Декупаж пляшки » три в одному» і перетворення її в свічник і торшер для романтичної вечері

Цей майстер — клас допоможе створити особливу атмосферу для романтичної вечері в день Святого Валентина. Ви не тільки зможете зробити декупаж пляшки серветками до свята всіх закоханих, а й перетворити її в красивий підсвічник, а потім виготовити настільний торшер своїми руками.

Готуємо усі необхідні матеріали для декупажу :

    скляну пляшку, яскраву серветку з сердечками, спирт, клей для декупажу, будівельну шпаклівку, білу і червону акрилову фарбу (у мене замість акрилу була червона вітражна фарба ) , фарбу » хамелеон » , акриловий
    лак, м’яку пензлик, мастихін, спонж поролоновий, шматочок наждачного паперу, різнокольорові акрилові контури і гліттер.

Покроковий майстер — клас

1 ) Пляшку моєму і протираємо зовнішню поверхню ватяним спонжем, змоченим в спирті (тим самим знежирюємо скло).

2 ) Офарблюємо пляшку в білий колір поролоновим спонжем. Фарбу наносимо в один шар по всій поверхні пляшки, не забуваємо про денці.

3 ) Поки перший шар фарби сохне — злегка підніміть куточок верхнього шару серветки і зніміть його.

Зазвичай серветки мають три шари, тому намагайтеся зняти тонкий верхній шар з малюнками акуратно.

4 ) Коли фарба підсохне, набираємо трохи будівельної шпаклівки на мастихін і рівняємо нерівність на пляшці. Цей етап не обов’язково, якщо на обраній вами пляшці немає ніяких об’ємних зображень і букв.

5 ) Після того, як шпаклівка затвердіє, ошкурівать всі нерівності наждачним папером. Потрібно зробити так, щоб замість фігурного медальйона на пляшці лише на дотик відчувалося деяке піднесення.

6 ) Потім знову покриваємо пляшку декількома шарами білої акрилової фарби. Після ошкуривания фарба теж місцями обдирається — вам потрібно зробити так, щоб шар фарби був рівномірним. Якщо ви не вирівнювали поверхню шпаклівкою, все одно, пофарбуйте пляшку в два — три шари.

7 ) Від верхнього шару серветки відриваємо половину і розриваємо її навпіл. так як пляшка у нас плоска — на кожну з сторін будемо приклеювати по четвертинці серветки. Ні в якому разі не ріжте серветку ножицями, краї повинні бути нерівними.

8 ) Тепер поверхню для декупажу повністю підготовлена. починаємо приклеювати серветку. Будемо освоювати декупаж «методом файлик «. кладемо чверть серветки на звичайний канцелярський файл зображенням вниз.

9 ) У центр серветки наливаємо трохи води і » розтягуємо » її пальцями до країв.

10 ) Додаємо воду і продовжуємо розтягувати її по всій поверхні серветки. вона намокає, і ви легко зможете пальцями розрівняти тонкий папір, повністю прибравши складочки. Серветка повинна повністю плавати в лужице води, тоді вона не порветься, але таким способом легко позбутися складочок.

11 ) Піднімаємо файл і зливаємо воду, серветка прилипла до його поверхні.

12 ) Перевертаємо файл і прикладаємо його на одну зі сторін підготовленої пляшки. Виходить, що серветка лягає на пляшку » особовий» стороною вгору ( як і при звичайному приклеюванні ) . Ретельно пригладжуємо файл до пляшки рукою (можна допомогти рушником) , цим ми виганяємо бульбашки повітря і серветка ідеально рівно лягає на поверхню.

13 ) Акуратно, за краєчок, піднімаємо файл і повністю знімаємо його.

14 ) Зверху, по ще вологій серветці (яка умовно » приклеєна » звичайною водою ) промазуємо спеціальним засобом для декупажу. Тепер цей фрагмент по — справжньому приклеєний. Після повного висихання декупажного клею, повторюємо цю процедуру із зворотного боку пляшки.

15 ) Краї серветки зі складочками ( на бічній поверхні пляшки) зашкуріваем наждаком.

Способы иммобилизации. Маска для зрелой коже. Маски для зрел кожи..

Декупаж пляшки » три в одному» і перетворення її в свічник і торшер для романтичної вечері

Декупаж пляшки » три в одному» і перетворення її в свічник і торшер для романтичної вечері
Рубрика: UA.