Чому з’являється целюліт і як з ним боротися

Целюлітом називається горбиста шкіра з утворенням підшкірного жиру на стегнах і сідницях. Целюліт більш виражений у жінок, ніж чоловіків за структурних відмінностей накопиченого жиру в організмі.
Целюліт може виникати при вагітності та ожирінні. Не тільки повні жінки схильні до целюліту, але і у худих може виникнути дане захворювання.

На виникнення целюліту впливають такі фактори як :
— Образ життя: гіподинамія, стрес, куріння, недостатнє споживання води, пасивний спосіб життя (впливає на циркуляцію крові в організмі).

Харчування : вживання таких продуктів як жирного і смаженого м’яса, іншої смаженої їжі, солі, кофеїну, алкоголю, та іншої нездорової їжі, що пов’язано з накопиченням токсинів в різних частинах тіла в жировій тканині, що і викликає появу целюліту.
— Генетика і спадковість : зверніть увагу на жінок вашої родини (бабуся, мама, сестра) , чи мають вони дане захворювання, якщо так, то і у вас імовірна схильність до целюліту.
— Вік : Зовнішній вигляд і стан шкіри з віком погіршуються, а також зменшується
здатність шкіри підтримувати еластичність.
— Гормони : Фахівці вважають, що гормони естроген і прогестерон грають при даному захворюванні важливу роль. Естроген впливає на число і місце розташування жирових клітин в організмі, зокрема в області стегон і сідниць. Прогестерон впливає на збільшення ваги і затримку рідини в організмі.
Як позбутися целюліту?
Існує кілька методів лікування целюліту.
Фізико — механічні метод включає в себе ультразвук, термотерапію, пресотерапія ( пневматичний або баночний масаж) , лімфатичний дренаж ( техніка масажу для стимуляції лімфотоку ) і електрофорез (застосування низької частоти електричного струму).
Фармакологічні засоби: препарати, які наносять на проблемні зони шляхом втирання. Дані препарати діють на жирову і сполучну тканину шляхом мікроциркуляції. Деякі з них включають метилксантинов (кофеїн і теобромін ) , пентоксифілін, альфа — блокатори, гінкго білоба, рутил і каштани і багато іншого.
Зміна способу життя : здорове і збалансування харчування, виконання фізичних вправ стануть найкращими способами лікування і профілактики целюліту. Результати ви побачите через 4-6 тижнів.

Как скрыть сутулость одеждой. Упражнения для мальчиков 10 лет с гантелями. Упражнения утренней гимнастики для студентов.

Чому з’являється целюліт і як з ним боротися

Чому з’являється целюліт і як з ним боротися
Рубрика: UA.