Чому я одна? 3 головні причини

Одні люди досить швидко знаходять свою другу половинку, а інші продовжують шукати її все життя. Чому я самотня? Це питання задають навіть упевнені в собі жінки. Найчастіше він виникає, коли ви витратили роки на невдалі спроби побудувати відносини і в підсумку дійшли до тієї точки, коли віра в любов пропадає.

Насамперед зрозумійте, ви ніколи не будете самотніми. Адже різниця між поняттям » бути самотнім » і » невдачі у відносинах » величезна. Саме головне тут — правильна постановка. Якщо ви поставите це питання з відкритим серцем і бажанням дійсно розібратися в причинах невдач, то і відповідь на нього ви отримаєте досить швидко.

Ось три причини, через які найчастіше виникають проблеми у стосунках. Якщо ви питаєте «Чому я до сих пір одна без чоловіка? » , то ви напевно знайдете хоча б одну з них. Тільки будьте як можна більш відверті, чесні з собою. Адже упустивши малу деталь, вам буде набагато складніше розібратися в ситуації в цілому. Якщо ви не можете об’єктивно оцінити себе, попросіть про це близького людини. Недарма кажуть, що » з боку видніше «.

Вступивши у відносини, ви залишаєте свою комфортну зону самотності, і у вашу життя входить інша людина. А значить, і свою любов вам доведеться віддавати не тільки собі, а й партнеру. Рішення доведеться приймати не тільки за себе, а й за нього. Подвійне ставлення буде перешкоджати тому, щоб ви брали на себе емоційні ризики, необхідні, щоб бути поруч з людиною, щоб любити його і дозволити йому любити вас. Це буде утримувати від повного занурення у відносини і створить найрізноманітніші види боягузливих способів зруйнувати ваші відносини. страх змусить вас придумувати різні виправдання і відмовки щодо того, чому ви не зустріли » того єдиного » людини, і ви будете звинувачувати себе замість того, щоб брати на себе відповідальність і бути щасливими в відносинах.

Тільки від вас залежить, чи будете ви щасливі, і тільки ви приймаєте рішення, які повинні зробити вас щасливими. Якщо ви схильні у всьому знаходити тільки мінуси, вами рухає лише песимізм і ви завжди розглядаєте стакан як напівпорожній, нічого не збираєтеся змінити, то і щастя у відносинах вам навряд чи вийде знайти.

Насамперед, змініть свою мету. Замість того, щоб шукати ідеального чоловіка, шукайте того, з яким ви будете щасливі. Викиньте з голови той ідеал чоловіка, який ви собі малювали довгий час. Зрозумійте, важлива не зовнішня складова, а саме внутрішня. Ілюзія ідеалу пропаде через кілька місяців ейфорії цукерково — букетний період. І скоро ви почнете бачити справжню людину з усіма його недоліками.

І тут величезну роль відіграє сприйняття чоловіки і жінки один одним. Так, якщо чоловік сприймає жінку як ціле ( саме тому вони так часто не помічають таких найдрібніших змін, як зачіска, колір волосся, форма нігтів і так далі) , то жінка бачить чоловіка по окремих рисам. Тому, якщо в мріях вона хоче зустрічатися саме з блондином з блакитними очима, то у брюнета вже немає ніяких шансів, якою б прекрасний внутрішній світ він не мав. Запам’ятайте: ідеальний не існує і від кольору очей ваше щастя не залежить…

Будь-які відносини, в які ви вступаєте, вимагають деякої форми кордонів. Будь-які відносини, в які ви вступаєте, вимагають деякої форми кордонів. Чи стосується це до вашого перукаря, вашому доктору або вашої матері, є «правила» , які маються на увазі в природі відносин. Ви не зобов’язані проводити весь вільний час з партнером. У вас є і свої справи, які потрібно вирішувати. Адже на те вона і особисте життя. Ви цілком можете сходити погуляти з друзями, провідати близьких або з користю провести час в спортзалі. У кожного можуть бути свої інтереси, свої хобі, захоплення. І прив’язувати партнера до себе немає ніякої необхідності. І на самому початку відносин важливо вибудувати ті самі кордону, за які заходити не варто. І в процесі відносин не дозволяйте заходити за ці

Кордону ніколи.Чому я одна? 3 головні причини