Чому дівчина / жінка ображається і як перестати ображатися

Чому жінки ображаються і як перестати ображатися на…

Чоловіча і Жіноча незадоволеність, або чому жінка не задоволена

Природа чоловіка — це прагнення вперед, розвиток і творення. З цього випливає, що незадоволеність чоловік відчуває, коли не може цього робити, або не хоче.

Природа жінки — це створення затишку і комфорту. Гармонізація навколишнього світу. А головне, жінка прагне до створення ідеальних умов навколо. Умов, які б дозволили їй реалізувати своє призначення у повній мірі, а саме, в комфорті та затишку виховувати дітей,

розвивати жіночі якості і таланти, а не здійснювати трудові подвиги в ім’я кар’єри чи грошей.

Природа жіночої образи

Потрібно знати, що одне і те ж почуття у чоловіка і жінки буде проявлятися по-різному. Чоловіча образа, найчастіше виражається через гнів, в той час як у жінки вона виглядає як образа у звичному розумінні. Мало хто знає про цю взаємозв’язок, звідси безліч проблем в розумінні.

Наприклад, чоловік злитися на дружину, коли та ображається, або навпаки. І така пара буде ображатися

і злитися нескінченно, а в кращому випадку, вони будуть розбиратися з тим, звідки береться образа.

Адже образа — це форма вираження гніву. Просто жіноча природа прагнути проявляти Гнів у формі образи.

Про це просто необхідно знати, особливо чоловікам, які незадоволені тим, що гнів у жінки виглядає як образа. Багатьом чоловікам — це просто незрозуміло, у них немає Знання про природу жінки, і тому їм доводиться довірятися радам деградованих особистостей, які формують уявлення про жінок. У кращому випадку чоловік отримає рада, що ця така жіноча особливість і її потрібно прийняти. Але при цьому про походження цієї «особливості» він не дізнається. А ми з вами тепер знаємо.

Отже, розбиратися треба не з образою, а з гнівом, який маскується під образою. Вже сама постановка питання таким чином — півдорозі до вирішення проблеми, на відміну від питання: чому жінки ображаються?

Чому жінка ображається? Як перестати ображатися?

А вірніше: чому вони гніваються? Як ми вже розглянули, жіноча природа вимагає до себе значно більше уваги і не терпить аскетизму. Чи не перебуваючи в ідеальних умовах розум жінки не може до кінця заспокоїтися, це породжує гнів у формі образи. Однак, навіть прибуваючи в ідеальних умовах, жінка завжди знайде привід для образи чи гніву.

І ось ми підійшли до головної думки статті і всього блогу, а заодно і відповіді на питання: як перестати ображатися?
Будь-яка жіноча образа повинна бути спрямована на себе.
Гнів народжується в нас, і тільки ми вибираємо гніватися або сприймати щось спокійно. Якщо ми бездумно підкорилися емоції гніву або образи, ми опускаємося по еволюційних сходах, так як підкорившись примітивного почуттю — позбавляємося Розуму

Розумним в даному випадку буде вивчення чоловічого та жіночого природи. якщо чоловік постійно забуває щось зробити, а ви ображаєтеся на нього — цим ви визнаєте його недосконалість, а, значить, його значимість падає як у ваших, так і його власних очах. Докладніше про ставлення дружини до чоловіка почитайте потім. Така образа не принесе користі.

Як перестати ображатися? Або як правильно ображатися.

Потрібно визнати, що жіночий розум завжди знайде причину для образи, і не можна його в цьому звинувачувати — така його природа. Але потрібно Знати як правильно ображатися.

Вершина жіночої мудрості або хитрості — це переклад образи з чоловіка на себе, тобто, її трансформація. За фактом ви можете бути ображені тим, що чоловік постійно забуває щось зробити, але образитися і звинувачувати повинні себе. Такий підхід не мазохізм, а шлях до щастя в сімейному житті.

По-перше, він дозволяє прийняти відповідальність за своє життя, а не нескінченно звинувачувати оточуючих.
По-друге, це спосіб взаємодії з чоловічою природою, де дружина сприймається як людина, про яку треба дбати, а не той, хто командує і постійно нагадує про недосконалість чоловіка.

Художественный макияж. Травяные ванны. Оценка кожи.

Чому дівчина / жінка ображається і як перестати ображатися

Чому дівчина / жінка ображається і як перестати ображатися
Рубрика: UA.