Чоловік / хлопець Терези. Як завоювати

Тій, хто хоче домогтися любові Терезів, можливо, доведеться почекати своєї черги — Терези рідко виходять у світ на самоті.

Це справжні аристократи, які живуть світським життям навіть в невеликому містечку. Вони красиві, чарівні, розумні. Щоб звернути на себе увагу Терезів треба відповідати їхнім смакам. Жінка повинна не тільки надіти плаття того кольору, який найбільше подобається Терезам, але й прочитати його улюблені книги і знати репертуар його улюблених співаків.

Не треба демонструвати суто жіночої зацікавленості, куди краще

діє непідробний людський інтерес. Терези в більшій мірі розкриваються перед жінками, що мають супутника, оскільки не люблять відчувати себе дичиною, за якою йде полювання. Їм потрібна впевненість, що це вони вибрали жінку.

Якщо після однієї-двох «випадкових зустрічей» вони подзвонять і запросять даму в театр з наступним вечерею в ресторані, можна переходити до другого етапу — злегка натякнути, що у вашому житті ніколи не було такого цікавого і привабливого знайомого, і що ви боїтеся втратити голову. Для Терезів це послужить сигналом до атаки. Подальший розвиток сюжету залежить від зовнішніх обставин, зокрема від того, як вам вдасться обходити неминуче гострі кути, адже Терези по натурі своїй безконфліктні.

Ребенок с перевязочками. Что такое перевязочки у детей. Зарядка мальчиков с гантелями.

Чоловік / хлопець Терези. Як завоювати

Чоловік / хлопець Терези. Як завоювати
Рубрика: UA.