Чоловік / хлопець Рак. Як завоювати

У Рака не може бути імпульсивної швидкої пристрасті.

Він живе і любить з глибокою, а іноді і темною емоційною напруженістю й обожнює старомодну чемність і ввічливість. Це людина настрою: потайна, непередбачувана, романтична і дуже вразлива. Раки не дуже рішучі, схильні до меланхолії і кривд, вони рідко прощають і ніколи нічого не забувають.

Випадковим або недбалим партнерам поруч з ними робити нічого. Раку необхідні турбота, любов, іноді межує з обожнюванням, і розуміння. Щоб завоювати Рака, потрібно підкреслювати свою жіночність, бути

трохи загадковою, демонструвати любов до дітей і, в пориві відвертості, ділитися мріями про щастя на безлюдному острові з коханим і єдиним. А ось про службові справи і минулі романи у присутності Рака говорити не рекомендується.

Жінка, що бажає пов’язати своє життя з Раком, повинна бути достатньо сильною, рішучою, готовою приймати рішення за двох. При цьому краще виглядати і вести себе, як героїня старовинного роману, поряд з якою Рак відчує себе лицарем. Не варто його квапити, він повинен пройти всі стадії романтичного залицяння: від квітів і віршів до поцілунку при повному місяці.

Физические нагрузки для худых. Красота в разные исторические эпохи. Компрессы для ступни ног.
Чоловік / хлопець Рак. Як завоювати
Рубрика: UA.