До чого сниться ясна

Ясна

До чого сниться ясна? Кровоточива ясна обично обіцяє запалення оной на яву. Наявність крові або сукровиця в яснах нерідко снится до зустрічі з далекими родичами. Але якщо сон прийшов на убивающей луне, то хвороба пройде швидко, не залишивши сліду. Якщо ж сон приснився нарастущій місяць, то слід приготуватися до тривалого лікування запалення.
Що якщо сниться ясна?

Десна, на якій присутні зламані зуби, попереджає про можливу хвороби родичів. Верхній ряд ясна обозначаетстаршее покоління — бабусі, тітки, дядька. Нижній ряд молодше

покоління — діти, племінники, сестри і брати.

Якщо ж з ясен випадають зуби, чекайте звістку про кончину малознайомої людини або колеги по роботі. Тут слід врахувати : якщо ясна з гноєм, то звістка про померлого не представляє інтересу, якщо ясна чиста, то можливо звістка про кончину сусіда, або дуже далекого некровних родича.

Коли зуб випадає з кров’ю з ясен, значить близький або рідна людина знаходиться у важкій ситуації, що межує з небезпекою. Присутність нальоту на яснах попереджає про неприємний

розмові з близькими.

До чого сниться ясна — штучна? Цей сон може відображати самотність наяву і бажання обзавестися сім’єю. Але якщо в сні ясна опущені в склянку з водою, значить в житті вже почалися зміни і незабаром ситуація вирішиться сама собою.
До чого сниться ясна, на якій немає зубів? Якщо такий сон бачить жінка, дивлячись у дзеркало, то незабаром відбудеться тривала розлука з родичами та близькими. Чоловікові — дане сновидіння віщує відрядження або дальню поїздку.

Десна, з якої виростають один за одним білі міцні зуби, передвіщає більший прибуток : це може бути як поповнення в сімействі, так і великий виграш, придбання нерухомості або весілля родичів.

До чого сниться ясна, яка опухла? Найчастіше пухлина на яснах попереджає про хвороби горла або гортані. Для людей займаються вокалом це попередження про можливий зрив голосу іліперенапряженіі голосових зв’язок.

Десна, на якій присутні зламані зуби, попереджає про можливу хвороби родичів. Верхній ряд ясна обозначаетстаршее покоління — бабусі, тітки, дядька. Нижній ряд молодше покоління — діти, племінники, сестри і брати.

Що віщує?

До чого сниться ясна з гнилими зубами? Еслібеременной наснилися ясна, на яких хворі і неміцні зуби, то наяву онаопасается за здоров’я майбутнього малюка. Найчастіше такі сни не віщують майбутнім батькам, яких або неприємностей.

Десну яку оперує стоматолог у сні і незакінчуваних розпочатого, віщує справу яке застопориться, але зі временемсітуація вирішиться сама собою. Але якщо втручання у сні проходітблагополучно, то задумане обов’язково здійсниться.

Якщо сниться що у небіжчика, який доводився родичем, оголені ясен чи вони згнили, необхідно влаштувати пишні поминки з кутею і локшиною. Таким чином, покійні нагадують про необхідність спомину. Якщо ж покійний незнайомий, то на роботі або в суді чекає неприємний розмову.

Посміхатися одними яснами у сні і соромитися цього, значить наяву намагатися приховати від оточуючих недоліки мови наприклад : гаркавість.

Десна, яка болить у сні, віщує про зубного болю на яву, якщо джерело болю присутній з правого боку, то в яви зубимогут захворіти зліва і навпаки

За стародавніми повір’ями скандинавів — ясна, на якій всі зуби здорові, міцні і білі, віщує довге і безтурботне життя в оточенні рідних і близьких. Сни в яких присутні ясна слід трактувати згідно з вищенаведеними значень.

Физкультура упражнения со скакалкой. Упражнения для укрепления мышц живота при грыже. Укрепление мышц живота при грыже упражнения.
До чого сниться ясна
Рубрика: UA.