Чоловік / хлопець Овен. Як завоювати, щоб він став твоїм

Сподобався чоловік Овен завоювати його дуже просто!

Йому здається, що він хоче все і зараз. Багато жінок, зачаровані чарівністю і енергією Овна, поступаються практично відразу і, найчастіше, дарма. Овен втрачає до них будь-який інтерес і спрямовується назустріч новим пригодам.

Як завоювати чоловіка Овна?

Для нього ідеальний партнер — той, кого не так просто здолати, який тримає в напрузі і, незважаючи на бурхливий роман, залишає за собою право на своїх друзів і свої інтереси.

Щоб Овен вирішив, що жінка потрібна йому надовго,

та повинна залишатися Особистістю, що має свою думку і свої права. Щоб життя не перетворилася в постійну дуель, вона має виявляти такт і дипломатичність, «програючи» партнеру у впертій боротьбі 2: 3. Не завадить і трохи таємничості — передбачуваність швидко гасить любовний запал Овна.

Слід також знати, що імпульсивний Овен часто робить пропозицію під впливом хвилини, а потім шкодує про свої слова. Зате якщо жінка не погодиться відразу ж, Овен не заспокоїться, поки не поведе вперту дівчину під вінець. І ще одне: Овен може жити поруч лише з людиною, якому повністю довіряє.

Тому якщо легкий флірт із іншим тільки трохи збільшить його запал, то виявлення роману на стороні, швидше за все, призведе до розриву.

Как прижать лопатки к спине. Гимнастика для худышек. Характер по глазам и бровям.

Чоловік / хлопець Овен. Як завоювати, щоб він став твоїм

Чоловік / хлопець Овен. Як завоювати, щоб він став твоїм
Рубрика: UA.