти його на підлогу. Ні в якому разі не кидай його — це виглядає не дуже естетично. Тепер починай пестити себе : спочатку груди, потім поступово спускайся нижче…

5 — й крок. Встань і почни розв’язувати краватку. Тільки не поспішай! Тепер, коли твій партнер вже на взводі, виникне спокуса швидше закруглитися. Але робити цього в жодному разі не можна! Повільно розв’яжи краватку і стягни його з шиї. Обвей його навколо своїх грудей, навколо стегон, а потім накинь петлю з краватки йому на шию. Притягну його до себе і даруй глибоким поцілунком. Потім легко штовхни його назад на ліжко.

6 — й крок. Чи не сумнівайся : тепер твій друг остаточно втратив голову, і мучити його далі було б жорстоко. Проте не поспішай, коли будеш знімати трусики. Залишившись в одних панчохах і туфлях, перебирайся до нього на ліжко.

Сценарій 2

Цей сценарій поскладніше. Зате він дасть тобі повну свободу — адже тут ти повністю контролюєш свого партнера. Все залежить від тебе!

Місце дії: будь-яке приміщення, де є великий, міцний і досить стійкий стіл.
Реквізит : стіл і стілець.
Сценічний костюм: в цьому випадку вибір костюма залежить від твоєї фантазії і від тієї ролі, яку ти для себе вибереш. Але врахуй : у будь-якому випадку тобі знадобиться що-небудь досить екстравагантне. Наприклад, костюм медсестри ( білий халат і шапочка ) , школярки (стара шкільне плаття або костюм) , секретарки (строгий офісний костюм і акуратно зібране волосся ) . Обов’язковими компонентами костюма будуть чорний шовковий бюстгальтер і трусики — стринги в тон до нього.
Музика : що-небудь повільне і романтичне.

1 — й крок. Сядь на краєчок столу, обличчям до партнера. Кілька разів розведи і знов стули стегна. Постарайся якомога глибше увійти в роль: будь грайливою і пустотливою в іміджі школярки, строгою і діловитою — в ролі медсестри і т. п.

2 — й крок. Встань на стіл і повільно розстебни блузку. Потім зніми її і накинь на партнера. Те ж саме виконай із спідницею — зніми і кинь йому. Всі ці дії супроводжуй рухами тіла, а якщо відчуваєш в собі достатньо артистизму — то і вигуками.

3-й крок. Тепер зніми нижню білизну, але виконай це дуже повільно. Спочатку позбався бюстгальтера. Трусики кілька разів приспустити на стегнах, перш ніж зняти остаточно, — знімай їх лише тоді, коли відчуєш, що твій партнер вже дійшов до піку збудження.

4 — й крок. Позбувшись від білизни, потанцюй на столі оголеною. Супроводжуй танець погладжуваннями шиї, грудей, живота.

5 — й крок. Продовжуючи танець, повернись до партнера спиною і нагнися так, щоб твоє обличчя виявилося між колін. Зроби декілька легких рухів стегнами з боку в бік. Увага : виконання цього елементу вимагає неабиякої гнучкості, так що тобі краще потренуватися заздалегідь.

Правила приема водных ванн. Обертывания пивные. Гимнастика при послеоперационной грыж.
Домашній стриптиз сценарії для початківців
Рубрика: UA.