Чоловік зрадив — не прощайте зраду!

Прощати або прощати зраду чоловіка?

Всі ці міркування і розмови про полигамности чоловіків, про те, що їх зради не більше, ніж проста фізіологія чи цікавість, тому не впливають на ставлення до дружини і сім’ї, мене просто короблять.

Хто придумав ці виправдання зради — виправдання підлості і зради своєї родини? ! Напевно, це ті, кому поняття «вірність, відданість, повагу, любов » заважають жити, як хочеться, ні за що не відповідаючи, ні на кого не обертаючись і ні з ким не рахуючись.

І не менше мене обурюють заклики прощати чоловіків

— зрадників заради збереження сім’ї, мовляв, «кінь про чотирьох ногах і то спотикається » ! А навіщо потрібен постійно » спотикається кінь» ? Для чого терпіти обман і зради? Адже це тільки на словах — «один раз біс поплутав, змінив, але більше ні-ні » ! А на ділі змінюють і далі, тільки намагаються конспірацію дотримуватися трохи краще.

Ось, скажіть, жінки, яких чоловіки змінили, ви впевнені, що далі вони вам вірні, як ви їм? ? Ви впевнені, що та зрада була першою і останньою, тобто,

єдиною?

Або ж ви пережили приниження, поплакали ночами і пробачили гуляку, щоб » розлученою не бути, дітям батька зберегти, квартиру не ділити» — та хіба мало причин, щоб нічого не змінювати в житті? !

Я не іронізую — сама була така. Коли чоловік перший раз змінив, я думала, що помру, так було боляче і гірко. Але він » покаявся » , прощення вимолював. Навколо всі родичі насіли і друзі, мовляв, він хороший, це його » біс поплутав «. Всі хором втекли, що це урок на все життя, і більше він не буде.

Я й повірила йому. Теж були свої міркування : діти, квартиру ділити шкода — тільки купили, однією залишатися не захотілося, та й чоловіка я, якщо чесно, тоді все ще любила. Це я сьогодні без тремтіння згадувати про все це не можу. А як згадаю, так досі себе кляну, що послухала «добрих » людей і свою лінь і невпевненість в собі, і не пішла відразу тоді раз і назавжди.

Після його зради я спочатку прислухалася і придивлялася до всього, навіть обнюхувала потайки його одяг і телефон перевіряла. Але потім заспокоїлася — начебто ніяких ознак не було.

Ні про що я не здогадувалася, коли мене в лікарню викликали, я не відразу зрозуміла, що це вендіспансер. А ось там з’ясувалося, що в однієї з пасій мого чоловіка на обстеженні виявили вензаболеваній, і вона «здала » все своїх партнерів.

Важко пояснити, що я відчувала, коли здавала аналізи, коли перевіряли навіть дітей — не дай бог кому таке пережити! А цей кобель ще спробував перевести стрілки на мене, мовляв, це я його заразила, хоча він у мене був перший і єдиний чоловік. Слава богу, діти виявилися здорові, а мені от довелося лікуватися.

Розлучення було важким, і скандал моторошний був, адже шила в мішку не сховаєш — всі родичі були в курсі. Я ще майже рік потім від нервового розладу лікувалася…

І як же я його зненавиділа, хто б знав! Все думала, за що мені це? За вірність, за те, що дітям і родині всю себе віддавала, за те, що з нього порошинки здувала і вірила йому, як собі!?

А тепер що… Живу, дітей ращу, працюю — начебто оживаю потихеньку. Колишнього чоловіка бачити не можу, хоча з дітьми він якось спілкується, але, в основному по телефону, та аліменти платить строго за виконавчим листом.

Про те, щоб якось своє життя влаштувати, навіть не думаю. З одного боку досі на мужиків дивитися гидко, а, з іншого, після лікування лікарі не радили більше народжувати — хіба мало яким дитина буде. Так що, якому порядному чоловікові потрібна буде дружина, яка лікувалася і дітей йому не народить? ! А мені ще й тридцяти немає…

Так що не вірте ви цим бабієм! Брешуть вони все: якщо раз змінив, то й далі гуляти буде, нехай не відразу. Це як алкоголіки або наркомани — лікуй — НЕ лікуй, а все одно п’ють і колються! І ці пси — тягаються без сорому і совісті! І добре, якщо хоч без наслідків, а якщо як зі мною? Потім до кінця життя шкодувати про свою слабкість будете. Краще жити однією, ніж з таким чоловіком! Я спеціально свої історію описала, може, хто задумається

Понимание красоты в разные эпохи. Что есть красота.красота в понимании разных эпох. Упражнения для укрепления брюшной стенки.

Чоловік зрадив — не прощайте зраду!

Чоловік зрадив — не прощайте зраду!
Рубрика: UA.