Чому чоловіки не розуміють жінок. Чоловік мене не розуміє

Чому чоловіки не розуміють жінок, якщо чують побажання проявити більше любові і ніжності? Жінки — це почуття, для них важливі відносини, емоції. Чоловіки — дія, вони сприймають світ через об’єкти, а не почуттями. Вони звикли вирішувати завдання, і мати результат.

Чоловік починає думати і шукати рішення: «Як це зробити?» «Хіба їй чогось не вистачає! Чого саме? І що я можу їй запропонувати?» А жінка всього лише чекає від нього прояву почуттів. Зазвичай на це чоловік відповідає покупкою будь-якої речі, чи дає їй грошей на купівлю

того, що їй подобатися. Чоловік — мисливець за вдачею і звик висловлювати свої почуття через турботу. Але для жінки цього не достатньо, щоб відчувати себе бажаною, щасливою і коханою. Стривожений чоловік запропонує постригти газон, зробити ремонт, полагодить сантехніку або відремонтує автомобіль.

Якщо жінка все одно буде сумувати, він запропонує їй сходити з ним на футбол, або з’їздити на рибалку. Чоловіки просто не в змозі зрозуміти, що насправді чекають від них жінки. На жаль, так влаштована мозок

чоловіка, на першому місці дії, за них відповідає одна частина півкулі, а от почуття абсолютно окремо і за них вже відповідає іншу півкулю. Чоловік здатний вирішувати тільки одну задачу, а, отже, почуття в цей момент вимкнені. Та й не вміє чоловік виражати свої почуття, він сприймає це як прояв слабкості. Жінка навпаки створена з почуттів. І за них у неї відповідають обидві півкулі.

І в той час поки жінка мріє про кохання і високих відносинах, чоловік мучиться питанням: що ж робити?

Чоловікові звичніше дію. Він стане думати про матеріальне, про предмети, тобто про те, що має відношення до стратегії, просторового мислення, і що дає відчутний результат.

У той час як жінка буде чекати слів любові, ніжності, почуттів, романтики, бажання. Для неї важливо відчувати себе необхідною і коханою. І це важливіше будь-яких речей. Тому він думає, що чоловік її не хоче зрозуміти, а значить, більше не любить.

За своєю природою чоловіки не розуміють натяків і півтонів, вони сприймають все буквально. Жінок повинна пояснити своєму чоловікові, що саме їй необхідно. При цьому пам’ятати, що все, що робить чоловік по відношенню до неї, це і є прояв його любові.

Саме тому чоловікам так важко зрозуміти жінок. Вони просто припускають, що жінка сама не знає, чого вона хоче.

Гимнастика для худых. Ребенку исполнился год. Чтобы звучал голос.

Чому чоловіки не розуміють жінок. Чоловік мене не розуміє

Чому чоловіки не розуміють жінок. Чоловік мене не розуміє
Рубрика: UA.