Для чого дарувати подарунки на день народження

«Не хочу дарувати подарунки на день народження!» — Скажіть ви, — «У мене немає зайвих грошей!».

Подарунки на день народження

Але сам принцип подарунків, полягає в тому, що подарунки, перш за все, повинні приносити задоволення, а їх користь — це вже другорядний фактор. Тому зовсім не обов’язково купувати дорогі подарунки. Дівчата і жінки будуть щасливі від простого квіточки. Головне дарувати їх частіше. Жінки кожен день і годину потребують уваги.

Чоловіки ж оцінять корисний брелок для ключів, в якому ліхтарик, складаний

ножик, запальничка та години, об’єднані в один металізований корпус. При цьому часто подарунків їм можна (і навіть краще) НЕ дарувати, інакше вони не правильно можуть щось подумати про вас.

Отже, кому дарувати подарунки, ми з’ясували, а кому не можна дарувати подарунків?

Ні в якому разі не купуйте самі собі подарунки, щоб таким чином принести задоволення собі. Самому собі задоволення доставити практично неможливо, тому що це не задоволення, після якого хочеться плюватися від своєї непотрібності.

Гірко усвідомлювати, що крім себе самого, нікому доставити мені задоволення, що крім себе, я нікому не цікавий, як особистість. Тому не соромтеся прозоро натякати своїм близьким і друзям, який подарунок хотіли б собі на День народження, і що хотілося б вам знайти під ялинкою цього року. Щоб вам дарували подарунки на день народження, не скупіться на подарунки самі. Більше даруєте, і вам будуть дарувати більше! Доставляючи задоволення іншим людям, ви негайно будете відчувати невимовне щастя, і навіть більше задоволення, ніж ті для кого стараєтеся!

Але пам’ятайте, яким би не був подарунок, він повинен радувати, будь це путівка в Карпати або ж простою дрібничка. Близька людина завжди хоче зробити вам приємно. Тому не потрібно кожен подарунок переводити в грошовий еквівалент та ображатися на людину, якщо на вашу думку, цей еквівалент занадто малий для вашої персони.

Лфк после операции на брюшной полости. Охарактеризуйте идеал прекрасного человека в разные эпохи. Как укрепить брюшную полость.
Для чого дарувати подарунки на день народження
Рубрика: UA.