Декупаж пляшки шампанського на 8 березня

Хочете навчитися робити декупаж шампанського своїми руками і прикрасити його для святкування 8 березня? Уважно вивчіть цей майстер — клас і спробуйте повторити декорування пляшки самостійно.

Декупаж пляшки шампанського на 8 березня

    пляшка шампанського, серветка з квітковим мотивом, ацетон, білий, слонової кістки, світло — бузковий і червоний акрил, засіб для декупажу або ПВА — клей, акриловий лак, зелений пігментний концентрат, гліттер, наждачний папір, м’який пензлик, поролоновий спонж, зубна щітка, атласна стрічка.

Матеріали,

інструменти, пляшка шампанського і серветка. Малюнок з грядкою весняних цикламенів — ідеальне рішення до тематики 8 березня. ( Фото 1 )

Пляшка шампанського » Цикламени » у техніці декупаж : майстер-клас

1 ) Так як була обрана маленька серветка — хустинку, її спеціально потрібно підготувати для декупажу. Серветку розриваємо навпіл, краї повинні бути саме нерівно відірвані, а не обрізані.

2 ) Також обриваємо бічні краї серветки. Від другої половинки відокремлюємо невеликий шматочок,

робимо нерівні краї, щоб потім при декупажі красиво поєднати їх (через те, що серветка була маленька — її довжини не вистачає, щоб обернути пляшку повністю).

3) Щоб підготувати для декупажу пляшку своїми руками, необхідно зняти з неї всі етикетки (можна залишити фольгу ) і протерти скло ацетоном ( для знежирення ) . Потім забарвити шампанське білим акрилом ( наносите фарбу поролоновим спонжем ) .

4 ) Щоб зробити декупаж, прикладіть на початку до пляшки більший фрагмент серветки і промажьте по ньому зверху будь-яким засобом для декупажу або клеєм ПВА, або навіть звичайним акриловим лаком. Розмазуйте засіб м’яким пензликом від центру серветки до країв.

5 ) Коли цей шматочок декупажу висохне, ще раз приміряйте який відсутній фрагмент серветки вам потрібен. Відірвіть зайву частину (з урахуванням, що при намоканні серветка трохи розтягнеться ) і вклейте фрагмент у вільний простір.

6 ) Якщо ви наклеювали серветку безпосередньо лаком, то після його висихання можете відразу ж зашкурити маленькі складочки паперу ( якщо вони є). Якщо ви робите декупаж пляшки шампанського на 8 березня за допомогою спеціальних засобів, то після їх підсихання потрібно спочатку зверху покрити декупаж шаром акрилового лаку, а потім — подшкуріть нерівності.

7 ) Для опуклою написи «8 Березня » скористайтесь акриловим контуром з товстим носиком. Напишіть літери на загрунтованій поверхні.

8 ) Після висихання контуру підберіть акрилову фарбу в тон основи серветки і пофарбуйте всю пляшку і контур (у мене був акрил слонової кістки).

9 ) З декількох відтінків зеленого кольору намішано необхідний вам для підфарбовування денця.

10 ) Бажано, щоб вийшов колір збігався з нижньою частиною серветки. Окрасьте дно за допомогою поролонового спонжа і дайте йому добре підсохнути.

11 ) Тепер, коли декупаж і підмалювання фону закінчені — виділіть блискітками дрібні деталі серветки. Я завдала різнокольоровий гліттер на стеблинки квітів.

12 ) Самі квітки цикламенів зробила об’ємними рожевим глітером.

13 ) Ще більше підкреслити обсяг вітальній написи можна, виділивши її акриловим глітером (мною був використаний сріблястий гліттер ) .

14 ) Один з елементів » наповнення » такого великого порожнього простору фону — це набризг. Підготуйте акрилові фарби потрібного кольору і стару зубну щітку. Я змішала білий, світло — бузковий і червоний акрил, щоб вийшов колір, як на цикламеном.

15 ) Наберіть трохи фарби на кінчик зубної щітки і струсіть її на поверхню пляшки. Краплі різного діаметру і конфігурації будуть падати на світлий фон і він вийде » живим» і наповненим.

16 ) Кілька шарів акрилового лаку і все.

17 ) Декупаж пляшки шампанського на 8 березня своїми руками закінчений. Прив’яжіть навколо горлечка стрічку бантиком.

Якщо цей майстер — клас хоч трохи допоміг вам, буду рада.

Как принимать травяные ванны. Укрепление брюшной стенки при грыже. Маски для взрослой коже.
Декупаж пляшки шампанського на 8 березня
Рубрика: UA.